کتاب جدید ژولیو سزار کونته کروز ، شاعر ، دو سبک ، مجموعه باورنکردنی شعر ، وقایع و داستان ها در این صفحات زنده خواهد شد ایالات متحده آمریکا – اسپانیایی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی

خولیو سزار کانته کروز در 25 فوریه سال 1952 در فینکا سانتو توماس ، کاباناس ، در شهرداری فعلی ماریل ، استان آرتمیسا متولد شد. این مکان بسیار نزدیک به تپه هایی است که رشته کوه Guaniguanico آغاز می شود. منشأ او کاملاً دهقانی است ، با نوجوانی در مدرسه و کار با پدربزرگ و عموهایش ، جابجایی حیوانات ، شیردوشی گاو ، چیدن عصا دوباره. او همیشه موسیقی و دسیما را دوست داشت ، ناگهانی نیست ، وقتی چیزی به ذهنش خطور می کند می نشیند و می نویسد ، هم دهم ها و هم ترانه ها.

این کتاب، یک شاعر ، دو سبک، دارای 3 فصل است. در اولین متن متن نوزده مضمون موسیقی با ژانرهای مختلف ، تصنیف ها ، بولروها ، سالساها ، باکاتاها و سه شعر غیر موسیقی وجود دارد که از عشق ، دل شکستگی ، پیام ها و غیره صحبت می کند. در دوم ، دهم داستان زندگی من ، ادای احترام به شاعران دیگر و برخی از مضامین موقعیت هایی که در طول مسیر با آنها روبرو می شوم. سوم ، وزوزهای Le merequetén ، شوخ طبعی خالص ، منجر به دهمین تعداد وقایع می شود ، علاوه بر این ، داستان های شناخته شده نوشته شده در دهم و سه آهنگ که از زندگی روزمره در Pinar de Río صحبت می کنند ، کوبا، مکانی که در آن زندگی می کردم تا زمانی که باهیا هوندا به استان آرتمیسا تبدیل شد.

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده وب سایت پست الکترونیکی انتخابات جدید را راه اندازی کرد

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، کتاب فوق العاده و سرگرم کننده از خولیو سزار کونته کروز ، یک شاعر ، دو سبک، این روحیه ما را بالا می برد ، باعث می شود اوقات خوب و ریتم عالی کارائیب را به یاد بیاوریم.

برای خوانندگانی که مایل به تجربه این تجربه باشکوه هستند ، می توانند این کار را با مطالعه این کتاب و مشخص کردن خرید آن انجام دهند یک شاعر ، دو سبک، در هر فروشگاه کتاب ، یا در فروشگاه های اینترنتی iTunes ، Amazon ، Google Play یا Barnes و Noble در Apple iTunes.

اخبار مرتبط  غذاهای لبنی راحت که طعم و تغذیه را تحویل می دهند

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است ، که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  خرده فروش آنلاین بین المللی SHEIN SHEIN را به همراه اجراهای سرتیپی توسط Katy Perry و Lil Nas X اعلام کرد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1391482/Julio_Cesar_Ca_ete_Cruz.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه