اگر رسید فروشگاه معامله شکار دریافت کنید که بیش از 5 رقم آخر شماره کارت اعتباری / بدهی شما را نشان می دهد ، حقوق شما ممکن است تحت تأثیر یک تسویه حساب عملی قرار گیرد.

لس آنجلس، 26 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بیانیه زیر در حال انتشار است میچل سیلبربرگ & Knupp LLP در مورد تسویه رسید فروشگاه شکار معامله.

این دادخواست چیست؟
در این دادخواست ادعا شده است که به مشتریانی که از کارت اعتباری یا نقدی در فروشگاه های Bargain Hunt استفاده کرده اند ، رسید مشتری چاپ الکترونیکی ارائه شده است که بیش از پنج رقم آخر شماره کارت آنها روی رسید چاپ شده است. Bargain Hunt هرگونه تخلف را انکار می کند اما در این دادخواست در حال حل و فصل ادعاها است.

چه کسی در شهرک گنجانده شده است؟
اگر از کارت اعتباری یا بدهی شخصی خود در هر فروشگاه Bargain Hunt استفاده کرده باشید و رسید مشتری با چاپ الکترونیکی به شما ارائه شود ، در این تسویه حساب قرار می گیرید. 1 آگوست 2016 و 30 ژوئن 2017 که بیش از 5 رقم آخر شماره کارت شما را نشان می دهد.

اخبار مرتبط  Twin Peaks برای اولین بار در مرکز شهر هالیوود که بسیار پیش بینی می شود

حقوق من چیست؟
ارسال یک ادعا – میتونی به دستش بیاری تا 100 دلار از شهرک. برای واجد شرایط بودن برای هرگونه پول ، باید فرم ادعا را از طریق ارسال کنید 22 مارس 2021 همراه با:

  1. اصل یا کپی رسید از هر فروشگاه معامله گری بین معاملات 1 آگوست 2016 و 30 ژوئن 2017 نشان دادن بیش از 5 رقم آخر شماره کارت اعتباری / بدهی شما ؛ یا
  2. اصل یا کپی اظهارنامه کارت اعتباری / بدهی شما که نام و نام خانوادگی شما را نشان می دهد و خریدی از هر فروشگاه Bargain Hunt بین 1 آگوست 2016 و 30 ژوئن 2017.

بازدید FactaReceiptSettlement.com برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای موجود و نحوه ارائه ادعا

هیچ کاری نکن – اگر کاری انجام ندهید ، در تسویه حساب باقی می مانید ، اما هیچ پولی از تسویه حساب دریافت نخواهید کرد و به دستورات و قضاوت دادگاه مقید خواهید بود و از حقوق خود برای شکایت در مورد ادعاهای حل شده توسط این قانون صرف نظر خواهید کرد. توافق.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی شیر مبتنی بر سلول ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کردند

هدف – شی – می توانید در Settlement بمانید و به Settlement اعتراض کنید. اعتراض شما باید به مدیر تسویه حساب ارسال شود سر موعد یا قبل از موعد 5 فوریه 2021.

خود را محروم کنید – اگر نمی خواهید از نظر قانونی ملزم به تسویه حساب باشید و می خواهید حق شکایت در مورد ادعاهای منتشر شده توسط این تسویه را حفظ کنید ، باید درخواست کنید که از شمول آن مستثنی شوید. سر موعد یا قبل از موعد 5 فوریه 2021. اگر خود را مستثنی کنید ، هیچ مبلغی از این تسویه حساب دریافت نخواهید کرد.

طرفین خواهان رسیدگی عادلانه به قاضی محترم خواهند شد اندی پراتر، بخش 2 ، در 1 آوریل 2021، در 10:00. تصمیم گیری در مورد تصویب تسویه حساب و دادن حق الزحمه و هزینه های وكیل به مشاور طبقه تسویه حساب كه توسط دادگاه تعیین شده است ، به علاوه جوایز تشویقی نماینده كلاس تسویه حساب. در صورت تغییر تاریخ / محل رسیدگی ، اطلاعات به روز شده در وب سایت تسویه حساب قرار می گیرد. پرونده های قابل اجرا پس از ثبت در وب سایت زیر ارسال می شوند. ممکن است در این دادرسی شرکت کنید اما مجبور نیستید. اگر می خواهید توسط وكیل خود نماینده شوید ، ممكن است یكی را با هزینه شخصی خود استخدام كنید ، اما مجبور نیستید.

اخبار مرتبط  پتی لابل و فول فورس

این فقط یک اخطار خلاصه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تسویه حساب ، از جمله اعلامیه فرم طولانی و فرم ادعا ، لطفاً مراجعه کنید FactaReceiptSettlement.com یا بنویسید Bargain Hunt Settlement ، صندوق پستی 42546 ، فیلادلفیا ، پنسیلوانیا 19101-2546 یا با شماره 1 تماس بگیرید-833-913-4213.

FactaReceiptSettlement.com
1-833-913-4213

منبع میچل سیلبربرگ & Knupp LLP

لینک های مربوطه

http://www.factareceiptsettlement.com/