کتاب جدید یورین کروز کلمنته Las Aventuras de Saúl y la Villa Fantasmal ، یک ماجراجویی اکشن درباره تلاش یک پسر برای بازیابی یک الماس جادویی دزدیده شده ایالات متحده آمریکا – انگلیسی USA – español

از طرف دیگر ، سائول ، جوانی با زندگی عادی و روستایی که روزهای خود را در دهکده ای بدبخت می گذراند ، در حالی که رویاهای عظمت را درو می کند ، تصمیم می گیرد زندگی ناچیز خود را یک روز پشت سر بگذارد و سفری را در دنیایی تاریک و باستان انجام دهد. احاطه شده توسط خطراتی که هرگز خوابش را نمی دید.

قدم های او او را به طور تصادفی به دهکده گفته می شود و زندگی او با سرنوشتی که ساکنان آن سرقت می کنند – سرقت الماس در هم آمیخته است. که توسط آنها برای بازیابی آن انتخاب شده است ، او باید مردم محل را نجات دهد.

سلاح های قدرت زیادی به او داده می شود تا بتواند مأموریت خود را با موفقیت انجام دهد – شمشیری که در تاریکی می درخشد و کمان بدون لرزش که فلشهای نقره ای خاصی را فقط با کشیدن مادی می کند. با این حال ، جستجو به تأخیر می افتد. در هر قدم و در هر شهری که وارد می شود ، کمک فداکارانه خود را به ساکنانی که در طول راه با آنها ملاقات می کند ، ارائه می دهد ، در برابر موجودات خطرناکی مانند شکار و اژدها و یا دوست داشتن با پیشگامان و شفابخشان.

اخبار مرتبط  TUKAweb و 62 TUKAcenters اکنون خدمات سه بعدی را ارائه می دهد

او که در محاصره ماجراها ، خطرات و چیزهای ناشناخته قرار دارد و با موجوداتی اسطوره ای روبرو است ، بدون اینکه هدف اصلی خود را از دست بدهد ، جلو می رود – الماس صورتی را در شرایط عالی به دهکده شبح بازگرداند.

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، یورین کروز کلمنته کتاب جدید Las Aventuras de Saúl y la Villa Fantasmal لحظات پرچین پسر جوانی را دنبال می کند که وظیفه دارد یک الماس عرفانی را از دزد خود بازگرداند تا جان ملعون را نجات دهد.

اخبار مرتبط  Hotels.com با الهام از تمایل به سفر ، "SAUDADE" ، سری بی نظیر اسپری های خانگی خود را در برزیل راه اندازی می کند

مصرف کنندگانی که مایل به خواندن جادوها و رمز و رازهای غلتکی هستند می توانند خرید کنند Las Aventuras de Saúl y la Villa Fantasmal آنلاین در فروشگاه های Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  سی و 5 سرمایه همکاری جدید با ProXR را اعلام کرد

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی با خدمات کامل است که کلیه مشکلات مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود ، از جمله توزیع در بزرگترین مراکز خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را بر عهده دارد. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391484/Yuri_n_Cruz_Clemente.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com