کتاب جدید Juana Jaén J.’S No Debo Usar Drogas ، روایتی بصیر که خطرات سوuse مصرف مواد مخدر و اعتیاد را به جوانان می آموزد

ناراحت کننده است که بشنویم و ببینیم بسیاری از کودکان و نوه ها به دلیل تأمین نکردن پول برای عادت مجنون به آنها ، بدرفتاری کرده اند و گاه حتی آنها را کشته اند.

با ناراحتی فراوان مشاهده می کنیم که وضعیت مواد مخدر فقط در این کشور اتفاق نمی افتد ایالات متحده اما بقیه قاره را “آلوده” کرده و تحت تأثیر قرار داده است. در هر اتفاقی که بیفتد آمریکای شمالی همیشه در کشورهای م repثر است آمریکای لاتین.

به نظر می رسد که مواد مخدر هرگز توسط دولت ریشه کن نخواهد شد ، اما ما می توانیم بسیاری از کودکان را از سنین پایین آموزش و راهنمایی کنیم ، برقراری ارتباط با آنها امری اساسی است.

اخبار مرتبط  شرکت دریایی پینگتان نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 را در 17 آگوست 2020 منتشر کرد

والدین ، ​​شهروندان ، ما باید با کارزار مبارزه با مواد مخدر همکاری کنیم.

بدون دبو اوسار دروگاس سهم من است

این کتاب شامل بیست و یک داستان است ، یکی برای هر کشور هیسپانیک – اسپانیا به دلیل اینکه سرزمین مادری است و ایالات متحده برای دوران کودکی اسپانیایی تبار بودن نیویورک که باعث شد من این کتاب را بنویسم.

بزرگترین آرزوی من این است که این کتاب به والدین کمک کند تا در مورد خطرات مواد مخدر با بچه های کوچک خود مکالمه کنند. “

کتاب جدید Juana Jaén J. منتشر شده توسط انتشارات صفحه بدون دبو اوسار دروگاس امیدوار است که والدین ، ​​مربیان و کودکان را با یادآوری تأثیر منفی مصرف مواد مخدر و سو substanceمصرف بر افراد و جامعه ، در کنار یکدیگر قرار دهد.

اخبار مرتبط  راه حل های Univar توزیع کننده محصولات موم Poth Hille

مصرف كنندگانی كه مایلند جوانان را نسبت به وحشت مواد مخدر غیرقانونی روشن كنند ، می توانند خریداری كنند بدون دبو اوسار دروگاس در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی با خدمات کامل است که کلیه مشکلات مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود ، از جمله توزیع در بزرگترین مراکز خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را بر عهده دارد. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  شرکت برندهای طراح ، بروزرسانی نقدینگی مالی را ارائه می دهد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391472/Juana_Ja_n_J.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com