Harborside اعطای کمکهای گزینه سهام را اعلام می کند

اوکلند ، کالیفرنیا و تورنتو ، روشن، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Harborside Inc. (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) ، (OTCQX: HBORF) ، a کالیفرنیامتمرکز ، بطور عمودی یکپارچه سازی حشیش ، امروز اعلام کرد که به گزینه هایی (هر یک “گزینه”) برای خرید مجموع 840،000 سهام رأی دهنده تابع شرکت (“SVS”) به مدیران خاص شرکت اعطا کرده است. هر گزینه در یک شرکت SVS در سرمایه شرکت با قیمت تمرینی قابل اجرا است 1.83 دلار در هر SVS. گزینه ها پنج سال از تاریخ اعطای اعتبار منقضی می شوند و منوط به داشتن شرایط واگذاری هستند. همه گزینه ها مطابق با طرح تشویقی سهام Harborside که توسط هیئت مدیره شرکت در تاریخ تصویب شده بود ، اعطا شدند 30 ژوئن 2020 و توسط سهامداران در تایید شده است 24 نوامبر 2020 (طرح”). یک نسخه از این طرح در زیر مشخصات SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی بهبود یافته را برای کباب کردن در فضای باز (BGF-2388) ایجاد می کند

برای اطلاع از آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside در مراجعه کنید http://www.investharborside.com یا با ما در ارتباط باشید LinkedIn، فیس بوک، و توییتر.

درباره Harborside:
Harborside Inc. یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروشان شاهدانه در است کالیفرنیا، سه بیمارستان اصلی را در این کشور کار می کند منطقه خلیج سانفرانسیسکو، یک درمانگاه در پالم اسپرینگز منطقه مجهز به جنوب کالیفرنیا فقط درایو حشیش از طریق پنجره ، یک داروخانه در اورگان و یک مرکز کشت و تولید در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش بسزایی در ایمن سازی و دسترسی به شاهدانه برای جامعه گسترده و متنوعی داشته است کالیفرنیا مصرف کنندگان در سال 2006 ، به Harborside یکی از شش مجوز پزشکی شاهدانه پزشکی اعطا شده در سال 2006 اعطا شد ایالات متحده و امروز دارای مجوز حشیش برای خرده فروشی ، توزیع ، پرورش ، مهد کودک و تولید است. Harborside در حال حاضر یک شرکت دارای فهرست عمومی در معاملات CSE با نماد علامت “HBOR” است. اطلاعات بیشتر در مورد Harborside در زیر مشخصات SARAR Harborside به آدرس www.sedar.com موجود است.

اخبار مرتبط  با مبارزات انتخاباتی #RevealYourShelf ، کتاب ذخیره کتاب روحیه روان خوانندگان را کشف کنید

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

SOURCE Harborside Inc.