کتاب جدید Juana Gómez ، من نباید از مواد مخدر استفاده کنم ، یک داستان عالی همراه با یک درس مهم ، در مورد عواقب وخیم استفاده از این مواد توضیح می دهد. USA – español USA – انگلیسی

خوآنا گومز ، در 27 دسامبر در کلون ، جمهوری پاناما متولد شد. او در قدردانی هایش به عنوان آب زلال و به عنوان یک دوست صمیمانه است. او سالها به عنوان معلم مدرسه ابتدایی کار کرد تا اینکه با نگرانی کودکان و جوانان درگیر مواد مخدر به ایالات متحده که در حال حاضر اقامت دارد ، مهاجرت کرد.

ناراحت کننده است که می شنویم و می بینیم بسیاری از کودکان و نوه ها بدلیل عدم تأمین پول برای بدخواهی مجنون خود با بستگان خود بدرفتاری کرده اند و گاه حتی آنها را کشته اند.

با ناراحتی فراوان مشاهده می کنیم که وضعیت مواد مخدر فقط در ایالات متحده اتفاق نمی افتد ، بلکه “آلوده” شده و سایر نقاط قاره را تحت تأثیر قرار داده است زیرا موقعیت های منفی که در قلمرو آمریکای شمالی اتفاق می افتد همیشه در کشورهای آمریکای لاتین بازتاب دارد.

اخبار مرتبط  Body and Mind معامله NMG اوهایو را می بندد و شرکت را به روز می کند

جائن به ما می گوید: “به نظر می رسد که مواد مخدر هرگز توسط دولت های مختلف در قدرت از بین نخواهند رفت ، اما ما می توانیم سعی کنیم بسیاری از کودکان را از همان کودکی آموزش دهیم و آنها را راهنمایی کنیم و با آنها صحبت کنیم.

والدین ، ​​شهروندان ، ما باید با کارزار مبارزه با مواد مخدر همکاری کنیم.

من نباید از مواد مخدر استفاده کنم این همکاری من است

این کتاب شامل 21 داستان است که برای هر کشور اسپانیایی تبار یکی است. اسپانیا برای بودن سرزمین مادری و ایالات متحده بخاطر کودکی اسپانیایی تبار بودن نیویورک که مرا به انجام این کار الهام داد. بزرگترین آرزوی من این است که این کار به والدین کمک کند تا در مورد مواد مخدر با بچه های کوچک خود مکالمه کنند “

اخبار مرتبط  EmpirePromos معرفی ماسک تبلیغاتی سفارشی جدید برای محافظت در برابر گسترش جامعه COVID-19

منتشر شده توسط انتشارات پیج ، کتاب جالب Juana Gómez ، من نباید مواد مخدر استفاده کنم، مجموعه ای عالی از داستان ها را برای ما به ارمغان می آورد تا دنیای بی نظم و وحشتناک مواد مخدر را بشناسیم و اینکه چطور در آنها سقوط نکنیم.

برای خوانندگانی که می خواهند این تجربه جالب را تجربه کنند ، می توانند با خواندن این کتاب و خرید ، این کار را انجام دهند. من نباید از مواد مخدر استفاده کنم، Google Play یا بارنز و نوبل.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

اخبار مرتبط  Infinity Drain® روند کلیدی حمام را برای سال 2021 شناسایی می کند

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است ، که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391472/Juana_Ja_n_J.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه