جدیدترین اثر منتشر شده از نویسنده یورین کروز کلمنته ، Las Aventuras de Saúl y la Villa Fantasmal ، سفری خام از زندگی قوی یک مرد جوان و تلاش او برای بازیابی یک الماس ، که بیش از یک جواهر ساده یک طلسم است که از دهکده ای باستانی محافظت می کند. ایالات متحده آمریکا – اسپانیایی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی

ماجراهای سائول و شهر ارواح، این اثری است که توسط نویسنده یوریان نوشته شده است کروز کلمنته، که در لاس تونس اقامت دارد ، کوبا، مرد جوانی است که از زمان کوچکی آرزوی نوشتن یک کتاب ماجراجویانه را داشت ، بیشتر به دلیل مشکلاتی که پیش آمد ، ایده او به تأخیر افتاد ، تا اینکه سرانجام ، آنها را تحقق بخشید و آنها را در این کتاب منعکس کرد ، امیدوارم که مورد پسند واقع شود از خوانندگان شما

یورین ، نویسنده این اثر خارق العاده ادبی ، کروز کلمنته، کمی در مورد آن به ما می گوید: “سرقت یک الماس ، که بیش از یک جواهر ساده یک طلسم است که از یک روستای باستانی ، از افراد ساده و فرومایه محافظت می کند ، که پس از سرقت آن تبدیل به موجودی می شوند از طرف دیگر ، سائول ، جوانی با زندگی عادی و روستایی ، که روزهای خود را در یک دهکده اسفناک می گذراند ، در حالی که رویاهای بزرگی را درو می کند ، روزی تصمیم می گیرد که زندگی ناچیز خود را پشت سر بگذارد ، و سفری در یک جهان را انجام دهد تاریک ، باستانی و محصور در معرض خطراتی که هرگز خوابش را نمی دید. قدمهای او او را به طور تصادفی به دهکده گفت و زندگی او با سرنوشت ساکنان همان پس از سرقت الماس در هم آمیخته است ، که توسط آنها برای بازیابی آن انتخاب شده است بازگشت بنابراین مردم محل را نجات می دهد. سلاح های قدرت بزرگی به او داده می شود تا با موفقیت به ماموریت خود برسد ، شمشیری که در تاریکی می درخشد ، کمان بدون لرزش که فلشهای نقره ای خاصی را فقط با کشیدن آن مادی می کند … با این حال ، جستجو به تأخیر می افتد در هر قدم و در هر شهری که وارد می شود ، کمک فداکارانه خود را به ساکنانی که در طول راه با آنها ملاقات می کند ، روبرو می کند ، با موجوداتی خطرناک مانند اگرا و اژدها روبرو می شود ، یا با فالگیرها و شفا دهنده ها دوست می شود.

اخبار مرتبط  تعمیر درب گاراژ سقفی هوستون خدمات درب گاراژ اضطراری 24/7 را در هوستون ارائه می دهد

منتشر شده توسط انتشارات صفحه انتشارات ، اثر نویسنده Yurién کروز کلمنته، ماجراهای سائول و شهر ارواح، اثری را به ما ارائه می دهد که سائول ، احاطه شده به ماجراها ، خطرات ، چیزهای ناشناخته و مواجهه با موجودات اسطوره ای ، بدون از دست دادن هدف اصلی خود به جلو می رود. در شرایط عالی ، الماس صورتی به شهر ارواح برگردید.

اخبار مرتبط  صفحه لمسی Coffee Perfection

برای آن دسته از خوانندگان مشتاق که دوست دارند حقایق الهام گرفته از ماجراجویی را بخوانند ، به روشی خام و دقیق روایت شده است. با خواندن این کتاب با خرید می توانید این کار را انجام دهید ماجراهای سائول و شهر ارواح در فروشگاه های اینترنتی iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes و Noble در Apple iTunes.

اخبار مرتبط  Sunstar Americas، Inc. بخاطر آلودگی میکروبی ، در سراسر کشور داوطلبانه فراخوانی Paroex® Chlorhexidine Gluconate Oral Rinse ، 0.12٪ ، 473ml را صادر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

عکس – https://ma.prnewswire.com/media/1391484/Yuri_n_Cruz_Clemente.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه