New Wave خرید روش Will Inc. را به اتمام می رساند – خرده فروش برجسته محصولات معطر درمانی که از عصاره های گیاهی معطر طبیعی و روغن های اساسی استخراج می شود

تورنتو، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – NEW WAVE HOLDINGS CORP. (“شرکت” یا “موج جدید“) (CSE: SPOR) (FWB: 0XM2) (OTC: TRMNF) یک صادرکننده سرمایه گذاری که سرمایه و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد ، خوشحال است که اعلام کرد که در ادامه انتشار مطبوعات 21 دسامبر 2020، این کسب را به پایان رسانده است (“معامله“). از کلیه سهام منتشر شده و برجسته Way of Will Inc (“وای“) مطابق با شرایط توافق نامه مبادله سهام مورخ 18 دسامبر 2020 در میان شرکت ، WoW و سهامداران WoW (“توافق قطعیWoW یک خرده فروش کالاهای آروماتراپی کانادایی است که از عصاره های گیاهی معطر و روغنهای اساسی برای پیشرفت نتایج سالم استفاده می کند.

شرایط معامله

طبق شرایط توافقنامه قطعی ، با در نظر گرفتن معامله ، شرکت مجموع 28190725 سهم مشترک شرکت (“سهام ملاحظه“) به سهامداران WoW با قیمت در نظر گرفته شده از 0.1718 دلار در هر سهم ملاحظه مطابق قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ، هیچ دوره ای برای سهام ملاحظه وجود ندارد ، با این حال ، 19353،900 سهام در نظر گرفته شده تحت دوره های اختیاری داوطلبانه از چهار تا دوازده ماه از زمان بسته شدن معامله هستند.

معامله یک معامله تسلیحاتی است و در حال حاضر هیچ تغییری در مدیریت یا هیئت مدیره موج جدید در نظر گرفته نشده است.

نکات برجسته راه اراده

WoW در سال 2016 تاسیس شد ، یک شرکت سلامتی مبتنی بر روغنهای اساسی معطر و مستقر در است تورنتو، کانادا محصولات WoW با ترکیب روغنهای اساسی محافظت ، انرژی ، شادابی ، استراحت ، مرطوب سازی و نظافت بدن و ذهن ، تعهد شما را نسبت به سلامتی ، سلامتی و آموزش تقویت می کنند.

  • WoW 95 ~ از محصولات خود را در آن تولید می کند تورنتوتسهیلات مبتنی بر تأمین منابع اولیه و بسته بندی با کیفیت ترین کالا از تامین کنندگان اصلی در سراسر کشور کانادا و سایر بازارهای بین المللی
  • WoW از فروش چند کاناله (به عنوان مثال عمده فروشی ، خرده فروشی و تجارت الکترونیکی) سود می برد ، که به WoW اجازه می دهد استراتژی های فروش خود را بر اساس تغییرات در چشم انداز فروش و همچنین تغییرات بالقوه در اقتصاد گسترده تر و پویایی بازار متمرکز کند.
  • تولید داخلی و فروش مستقیم B2C از طریق وب سایت تجارت الکترونیکی ما به WoW امکان کنترل هزینه ها و بهینه سازی حاشیه سود را می دهد.
  • در حال رشد فروش مستقر در ایالات متحده از جمله 600+ کانال خرده فروشی و تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیکی آنلاین
  • مشتریان اصلی خرده فروشی شامل لیست چشمگیری از خرده فروشان برجسته صنعت مانند Wholefoods ، Target.com ، FabFitFun ، GNC ، کالاهای ورزشی Dicks و Causebox هستند.
  • محصولات WoW همچنین در بازارهای تجارت الکترونیک معروف مانند آمازون و Walmart.com ارائه می شود
  • اطلاعات بیشتر در مورد WoW و محصولات آن را می توان در https://www.wayofwill.com/ یافت.
  • انتظار می رود فروش ناخالص تقریباً باشد 3.5 دلار آمریکا برای سال به پایان رسید آوریل 2021. حاشیه ناخالص در طول تاریخ بین 38 تا 40 درصد بوده است
اخبار مرتبط  Vaporesso برای مبارزه با گسترش COVID-19 اقدام می کند

درباره شرکت جدید WAVE HOLDINGS CORP.

New Wave Holdings Corp (CSE: SPOR، FWB: 0XM2، OTC: TRMNF) یک صادرکننده سرمایه گذاری است که تمرکز خود را روی رشد CBD ، بخش های مبتنی بر قارچ و روانگردان و پشتیبانی از محصولات و درمان های بهداشت روان سازگار و مترقی قرار داده است. در بخش روانگردان ، New Wave بر حمایت از تحقیقات در مورد ترکیبات روانگردان فعال غیر روانگردان ، ایجاد محصولات مصرفی و ایجاد نمونه کارایی IP با تمرکز بر درمان های پسیلوسیبین ، LSD ، MDMA و کتامین برای بیماری های اعصاب و روان تمرکز خواهد کرد. New Wave همچنین شامل محصولات بهداشتی و آرایشی گیاهی مختلف در سبد خود از گیاهان و قارچهای غیر روانگردان است که همچنان به گسترش توزیع محصول خود از طریق ادغام عمودی ادامه می دهد تا با استفاده از یک مدل کسب و کار با حاشیه بالا راه حل های پایان را ارائه دهد.

اخبار مرتبط  گروه MAAG پرتفوی تغییر دهنده صفحه به روز شده را پشتیبانی می کند که از برنامه های ترکیبی پشتیبانی می کند

سرمایه گذاران علاقه مند به اتصال با هولدینگ های New Wave می توانند اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت کسب کنند و از طریق http://newwavecorp.com با تیم تماس بگیرند

اطلاعات مربوط به Way of Will ، مندرج در این خبرنامه توسط Way of Will و / یا نماینده آن ارائه شده است و توسط شرکت به طور مستقل تأیید نشده است. شرکت مسئولیت صحت چنین اطلاعاتی را بر عهده نمی گیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را بررسی نکرده و نمی پذیرد.

اوراق بهادار منتشر شده در ارتباط با معامله تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ، با اصلاحات ثبت نشده و نخواهد شد (قانون 1933“) ، یا تحت هر قانون اوراق بهادار دولتی ، و ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم عرضه یا فروخته نشود یا تحویل داده نشود ایالات متحده یا ثبت نام یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام ، یا به حساب یا منافع اشخاص ایالات متحده (همانطور که در قانون S تحت قانون 1933 تعریف شده است) وجود ندارد. این خبر خبری پیشنهادی برای فروش یا درخواست خرید چنین اوراق بهادار در ایران نیست ایالات متحده.

سلب مسئولیت اطلاعات به جلو

برخی از اظهارات موجود در این خبر می تواند اطلاعاتی رو به جلو باشد ، از جمله تأیید قانونی قابل اجرا در رابطه با اکتساب ، بسته شدن اکتساب ، گسترش عملیات ، اندازه و کیفیت مسابقات آینده و پیش بینی های مربوط به حضور در رویدادهای آینده اطلاعات رو به جلو اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” مشخص می شود ، و عبارات مشابه اطلاعات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی یا رویدادها با آنچه در چنین اطلاعات آینده نگرانه متفاوت است تفاوت اساسی داشته باشد. نتایج واقعی شرکت می تواند از نظر پیش بینی شده در این اطلاعات آینده نگر در نتیجه عوامل رقابتی و رقابت برای فرصت های سرمایه گذاری ، چالش های مربوط به فعالیت در بازارهای بین المللی ، ریسک اجرای معاملات ، تغییر در برنامه های رشد استراتژیک شرکت و سایر موارد متفاوت باشد. عواملی که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اطلاعات آینده نگر براساس انتظارات فعلی و خط لوله بالقوه سرمایه گذاری منطقی است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح خواهد بود و نباید به چنین اطلاعات آینده نگرانه اعتماد کرد. . هرگونه اطلاعات آینده نگرانه مندرج در این خبرنامه بیانگر انتظارات شرکت از تاریخ این مقاله است و پس از تاریخ مزبور قابل تغییر است. این شرکت از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هر اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، صرف نظر از آنچه در قانون اوراق بهادار قابل اعمال است ، صرف نظر می کند.

اخبار مرتبط  RV Retailer، LLC برای به دست آوردن RV های سبک زندگی در بازار شهر کانزاس

SOURCE New Wave Holdings Corp.