با Vizzy’s Remake of Vitamin C’s Graduation (دوستان برای همیشه) خداحافظی کنید از سال 2020

شیکاگو، 26 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همه ما می دانیم که 2020 سالی است که باید به خاطر بسپاریم (یا فراموش کنیم) ، بنابراین Vizzy Hard Seltzer می خواهد با آخرین آهنگ خداحافظی به شما کمک کند تا آن را کنار بگذارید: Graduation 2020 (Worst Year Ever) – یک نور- چرخش قلب در فارغ التحصیلی (دوستان برای همیشه) توسط ویتامین C درست است ، اولین ذوب کننده سخت با آنتی اکسیدان ویتامین C و ویتامین C خود کلاسیک کارائوکه 2000s را بازسازی کرده است ، بنابراین همه ما می توانیم از سال 2020 فارغ التحصیل شویم.

این آهنگ Graduation 2020 (Worst Year Ever) توسط ویزی هارد سلتزر و ویتامین C ، برخی از تجربیات منحصر به فرد زندگی در قرنطینه را شامل می شود ، از جمله سگهای فرزندخواند ، اهداف تناسب اندام ناموفق و بوق های قتل (به طور جدی ، آنها را به یاد می آورید؟).

گفت: “هر ماه دسامبر ، ما پیش بینی می کنیم فیلم های سالانه را که در خبرهای اجتماعی ما جاری است ، بررسی کنیم.” الیزابت هیچ، مدیر بازاریابی Vizzy Hard Seltzer. “این سال شبیه هیچ سال دیگری نبود و با توجه به آمادگی بسیاری از ما برای عبور از کنار ما ، ما می دانستیم که برای به خاطر سپردن باید یک اعزام 2020 ایجاد کنیم. به عنوان اولین ذوب سخت با ویتامین C ، فقط جفت شدن منطقی بود با ویتامین C ، هنرمندی که دارای شاخص ترین سرود خداحافظی است. “

اخبار مرتبط  خانه طلا و جواهر تازه راه اندازی شده Laurea اسراف آنلاین را به صورت سرمایه گذاری های پوشیدنی در 24 کیلوگرم ارائه می دهد

آهنگ Graduation 2020 (Worst Year Ever) با موسیقی ویدیویی کارائوکه در یوتیوب ، اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر ویزی در اپل موزیک ، iTunes و Spotify در دسترس است. آهنگی عالی برای آواز خواندن و به خاطر سپردن شرایط وحشی سال.

ویتامین C هزینه ظاهر خود را از این پروژه به بنیاد خیریه ملی صنف متصدی بار ایالات متحده (USBG) و برنامه کمک های اضطراری متصدی بار اهدا می کند ، که یک شبکه ایمنی برای افراد در صنعت مهمان نوازی و همچنین COVID-19 LA County فراهم می کند. صندوق پاسخگویی ، یک موسسه خیریه امدادی برای گروه های آسیب پذیر. Vizzy Hard Seltzer با کمک USBG ویتامین C و همچنین درآمد حاصل از درآمد ضبط صدا مطابقت دارد.

اخبار مرتبط  نویسنده سانفرانسیسکو ، تارا گالئانو ، کتاب جدید خود را با عنوان "کشف مجدد بدن من" منتشر کرد

“ویتامین C” ، هنرمند گفت: “وقتی ویزی به من در مورد ایجاد ارسال برای سال 2020 در ترانه نزدیک شد ، من یک فرصت غیر منتظره را دیدم که بتوانم خوب باشم ، مقداری پول برای موسسات خیریه امداد COVID جمع کنم و نگاهی دوباره به یک خنده سالی که به زودی فراموش نمی کنیم. “

ویزی فقط یکی دیگر از دستگاه های سلسیوس سخت نیست. این ماده نه تنها حاوی ویتامین C آنتی اکسیدان است ، بلکه طعم دهنده های مفرح و خوشمزه دوتایی آن شامل: انبه آناناس ، آهک سیاه گیلاس ، انار بلوبری و کیوی توت فرنگی است. برای اطلاعات بیشتر و یافتن ویزی در نزدیکی خود ، لطفاً از vizzyhardseltzer.com بازدید کنید و اینستاگرام و فیس بوک را درvizzyhardseltzer @ و توییترvizzyseltzer دنبال کنید.

درباره شرکت نوشیدنی Morson Coors
بیش از دو قرن کورهای مولسون نوشیدنی هایی است که مردم را برای تمام لحظات زندگی متحد می کند. از Coors Light ، Miller Lite ، Molson Canadian ، Carling و Staropramen گرفته تا Coors Banquet ، Blue Moon Belgian White ، Saint Archer Gold ، Leinenkugel تابستان شاندی، کریمور اسپرینگ و موارد دیگر ، کورهای مولسون برخی از محبوب ترین و شاخص ترین مارک های آبجو تولید شده را تولید می کند. در حالی که تاریخچه شرکت ریشه در آبجو دارد ، کورهای مولسون نمونه کارهایی مدرن ارائه می دهد که با کوکتل های گازدار ، شراب کنسرو شده ، کامبوچا ، سیبرو و غیره فراتر از راهرو آبجو گسترش می یابد.

اخبار مرتبط  "تغییر داستان" راه اندازی پادکست ، اشتراک گذاری اقدام برای الهام بخشیدن به نوآوری

شرکت نوشیدنی Molson Coors یک شرکت تجاری عمومی است که از طریق آن فعالیت می کند Molson Coors آمریکای شمالی و Molson Coors Europe، و در بازار تجارت می شود نیویورک و بورس سهام کانادا (TAP). تعهد شرکت در بالا بردن استانداردهای صنعت و ایجاد اثری مثبت بر کارمندان ، مصرف کنندگان ، جوامع و محیط زیست ما در Beer Print و اهداف پایداری 2025 ما منعکس شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت نوشیدنی Coors Molson ، به سایت molsoncoors.com مراجعه کنید.

SOURCE Vizzy Hard Seltzer