شرکای Easyway آلن کار با سازمان بهداشت جهانی برای یک کار جهانی یک ساله برای حمایت از بیش از 100 میلیون نفر در حالی که “متعهد به ترک سیگار” می شوند

لندن، 27 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آلن کار ایزی وی خوشحال است که به عنوان یکی از همکاران اصلی کمپین جهانی سازمان جهانی بهداشت در حمایت از روز جهانی بدون دخانیات در یک سال اعلام شده است. مه 2021، تحت عنوان “متعهد به ترک” ، که هدف آن حمایت از حداقل 100 میلیون نفر هنگام تلاش برای ترک دخانیات است.

آلن کار Easyway ، موفق ترین روش ترک سیگار در جهان ، که در 50 کشور جهان در دسترس است و در طول 35 سال سابقه خود به بیش از 50 میلیون فرد سیگاری در سراسر جهان کمک کرده است ، یکی از چندین شریک پشتیبانی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این ابتکار بلند پروازانه است . آلن کار Easyway نوعی مکالمه درمانی کاملاً بدون دارو است.

سایر شرکای پشتیبانی در کنار هم آلن کار Easyway شامل آمازون ، فیس بوک ، واتس اپ ، گوگل و جانسون و جانسون است. WHO همراه با شرکای کمپین ابزار و منابعی را که برای موفقیت در ترک کار نیاز دارند در اختیار مردم قرار می دهد.

اخبار مرتبط  iHerb CFO شرکت جدید را اعلام کرد

WHO اوایل سال جاری خلاصه ای علمی منتشر کرد که نشان می دهد افراد سیگاری در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری شدید و مرگ ناشی از COVID-19 قرار دارند. تنباکو همچنین یک عامل خطر عمده برای بیماری های غیرواگیر مانند بیماری های قلبی عروقی ، سرطان ، بیماری های تنفسی و دیابت است. علاوه بر این ، افرادی که با این شرایط زندگی می کنند بیشتر در معرض COVID-19 شدید هستند.

به عنوان بخشی از این کمپین ، ابزارهای توقف جهانی و منطقه ای ارائه می شوند. آلن کار سمینارهای گروه آنلاین آنلاین ، برنامه های دیجیتال و کتابهای Easyway برای جلوگیری از سیگار کشیدن به زبانهای انگلیسی ، عربی ، چینی ، فرانسوی ، روسی ، اسپانیایی ، ویتنامی ، پرتغالی ، روسی ، لهستانی ، ترکی و هلندی ، در کشورهای متنوع به شما کمک می کند اردن، نیجریه، پاکستان، هند، آفریقای جنوبی، فیلیپین، سورینام ، تیمور لست ، برزیل، روسی، اوکراین، مکزیک، بوقلمون و لهستان.

WHO از همه دولتها خواسته است تا اطمینان حاصل كنند كه شهروندانشان به مشاوره ، خطوط ترك تلفنی ، خدمات ترك موبایل و دیجیتال ، درمانهای جایگزینی نیكوتین و سایر ابزارهایی كه برای كمك به افراد در ترك سیگار كمك می كنند و همچنین آزمایشات بالینی به اثبات رسیده است ، آلن کار Easyway اکنون به اندازه کافی تاسیس شده است تا وزن سازمان را به تلاش های WHO اضافه کند.

اخبار مرتبط  For Five Coffee محل سوم ویرجینیا را در واشنگتن دی سی باز می کند

جان دیسی، مدیر عامل جهانی و درمانگر ارشد ، آلن کار نظرات Easyway:

“این یکی دیگر از اقدامات ملموس میزان پیشرفت است آلن کار Easyway to Stop Smoking Live Group سمینارها ، کتاب ها و محصولات دیجیتالی در سال های اخیر ساخته شده است. حضور در صف اول فعالیت های ضد دخانیات سازمان بهداشت جهانی ، نشستن کنار هم با غول های جهانی مانند آمازون ، سیپلا ، فیس بوک ، واتس اپ ، گوگل و جانسون و جانسون گواه روش شگفت انگیز آلن است ، عزم ، مهارت و فداکاری شگفت انگیز آلن کار تیم های Easyway در سراسر جهان. اکنون یک شواهد واضح و قانع کننده برای اثربخشی وجود دارد آلن کار Easyway to Stop Smoking Live Group سمینارها و برنامه های دیجیتالی که باید درها را به سمت بخشهای بهداشتی دولتها در سراسر جهان باز کند. برای پایان دادن به این سال پر فراز و نشیب دعوت از مشاوره WHO و داشتن آلن کار سازمان Easyway به یک شریک اصلی در کمپین جهانی WHO برای روز جهانی بدون دخانیات 2021 تبدیل شده است ، افتخاری برای همه افراد درگیر در این سازمان است. ”

اخبار مرتبط  Gemji یک چارچوب مغناطیسی "یاد بگیرید و بازی کنید" نسل جدید ، ساخته شده است که شامل افراد نابینا است

www.allencarr.com

SOURCE Allen Carr’s Easyway

لینک های مربوطه

http://www.allencarr.com