Rosenbaum Famularo، P.C. دلیل اصلی اشتراک آمازون بستن حساب های فروشنده در Q4 است

ساحل طولانی ، نیویورک، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روزنبام فامولارو، P.C. امروز در یک ویدیوی خبری فوری اعلام کرد که در سه ماهه چهارم سال فروشندگان آمازون به دلیل باز بودن بیش از یک حساب یا داشتن حساب های مرتبط معلق شده اند ، انفجاری رخ داده است. بسیاری از این تعلیق ها بی اساس هستند زیرا فروشندگان یا حساب چندگانه ندارند یا قبلاً از آمازون اجازه چنین کاری را داشتند. در این ویدئو اطلاعات مفصلی در مورد اینکه چه کارهایی باید انجام شود و نباید انجام شود تا آمازون از پرچم گذاری یک حساب یا پیوند دادن چند حساب فروشنده جلوگیری کند ، ارائه می دهد.

CJ Rosenbaum ، اسکات ، شریک این شرکت گفت: “برای موجودی Q4 و تا سال 2021 ، یک فروشنده باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا گرفتار حساب های مرتبط نشود ، حتی اگر آنها از اجازه آمازون برخوردار باشند.” وی افزود: “اگر فروشنده ای با اجازه آمازون بیش از یك حساب كار كند یا بین حساب ها تمایز تجاری داشته باشد ، هنوز در معرض خطر عمده ای قرار دارد و احتمالاً در این مرحله حیاتی Q4 فروش خود را از دست خواهد داد.”

اخبار مرتبط  شرکت حمل و نقل راه حل های ساختمان سالم را برای بهبود کیفیت هوا برای بازگشایی بازار در ایالت نیویورک ارائه می دهد

این شرکت روشهای مختلفی را آمازون برای پیوند دادن حسابها شناسایی کرده و از فروشندگان می خواهد تا از این اقدامات جلوگیری کنند. برخی از این موارد عبارتند از: هرگز از یک رایانه برای رفتن به حسابهای مختلف استفاده نکنید. از همان آدرس IP استفاده نکنید. از همان آدرس Mac استفاده نکنید. و اطمینان حاصل کنید که آدرسهای ایمیل برای هر حساب کاملاً متفاوت هستند. این شرکت همچنین هشدار می دهد که بسیاری از روش های ناشناخته دیگر در مورد چگونگی پیوند دادن حساب ها توسط آمازون وجود دارد ، بنابراین این یک مسئله است که نباید به راحتی آن را کنترل کرد.

اخبار مرتبط  Sun-Maid® در کمپین نام تجاری جدید تخیل را تغذیه می کند ، "هیئت تصور" افتتاحیه را اعلام می کند

روزنبام گفت: “بسیاری از داده های دیگر وجود دارد كه آمازون از آشكار كردن آنها امتناع می ورزد ، حتی هنگامی كه آنها را در داوری مورد بررسی قرار می دهیم.” “توصیه ما به فروشندگان آمازون این است:” بسیار مراقب باشید. گرفتار نشوید. کاری نکنید که الگوریتم آمازون را تحریک کند. “

اخبار مرتبط  s.Oliver استقرار Centric PLM Speed ​​را با سرعت و چابکی سریع انجام می دهد

برای نکات مفیدتر ، آخرین ویدیوی اخبار اخبار یا کانال YouTube را مشاهده کنید.

در باره روزنبام فامولارو، P.C.
روزنبام فامولارو، P.C. ، یک شرکت حقوقی مستقر در لانگ بیچ ، نیویورک، اختصاص داده شده به خدمت فروشندگان ، چه به صورت شخصی و چه به شرکت ها ، در Amazon.com و سایر وب سایت های آمازون در سراسر جهان این شرکت پرسنلی در نیویورک ، شنژن ، چین و ییوو ، چین. فروشندگان علاقه مند می توانند با شرکت در AmazonSellersLawyer.com تماس بگیرند.

مخاطب:
میشل مالدونادو
[email protected]

منبع روزنبام فامولارو، P.C.

لینک های مربوطه

https://rosenbaumfamularo.com/