آخرین اثر منتشر شده از نویسنده ادگار آلوارز ، “چه اتفاقی افتاده است” ، داستانی مبتنی بر وقایع واقعی در مورد زندگی یک جوان سالوادواری ، که با عزم راسخ موفق می شود از موانع مختلفی که زندگی برای او پیش می آید عبور کند – español USA – انگلیسی

چی شد، اثری است که توسط نویسنده ادگار Álvarez ، متولد ناجی جایی که او بزرگ شد و تا نوجوانی زندگی کرد. وی دوران کودکی خود را در زمان جنگ داخلی در کشور زادگاه خود گذراند تا اینکه در اواخر نوجوانی مجبور به مهاجرت شد نیویورک، ایالات متحده در این شهر بزرگ ، وی در رشته ادبیات و فرهنگ از دانشگاه ایالتی فارغ التحصیل شد نیویورک، از آنجا که علاقه او ادبیات است ، علاوه بر داشتن مهارت دوزبانه و دو فرهنگی بودن.

نویسنده این اثر ادبی شگفت انگیز ، ادگار آلوارز ، کمی در مورد آن به ما می گوید: “این داستانی بر اساس وقایع واقعی است. در سه مرحله زندگی کوری رودریگز ، جوان سالوادواری را روایت می کند که چند سال قبل از خام متولد شد. جنگ داخلی در دهه هشتاد در ناجی؛ هنگامی که مادرش در آخرین بارداری بازی خود را از دست داد ، دوران کودکی وی 180 درجه چرخش پیدا کرد. در سن جوانی ، وقتی می بیند مادرش در گوشه اتاق نشیمن خود بدون اینکه بتواند کاری از پیش ببرد ، احساس درماندگی می کند. برخورد شدید در شب جمعه خوب به آنها اجازه نمی دهد بیرون بروند. او فقط در مراقبت از سن کم برادر بزرگتر و در نزد بهترین دوست ماما مادرش ، در رها شدن پدرش بزرگ شد. در نوجوانی توسط گروهی از سارقان تحت تعقیب قرار می گیرد و او را مجبور به ترک کشور می کند. او مسیر مستقیم جاده بی رحمانه به ایالات متحده را از نزدیک تجربه می کند. او سعی می کند خود را در خارج از کشور پیدا کند. اما او با موانعی روبرو است که هرگز تصور نمی کرد به عنوان یک مهاجر در این مناطق با آن روبرو شود لانگ آیلند. یک شب از تعطیلات آخر هفته طولانی ، زندگی او به خاطر پدرش وارونه شده است. “

اخبار مرتبط  بازار فن آوری های تجزیه و تحلیل پوست تا سال 2030 به 275 میلیون دلار می رسد: IDTechEx Research

منتشر شده توسط انتشارات صفحه انتشارات ، اثر نویسنده ادگار آلوارز ، چی شد، این کار به عنوان اثری به ما ارائه می شود که داستان های زندگی شده توسط قهرمان داستان به روشی واقعی ، پر از تجربه روایت می شود و ما را به فکر و اندیشه در مورد زندگی و زمان خود در زمین می کشاند.

اخبار مرتبط  کاسیو ساعت های G-SHOCK را با حاشیه ها و بندهای قابل تعویض معرفی می کند

برای افرادی که دوست دارند داستانهایی را براساس وقایع واقعی بخوانند و در آنجا تجربیات شخصی پیام الهام بخشی برای پیشرفت شخصی به جا می گذارند با خواندن این کتاب با خرید می توانید این کار را انجام دهید چی شد در هر کتابفروشی یا فروشگاه های اینترنتی iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble در Apple iTunes.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

اخبار مرتبط  گروه دادا جشنواره فروش 618 را با رکورد فروش تعطیل کرد

صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391466/Edgar_D__lvarez.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه