365 بازارهای خرده فروشی بیشترین سرمایه گذاری را از طرف شرکای Providence Equity اعلام می کنند

TROY ، میش، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 365 خرده فروشی (“365” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه خدمات تجارت سلف سرویس به صنعت خدمات غذایی ، امروز از سرمایه گذاری اکثریت شرکای Providence Equity خبر داد (“مشیت“) ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی برتر است که متخصص در رسانه ها ، ارتباطات ، آموزش ، نرم افزار و صنایع خدمات است. مشیت با سرمایه گذار فعلی مک کارتی کاپیتال و تیم مدیریتی شرکت همکاری خواهد کرد تا به دنبال پیشرفت صنعت بازار خرده فروشی بدون مراقبت ، توسعه محصول سوختی و خدمات به مشتری و ادامه سرعت بخشیدن به رشد باشد. مدیر عامل و موسس 365 ، جو هسلینگ، به هدایت شرکت و حفظ سهام مالکیت قابل توجه خود ادامه خواهد داد.

365 خرده فروشی در سال 2008 تأسیس شد و مجموعه کاملی از فناوری های سلف سرویس را برای اپراتورهای خدمات غذایی فراهم می کند. امروزه ، راه حل های فن آوری شرکت – نرم افزار SaaS یکپارچه از انتها ، پردازش پرداخت و سخت افزار نقطه فروش – فضای خرده فروشی مواد غذایی بدون مراقبت در دفاتر شرکت ها ، امکانات تولید و توزیع و غیره را تأمین می کند ، گزینه های خدمات غذایی جذاب برای مصرف کنندگان فراهم می کند. راه حل های فناوری 365 شامل مجموعه ای رو به رشد از فروشگاه های هوشمند بدون مراقبت ، فروش بی پول و محل فروش غذای سلف سرویس برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون مشتریان خود است.

اخبار مرتبط  مارک T.C. محدوده ها ، نویسنده ، توسط قاره جهانی چه کسی شناخته می شود

هسلینگ گفت: “ما به رشد قابل توجهی که تا امروز به دست آورده ایم افتخار می کنیم زیرا ارزش ذی نفعان را در صنعت خدمات غذایی و همچنین دانشگاه های بزرگ افزایش می دهیم و فرصت های فوق العاده ای را پیش رو داریم. “ما رابطه عمیقی با مشیت تیم هستند و اطمینان دارند که چشم انداز ما را برای تجارت مشترک دارند. آنها از نظر فرهنگی با تیم ما در 365 سازگار هستند و ما از آغاز همکاری در این فصل از رشد شرکت خود بسیار خوشحال هستیم. ”

گفت: “جو و تیم 365 یک تجارت پیشرو ایجاد کرده اند که راه حل های فن آوری ابتکاری را برای پشتیبانی از اپراتورهای خدمات غذایی ارائه می دهد.” اسکات ماریمو، مدیر عامل در مشیت. “ما معتقدیم که این شرکت یک پیشنهاد ارزش جذاب دارد و در موقعیت ایده آل در یک بازار بزرگ و در حال رشد آدرس پذیر است ، با فرصت های بزرگ برای گسترش بیشتر از طریق ابتکارات مختلف رشد. ما از همکاری با تیم 365 هیجان زده هستیم و منتظر اضافه کردن ماندگار هستیم ارزش در سالهای آینده “.

جنیفر هو، مدیر عامل در مشیت، اضافه شده ، “فرصت بازار ارائه شده توسط خرده فروشی بدون مراقبت بسیار هیجان انگیز است. 365 دارای سابقه چشمگیری در زمینه رانندگی در بازار با راه حل های پایان به پایان خود است و ما مشتاقانه منتظر کار با کل تیم از طریق مرحله بعدی رشد شرکت هستیم. “

اخبار مرتبط  Mask Challenge USA کمپین ملی را برای اهدای PPE به کارمندان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان راه اندازی می کند

حدود 365 بازار خرده فروشی
365 Retail Markets رهبر جهانی فناوری و خدمات سلف سرویس برای صنعت Contract Foodservice است. 365 موفق به کسب جوایز زیادی برای نوآوری و رشد خود شده است ، از جمله اینکه چندین بار در لیست شرکتهای سریعترین رشد خصوصی در ایالات متحده 5000 شرکت کرده است. ما از طریق ترکیبی از MicroMarket ، فناوری های فروش و غذاخوری ، بهترین پلت فرم نقطه خدمت را در کلاس برای محل کار ارائه می دهیم. 365 یک رویکرد تلفیقی را به اپراتورهایی ارائه می دهد که بدنبال یک سیستم کارآمد هستند که مصرف کنندگان دوست دارند از آن استفاده کنند. 365 از سال 2009 پیشگام نوآوری در صنعت بوده و با فناوری برتر ، مشارکت های استراتژیک و انعطاف پذیری نهایی در سفارشی سازی و مارک تجاری ، همچنان انقلابی در بازار ایجاد می کند. 365 متعهد است که با تحویل محصولات امن ، مقیاس پذیر و قابل اعتماد ، هر معامله را هر بار و در هر زمان ضبط کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 365 خرده فروشی ، به اینجا مراجعه کنید www.365retailmarkets.com. همچنین می توانید 365 خرده فروشی را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، یوتیوب ، و LinkedIn.

درباره شرکای سهام عدالت
مشیت یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی خصوصی برتر جهانی است که تقریباً دارای آن است 44 میلیارد دلار در تعهدات سرمایه ای کل مشیت با بهره گیری از این دیدگاه که یک تیم اختصاصی از متخصصان صنعت می توانند شرکت های استثنایی با ارزش ماندگار بسازند ، رویکردی متمرکز بر بخش سرمایه گذاری خصوصی را پیشگام کرد. از زمان تاسیس شرکت در سال 1989 ، مشیت در بیش از 170 شرکت سرمایه گذاری کرده است و یک شرکت پیشرو در سرمایه گذاری است که در صنعت رسانه ، ارتباطات ، آموزش ، نرم افزار و خدمات متمرکز است. مشیت سابقه طولانی در موفقیت سرمایه گذاری در بخش فناوری خودرو دارد. مشیت دفتر مرکزی آن در است Providence، RI، و همچنین دارای دفاتر در نیویورک و لندن. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.provequity.com مراجعه فرمایید.

اخبار مرتبط  CEC Entertainment، Inc برای اعلام نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و برگزاری کنفرانس در روز جمعه ، 26 ژوئن 2020

درباره پایتخت مک کارتی
McCarthy Partners Management ، LLC یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده است که تجارت خود را به عنوان McCarthy Capital انجام می دهد. سرمایه مک کارتی ، دفتر مرکزی آن در اوماها ، شمال شرقی، منحصراً در شرکتهای سطح متوسط ​​بازار متمرکز است. برای بیش از 30 سال ، سازمان مک کارتی با همکاری بنیانگذاران ، خانواده ها و تیم های مدیریتی استثنایی برای حمایت از رشد شرکت های خود همکاری کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه مک کارتی را می توانید در سایت www.mccarthycapital.com بدست آورید.

مخاطبین رسانه

365 بازار خرده فروشی
لیند هاتسون / ملیسا بمبتو
[email protected]

شرکای سهام عدالت
اندرو کول / کلسی مارکوویچ / هیلی کوک
Sard Verbinnen & Co
[email protected]

SOURCE 365 Retail Markets، LLC

لینک های مربوطه

https://365retailmarkets.com/