Healthy Kitchen 101 برای ارائه برنامه های غذایی کامل منطبق با RDA (با دسترسی رایگان) همیشه به اولین وب سایت دستور العمل تبدیل می شود

دستورالعمل های استفاده شده در برنامه های غذایی توسط Regina ساخته می شوند و توسط یک آشپز حرفه ای برای سلیقه و ارائه ارائه می شوند. سپس هر یک از آنها توسط یک متخصص تغذیه تغذیه ای ثبت شده از نظر محتوای تغذیه ای حسابرسی می شوند.

ترکیبی تصادفی از دستور العمل های سالم یک وعده غذایی متعادل را تضمین نمی کند. شما باید کل کالری ، پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات و سدیم و سایر مواد مغذی و مواد اولیه را در نظر بگیرید. این می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد ، بنابراین افراد گاهی اوقات در تهیه وعده های غذایی سالم در خانه مردد هستند. برنامه های غذایی ما از همه چیز مراقبت می کنند تا بتوانید روی پخت و پز تمرکز کنید. “

طبق گفته رجینا ، محتوای تغذیه ای هر برنامه غذایی شامل مقادیر روزانه توصیه شده توسط هیئت غذایی و تغذیه موسسه پزشکی ، آکادمی ملی علوم است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری برای تمیز کردن وسایل نقلیه و سایر مناطق (SVH-183) ایجاد می کند

برنامه های غذایی برای افراد سالم و بدون شرایط خاص بهداشتی یا نیازهای غذایی خاص طراحی شده است. هر برنامه یک وعده غذایی کامل همراه با یک غذای اصلی ، به علاوه یک غذای جانبی ، نوشیدنی و / یا دسر است. این برنامه ها به راحتی صبحانه ، ناهار یا شام برای انتخاب آسان و ناوبری برچسب گذاری می شوند.

Healthy Kitchen 101 از سال 2017 تأسیس شد و صدها دستور العمل غذایی را که طیف گسترده ای از نیازهای تغذیه ای را پوشش می دهد ، به مردم معرفی کرد. می توانید دستورالعمل هایی برای یک اسموتی میوه یخ زده گیاهخوار ، یک سالاد میگو با کربوهیدرات کم ، یا غذاهای غنی از مواد مغذی مانند آلفردو مرغ ، گوشت خوک پخته شده و نوشیدنی مرغ و برنج پیدا کنید. غذاهای پیچیده ای مانند دستور غذای سالم گوشت گوسفندی یا گامبو مرغ و سوسیس نیز ارائه می شوند.

اخبار مرتبط  داروخانه های Ralphs اولین دوزهای واکسن COVID-19 را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در جنوب کالیفرنیا ارائه می دهند

برنامه های غذایی در حال حاضر به صورت رایگان و بدون اشتراک در HealthyKitchen101.com در دسترس هستند. این ویژگی پیشگامانه تنها یکی از موارد قابل استفاده در وب سایت طی سال آینده است. آی تیاولین قدم به سمت یک برنامه مبتنی بر تلفن همراه برای ارائه برنامه های غذایی سفارشی بر اساس نیاز غذایی و کالری خاص کاربر استs ، طبق گفته رجینا.

طی شش ماه آینده ، این شرکت قصد دارد برنامه های غذایی را برای هر سه وعده غذایی اصلی و میان وعده های روز تهیه کند.

امروزه ، افراد بیشتری از هر زمان دیگر به ارتباط بین تغذیه و سلامتی جسمی-روحی پی برده اند. Regina می گوید: میلیون ها نفر از طریق رسانه های اجتماعی و سایت خانه ما برای الهام گرفتن از دستورالعمل ها به Healthy Kitchen 101 می آیند.برنامه های غذایی سازگار با RDA بخشی از تلاش های ما برای از بین بردن موانع تغذیه سالم و ایجاد انگیزه در افراد برای ادامه مسیر با سلامتی است. “

اخبار مرتبط  تلاش های آلکانتارا برای حمایت از ابتکارات جهانی پایداری در سال 2020 ادامه دارد

درباره شرکت

HealthyKitchen101.com وب سایتی است که مأموریت آن این است که غذا خوردن مبتنی بر علم را برای عموم مردم خوشمزه تر ، بدون دردسر و قابل دسترسی کند. این دستورالعمل علاوه بر خرید راهنماها و نظرات لوازم آشپزخانه ، دارای دستورالعمل های تنظیم شده توسط سرآشپز و مورد تأیید متخصصان تغذیه است. پایه گذاری شده توسط لونا رجینا در سال 2017 ، این وب سایت اکنون منبع اصلی آشپزهای خانگی و دوستداران غذا از سراسر جهان است که به دنبال ایده و الهام برای وعده های غذایی سالم در خانه هستند.

اطلاعات تماس

HEALTHY KITCHEN 101، LLC
خیابان 100 کاج ، سوئیت 1250
سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94111
وب سایت: https://healthykitchen101.com/
فیس بوک اینستاگرام Pinterest
شماره تلفن: (408) 493-0350
آدرس ایمیل: [email protected]

SOURCE Healthy Kitchen 101