DecorMatters ادغام AI را در برنامه طراحی داخلی اعلام کرده و نسخه اول وب سایت را منتشر می کند

MILPITAS ، کالیفرنیا.، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، دکورمترز خبر از راه اندازی برنامه طراحی داخلی خود با پشتیبانی فناوری هوش مصنوعی (AI) داد. جدیدترین اپلیکیشن DecorMatters iOS با تجربه کاربری شخصی تر در دسترس است. علاوه بر این ، آنها همزمان اولین برنامه وب سایت را راه اندازی کردند تا پیدا کردن الهام بخش منزل و خرید مبلمان راحت تر از گذشته باشد.

نسخه 6.0.0 برنامه iOS از هوش مصنوعی برای سفارشی سازی ویژگی ها با تنظیمات کاربران استفاده می کند. انتظار می رود نسخه های مختلف پس از انتشار ، با ویژگی های گسترده AI منتشر شوند. جدیدترین نسخه AI-آماده برای بارگیری از فروشگاه App در دسترس است.

روش های سنتی طراحی می تواند یک روند طولانی و استرس زا باشد. خلاقیت اغلب نیاز به محرک برای برانگیختن دارد. به جای گذر زمان به امید الهام گرفتن در اعتصاب ، ادغام AI DecorMatters یک خرید و طراحی مناسب را به کاربران می دهد.

محتوا ، توصیه های کاربر و محصول بزرگترین پیشرفت در برنامه است. کاربران هنگام مشاهده طرحی که توسط شخص دیگری ایجاد شده است ، می توانند براساس آنچه با آنها تعامل دارند ، محصولات مشابه را مرور و ذخیره کنند. این محصولات می توانند برای یک پروژه آینده ذخیره شوند یا فوراً در یک پروژه موجود گنجانیده شوند. علاوه بر این ، پس از دنبال کردن یک کاربر ، افرادی با سلیقه های قابل مقایسه پیشنهاد می شوند – ایجاد یک جامعه طراحی گسترده تر آنلاین.

برنامه DecorMatters از واقعیت افزوده (AR) استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد طرح های جدیدی را در خانه های واقعی خود تجسم کنند. این برنامه حتی دارای یک خط کش AR برای اندازه گیری ابعاد اتاق است. در همین حال ، فناوری blockchain در برنامه پاداش دادن به سازندگان محتوا را با سودهای دریافتی از توصیه های محصول و همچنین مجوزهای حق چاپ ، تسهیل می کند.

فراتر از هوش مصنوعی ، سیستم پاداش سکه در برنامه نیز بهینه شده است ، با تمرکز توسعه بر روی طراحی و ابزارآلات. به همان اندازه پیشرفت های جدیدی در جنبه های رسانه های اجتماعی برنامه از جمله هدیه دادن وجود دارد.

تماس با رسانه:
کوربان د لا وگا
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE DecorMatters، Inc.

اخبار مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری سرمایه داران PharmaCielo Ltd. سرمایه گذاران مهلت مهم در دادرسی اقدام صنفی اوراق بهادار