کتاب جدید ادگار آلوارز Lo Que Pasó ، داستانی دلهره آور درباره مبارزه یک جوان با از دست دادن ، رها شدن و مهاجرت

vlvarez این را در مورد کتاب خود گفت: “لو کو پاسو داستانی است مبتنی بر وقایع واقعی. در سه مرحله زندگی کوری رودریگز ، یک جوان سالوادوری را روایت می کند که چند سال قبل از جنگ داخلی خام در دهه 1980 در السالوادور. هنگامی که مادرش در آخرین بارداری بازی خود را از دست داد ، دوران کودکی وی 180 درجه چرخش پیدا کرد. در سن جوانی ، وقتی می بیند مادرش در گوشه اتاق نشیمن خود بدون اینکه بتواند کاری انجام دهد ، می میرد احساس درماندگی می کند. یک برخورد شدید در یک شب جمعه خوب به آنها اجازه نمی دهد بیرون بروند. او تنها در مراقبت از پدرش تنها با مراقبت از جوانی برادر بزرگتر و در نزد بهترین دوست ماما مادرش بزرگ شد. در نوجوانی توسط گروهی از سارقان تحت تعقیب قرار می گیرد و او را مجبور به ترک کشور می کند. او مسیر مستقیم جاده بی رحمانه را از نزدیک تجربه می کند ایالات متحده. او سعی می کند خود را در خارج از کشور پیدا کند. اما او با موانعی روبرو است که هرگز تصور نمی کرد به عنوان یک مهاجر درگیر آن شود لانگ آیلند. یک شب از تعطیلات آخر هفته طولانی ، زندگی او به خاطر پدرش وارونه شده است. “

اخبار مرتبط  Markem-Imaje برنامه اجاره را راه اندازی می کند

منتشر شده توسط انتشارات پیج ، کتاب جدید ادگار آلوارز لو کو پاسو تجربیات زندگی واقعی یک مرد جوان را شرح می دهد که تأثیر زیادی بر هدف و شخصیت او در زندگی دارد.

مصرف كنندگانی كه مایلند شاهد لحظه های برانگیختگی یك جوان در میان درد و رنج های زندگی او باشند ، می توانند خرید كنند لو کو پاسو در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

اخبار مرتبط  Habanos، S.A. اولین جشن جهانی Hoyo de Monterrey Springs را برای بزرگداشت سال نو چینی ارائه می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی با خدمات کامل است که کلیه مشکلات مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود ، از جمله توزیع در بزرگترین مراکز خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را بر عهده دارد. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای مرحله بعدی تأمین مالی آماده می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391466/Edgar_D__lvarez.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com