Betterware de Mexico سایت جدید بازاریابی وب را راه اندازی می کند

گوادالاجارا ، مکزیک، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Betterware de México S.A.B. de C.V. (“Betterware”) (NASDAQ: BWMX) ، پیشروترین شرکت مستقیم به مصرف کننده در مکزیک که با مدل توزیع دو لایه در سازمان خانه و بخش راه حل ها تمرکز دارد ، امروز از راه اندازی وب سایت بازاریابی وب تحول آفرین خود خبر داد. پیش بینی می شود این بستر جدید استراتژی شرکت را برای گسترش دسترسی مشتری به منظور افزایش فروش بیشتر تسریع کند ، زیرا 58،600 توزیع کننده و 1.2 میلیون همکار آن دسترسی مستقیم و اتصال به مصرف کنندگان را امکان پذیر می کند.

این پلت فرم دارای چندین ویژگی است که تجربه کاربری آسان و اتصال پیشرفته را به مشتریان ، توزیع کنندگان و همکاران ارائه می دهد: از جمله: (i) گزینه های انعطاف پذیر پرداخت با مشتریانی که توانایی خرید با پول نقد را دارند ، روش ترجیحی در مناطقی که شرکت کار می کند و همچنین با کارت اعتباری. (ii) دسترسی بیشتر به مصرف کنندگان توسط توزیع کنندگان و همکاران شرکت. مشتریانی که از بستر وب استفاده می کنند مستقیماً با یک توزیع کننده محلی برای انجام خرید در ارتباط هستند و توزیع کنندگان و همکاران می توانند اطلاعات تماس مستقیم خود را برای تسهیل معاملات آینده در اختیار مشتریان علاقه مند قرار دهند. و (III) افزایش ارزش مادام العمر مشتری زیرا توزیع کنندگان با داده های مشتری کار می کنند که می توانند برای هدایت سفارشات تکراری و خریدهای دسته اضافی از آن استفاده کنند. در نهایت این امر ضمن افزایش پتانسیل فروش و درآمد خود ، از مزایای فروش و فرصت های آینده به توزیع کننده و همکار کمک می کند.

اخبار مرتبط  ناهار خوری داخل سالن به ICHIRAN بروکلین بازگشت

وی گفت: “راه اندازی سایت جدید بازاریابی وب ما یک نقطه عطف دیگر است که ما همچنان در چهار رکن خود اجرا می کنیم: نفوذ بازار ، گسترش جغرافیایی ، گسترش رده ، و سرمایه گذاری های هوش تجاری و فناوری”. آندرس کامپوس، مدیر ارشد اجرایی “ما بر توسعه توانایی های خود متمرکز شده ایم تا بتوانیم از طریق مدل مستقیم به مصرف کننده به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنیم. این سایت جدید به هدف ما می رسد و به ما این امکان را می دهد تا شکاف بین مشتری و توزیع کنندگان را برطرف کنیم ، در حالی که مشتریان جدید را به سمت نام تجاری و محصولات خود جذب می کنیم. به راحتی آنها را با شبکه توزیع کننده و همکاران ما متصل کنید. “

اخبار مرتبط  CityQ ایجاد یک اتومبیل الکترونیکی ، که باعث می شود مردم فکر کنند که یک دوچرخه چگونه می تواند باشد

سایت راه اندازی شده ، که در اوایل دسامبر راه اندازی شده است ، می تواند از طریق آدرس: www.betterware.com.mx قابل دسترسی باشد.

درباره Betterware de Mexico S.A.B. de C.V.
Betterware de. در سال 1995 تاسیس شد مکزیک یک شرکت پیشرو در فروش مستقیم به مصرف کننده در است مکزیک، که CAGR 2003-2019 20٪ بود. سبد کالاهای گسترده Betterware که متشکل از سازمان خانه و بخش راه حل ها است ، شامل سازماندهی خانه ، تهیه آشپزخانه ، ظروف غذا ، مبلمان هوشمند ، فناوری و تحرک و همچنین سایر دسته های کوچک است.

Betterware با پشتیبانی از واحد سطح بالای هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده های خود ، که نظارت روزانه بر شاخص های کلیدی و هوش محصول را فراهم می کند ، توانسته است با موفقیت در گسترش نفوذ خود در بازار با هدایت تقریبا 59،000 توزیع کننده و 1.1 خود ، به نرخ رشد دو رقمی پایدار دست یابد. میلیون همکار شبکه.

زیرساخت های پیشرفته آن به شما این امکان را می دهد تا محصولات خود را با پشتوانه موقعیت استراتژیک مرکز توزیع ، با خیال راحت و به موقع به هر قسمت از کشور برساند.

اخبار مرتبط  بسته شدن فروشگاه های فروشگاه نیویورک و شرکت با تخفیف های عمیق آغاز می شود

اظهارات رو به جلو
این اطلاعیه مطبوعاتی شامل اظهارات خاصی است که واقعیت تاریخی نیستند اما برای اهداف بندرگاه امن تحت قانون اصلاحیه دادرسی دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیانیه های آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “باور کردن ، “” ممکن است ، “” خواهد شد “،” تخمین “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” می خواهم “،” برنامه ریزی “،” پیش بینی “،” بالقوه “،” به نظر می رسد “،” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عبارات مشابهی که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موارد تاریخی نیستند. خواننده باید درک کند که نتایج بدست آمده ممکن است با پیش بینی های مندرج در این سند متفاوت باشد ، زیرا نتایج گذشته به هیچ وجه تضمین کننده عملکرد آینده نیست. به همین دلیل ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عوامل یا عناصر غیرمستقیم خارج از کنترل خود که ممکن است در داخل مکزیک یا خارج از کشور رخ دهد و ممکن است بر نتیجه این پیش بینی ها تأثیر بگذارد ، بر عهده نمی گیرد.

SOURCE Betterware de México، S.A.B. de C.V.