انبار خانه خرید کامل تجهیزات HD را کامل می کند

آتلانتا، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – انبار خانه®، بزرگترین خرده فروش خانه سازی در جهان ، خرید HD Supply Holdings، Inc را با ارزش کل شرکت (از جمله وجه نقد خالص) تقریباً به پایان رسانده است. 8 میلیارد دلار. HD Supply توزیع کننده پیشرو ملی محصولات تعمیر ، نگهداری و تعمیرات (MRO) در بازارهای پایان چند خانواده و مهمان نوازی است. توافق برای به دست آوردن تأمین HD در تاریخ اعلام شد 16 نوامبر 2020.

گفت: “ما خوشحالیم که از همکاران تامین HD در The Home Depot استقبال می کنیم.” کریگ منار، رئیس و مدیرعامل The Home Depot. “ترکیب این دو کسب و کار ما را قادر می سازد تا هم به مشتریان فعلی و هم به مشتریان جدید MRO بهتر خدمت کنیم و من منتظر ارزشی هستم که این خرید برای همکاران ، مشتریان و سهامداران ما به همراه داشته باشد.”

انتظار می رود خرید HD Supply Home Depot را به عنوان یک ارائه دهنده برتر در یک بازار MRO بسیار پراکنده قرار دهد ، که این شرکت تخمین می زند تقریباً 55 میلیارد دلار. تأمین HD با ارائه یک محصول قوی و قابلیت های خدمات با ارزش افزوده ، یک نیروی فروش باتجربه و یک شبکه توزیع گسترده و خاص برای MRO در سراسر ایالات متحده و آمریکا ، تجارت MRO موجود در Home Depot را تکمیل می کند. کانادا.

پیشنهاد مناقصه برای تمام سهام برجسته تامین HD در نیمه شب منقضی شد ، شهر نیویورک زمان ، در پایان روز در 23 دسامبر، 2020. American Stock Transfer & Trust Company ، LLC ، نماینده سپرده گذاری و پرداخت پیشنهاد مناقصه ، به Home Depot توصیه کرد که از زمان انقضا پیشنهاد مناقصه ، تعداد 127،928،897 سهام معتبر مناقصه داده شده و به طور معتبر پس گرفته نشده است ، که تقریباً نمایندگی 82.9٪ سهام مانده. همه شرایط پیشنهاد راضی بوده و The Home Depot و شرکت تابعه آن Coronado Acquisition Sub Inc. برای پرداخت برای 56 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی ، بدون بهره ، مشروط به هرگونه مالیات بازپرداخت مورد نیاز ، کلیه سهام به طور معتبر مناقصه داده می شوند و به طور معتبر خارج نمی شوند و بلافاصله برای تمام این سهام پرداخت می کنند. پس از پذیرش سهام مناقصه ، The Home Depot خرید HD Supply را از طریق ادغام Coronado Acquisition Sub Inc. با و با HD Supply به پایان رساند. در نتیجه ادغام ، HD Supply به یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به The Home Depot تبدیل شد. در رابطه با ادغام ، کلیه سهام HD Supply به طور معتبر مناقصه نشده اند (غیر از سهام موجود در The Home Depot ، Coronado Acquisition Sub Inc. ، HD Supply یا هر یک از شرکت های تابعه مستقیم و غیرمستقیم متعلق به آن ها و سهام متعلق به سهامداران HD Supply که حق ارزیابی قانونی خود را کامل کرده اند) لغو شده و به حق دریافت همان تبدیل شده اند 56 دلار به صورت نقدی (بدون بهره و مشروط به هرگونه مالیات تأخیری مورد نیاز) همانطور که برای همه سهام عرضه HD که به طور معتبر مناقصه داده شده و به درستی پس گرفته نشده اند ، پرداخت می شود.

اخبار مرتبط  ipaymy محصول جدیدی را برای کمک به رستوران های سنگاپور در پذیرش پرداخت کارت اعتباری آنلاین در طول قطع کننده COVID-19 راه اندازی می کند

درباره انبار خانه
هوم دپو با 2295 فروشگاه خرده فروشی در 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا ، پورتوریکو ، جزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام ، 10 استان کانادا و مکزیک بزرگترین خرده فروش تخصصی در زمینه بهبود خانه است. در بازار مالی سال 2019 ، فروش خانگی 110.2 میلیارد دلار و درآمد 11.2 میلیارد دلاری داشته است. این شرکت بیش از 400،000 همکار استخدام کرده است. سهام Home Depot در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: HD) معامله می شود و در میانگین صنعتی داو جونز و شاخص استاندارد و پور 500 قرار دارد.

درباره تأمین HD
HD Supply یکی از بزرگترین توزیع کنندگان عمده فروشی در است آمریکای شمالی. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات و خدمات ارزش افزوده را به تقریباً 300000 مشتری با موقعیت های رهبری در بخش نگهداری ، تعمیر و بهره برداری از فضای زندگی ارائه می دهد. از طریق تقریباً 44 مرکز توزیع ، در 25 ایالت و دو استان کانادا ، تقریباً 5500 نفر از همکاران شرکت محصولات ، خدمات و تخصص محلی و متناسب با مشتری را ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.hdsupply.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی Gumboots با رشد 180.67 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 4٪ در دوره پیش بینی شده پیش برود

برخی اظهارات مندرج در اینجا “اظهارات آینده نگرانه” است که در قوانین اوراق بهادار فدرال تعریف شده است. اظهارات رو به جلو ممکن است مربوط به خرید HD Supply باشد که شامل خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با اظهارات یا ضمنی چنین اظهاراتی (“تملک”) داشته باشد. اظهارات مربوط به مزایای احتمالی این مالکیت ؛ برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و اهداف HD تامین ؛ خطرات مربوط به توانایی تحقق منافع پیش بینی شده از جمله ، از جمله احتمال تحقق یا عدم تحقق منافع مورد انتظار از معامله در بازه زمانی پیش بینی شده ؛ خطر عدم موفقیت در مشاغل اخلال در تحصیل باعث می شود که حفظ روابط تجاری و عملیاتی دشوارتر باشد. اثرات منفی مصرف کامل در قیمت بازار سهام عادی ما ، رتبه بندی اعتبار یا نتایج عملیاتی ؛ هزینه های قابل توجه مرتبط با تحصیل ؛ تعهدات ناشناخته تأثیر همه گیر COVID-19 بر روی تجارت ، عملیات و نتایج مالی ما (که ، از جمله می تواند بسیاری از موارد ذکر شده در زیر را تحت تأثیر قرار دهد) ؛ تقاضا برای محصولات و خدمات ما. رشد فروش خالص؛ فروش قابل مقایسه؛ اثرات رقابت؛ اجرای فروشگاه ، خرده فروشی بهم پیوسته ، زنجیره تأمین و ابتکارات فناوری ؛ موجودی و موقعیت موجودی وضعیت اقتصاد؛ وضعیت بازارهای مسکن و بهسازی منازل. وضعیت بازارهای اعتبار ، از جمله وام های رهنی ، وام های مسکن و اعتبار مصرف کننده ؛ تأثیر تعرفه ها مسائل مربوط به روشهای پرداختی که قبول می کنیم. تقاضا برای پیشنهادات اعتباری مدیریت روابط با همکاران ، تأمین کنندگان و فروشندگان ما. اختلافات تجاری بین المللی ، بلایای طبیعی ، مسائل بهداشت عمومی (از جمله موارد همه گیر و قرنطینه های مربوطه ، پناهگاه در محل و سایر دستورات دولتی و محدودیت های مشابه) و سایر وقفه های تجاری که می تواند تأمین یا تحویل یا تقاضای شرکت را مختل کند. محصولات یا خدمات ؛ ادامه برنامه های خرید مجدد سهام عملکرد سود خالص سود هر سهم؛ اهداف سود سهام تخصیص سرمایه و هزینه ها نقدینگی بازگشت سرمایه سرمایه گذاری شده اهرم هزینه هزینه غرامت مبتنی بر سهام ؛ تورم قیمت کالا و تورم ؛ توانایی صدور بدهی با شرایط و نرخ قابل قبول برای ما ؛ تأثیر و نتیجه پیش بینی شده تحقیقات ، سوالات ، ادعاها و دعاوی. اثر هزینه های حسابداری اثر اتخاذ برخی استانداردهای حسابداری ؛ تأثیر تغییرات نظارتی ؛ دهانه و بسته شدن فروشگاه ها ؛ راهنمایی برای سال مالی 2020 و بعد از آن ؛ چشم انداز مالی و ادغام شرکت های اکتسابی در سازمان ما و توانایی تشخیص هم افزایی و مزایای پیش بینی شده آن خریدها. اظهارات رو به جلو براساس اطلاعات موجود در حال حاضر و فرضیات ، انتظارات و پیش بینی های فعلی ما درباره رویدادهای آینده است. شما نباید به گفته های آینده نگر ما اعتماد کنید. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و در معرض وقایع ، خطرات و عدم قطعیت های آینده هستند – بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند ، به اقدامات اشخاص ثالث بستگی دارند یا در حال حاضر برای ما ناشناخته هستند – و همچنین فرضیات بالقوه نادرستی که می تواند باعث می شود نتایج واقعی با انتظارات و پیش بینی های ما تفاوت اساسی داشته باشد. این خطرات و عدم قطعیت شامل مواردی است که در مورد 1A ، “عوامل خطر” و سایر موارد گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K برای سال مالی ما ذکر شده است. 2 فوریه 2020 و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه مالی پایان یافته در 1 نوامبر 2020.

اخبار مرتبط  نسل جدید ماشین لباسشویی پیشرفته با کنترل لمسی و اتصال ابری برای Primus

اظهارات رو به جلو فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و ما متعهد نمی شویم که این اظهارات را غیر از آنچه در قانون لازم است به روز کنیم. به شما توصیه می شود هرگونه افشای اطلاعات بیشتری را که در مورد پرونده های مربوطه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار انجام می دهیم ، بررسی کنید.

منبع: انبار خانه

لینک های مربوطه

http://www.homedepot.com