“هدیه خوشبختی” با عنوان توپ توپ شب سال نو Waterford Crystal Times Square فاش شد

نیویورک، 27 دسامبر 2020 / PRNewswire / – در یک سال بی سابقه و چالش برانگیز مانند 2020 ، ما در سنت های پایدار که امید و لحظه های عمدی را برمی انگیزد ، راحتی می یابیم. با این روحیه و به مناسبت سال نو ، واترفورد جدیدترین طراحی در مجموعه “بزرگترین هدایا” خود را نشان می دهد: “هدیه خوشبختی”. این هشتمین سال از سری طرح ها و مضامین سال نو میدان واترفورد کریستال تایمز است توپ حوا؛ این مجموعه تا سال 2023 ادامه خواهد داشت. مجموعه ای از “هدیه خوشبختی” مطابق با مضامین گذشته صحبت از موضوعی است که همه ما می توانیم کمی بیشتر از آن در این فصل تعطیلات استفاده کنیم.

برای بیش از بیست سال ، سال نو Waterford Crystal Times Square توپ حوا نماد شب سال نو برای مردم در سراسر جهان بوده است. بخشی از سنت سالانه شامل جایگزینی 192 از 2،688 مثلث کریستال واترفورد روی توپ با طراحی از مجموعه سالانه “بزرگترین هدایا” است. طرح امسال “هدیه خوشبختی” در کنار شش طرح گذشته و الگوی “هدیه حسن نیت” سال گذشته قرار خواهد گرفت. بر جمعه ، اول ژانویهخیابان در 12:00 صبح ET، میلیاردها نفر از سراسر جهان برای دیدن سال جدید نمادین Waterford Crystal Times Square در سال 2020 هماهنگ می شوند توپ حوا رها کردن

اخبار مرتبط  برندهای Deckers در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 ارائه می شود

“در حالی که جشن های سال نو در سراسر جهان امسال متفاوت به نظر می رسد ، ما امیدواریم که که واترفورد مجموعه “هدیه خوشبختی” همه را به اشتراک گذاری خوشبختی و سخاوت در سال 2021 الهام خواهد داد. ما از این که سال نو نماد Waterford Crystal Times Square توپ حوا به عنوان یک سنت پایدار و نشانه ای از امید ، و خوشبختی ، در زمان های دشوار است ” تام برنان، استاد صنعتگر و سخنگوی ، کریستال واترفورد.

واترفورد کریستال که دقیقاً از همین سال 1783 ساخته شده است ، برای ایجاد شادی در فصل تعطیلات ساخته شده است. مجموعه 2021 هدیه خوشبختی سال نو Water Square Crystal Times Square را به ارمغان می آورد توپ حوا خانه ای با زینت یادبود توپ کریستال (100 دلار)، زینت مثلث (65 دلار)، جفت فلوت (175 دلار)، جفت فلوت پوشیده زمرد (250 دلار)، زینت توپ شاهکار (85 دلار) و گلدان برفی Times Square (65 دلار).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه تعطیلات Waterford Times Square 2020 ، لطفاً به https://www.waterford.com/en-us/collections/popular-collections/times-square مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توپ واترفورد کریستال تایمز اسکوئر ، لطفاً از https://www.timessquarenyc.org/times-square-new-years-eve/nye-history-times-square-ball بازدید کنید.

درباره مجموعه بزرگترین هدایا
مجموعه بزرگترین هدایای جشن سال نو در Waterford Crystal Times Square یک شماره ده ساله متمایز از زیور آلات کریستالی ، ظروف اصلی و ظروف کادویی است که موضوع مشترک سخاوت بین المللی است. با شروع “هدیه تخیل” در سال 2014 و به پایان رسیدن در سال 2023 با “هدیه عشق” ، هر نسخه سالانه از مجموعه بزرگترین هدایا یک “هدیه” را به تصویر می کشد – موضوعی از آرمان جهانی که ارزش آن جهانی است. واترفورد طراحان برای هر نسخه طراحی کریستال برش امضا ایجاد می کنند که در سال نو در Waterford Crystal Times Square گنجانده خواهد شد توپ حوا، مانند مثلث امسال “هدیه خوشبختی”.

اخبار مرتبط  127 نمایشگاه کانتون میزبان رویدادهای ارائه آنلاین برای شرکا و خریداران جهانی است

در باره واترفورد
پذیرش میراث ، صنعت و روح ایرلندی از سال 1783 ، واترفورد با شیشه ای از درخشش و شفافیت بی نظیر مشهور است. با کیفیت ترین کریستال و طراحی های مدرن زیبا ، در سراسر جهان مورد پسند واقع شده اند و باعث ایجاد حس جادو و احساس کشف می شوند. واترفورد توسط برادران تاسیس شد ، ویلیام و جورج پنروز، با یک چشم انداز برای ایجاد بهترین کیفیت بلور برای ظروف و دکوراسیون منزل. امروز ، بیش از دویست سال بعد ، واترفورد شهرت جهانی در ایجاد طرح های کریستالی از زیبایی فوق العاده با هر قطعه منقوش شده دارد واترفورد به عنوان علامت اصالت و کیفیت. waterford.com

اخبار مرتبط  بنیانگذار JD.com ریچارد لیو تجهیزات پزشکی را به NHS Amid Coronavirus اهدا می کند

درباره گروه فیسکارس
ایجاد چشم انداز خارق العاده روزمره گروه Fiskars ایجاد یک تأثیر مثبت و پایدار بر کیفیت زندگی ما است. مارک های ما Fiskars ، Gerber ، Iittala ، Royal Copenhagen ، واترفورد و Wedgwood در زندگی روزمره مردم حضور دارند – در خانه ، باغ و خارج از منزل. این به ما فرصتی می دهد تا امروز و برای نسل های آینده زندگی روزمره را فوق العاده کنیم. ما در 30 کشور حضور داریم و محصولات ما در بیش از 100 کشور موجود است. سهام ما در Nasdaq Helsinki (FSKRS) ذکر شده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به ما در www.fiskarsgroup.com مراجعه کنید و ما را در Twitterfiskarsgroup دنبال کنید. fiskarsgroup.com

درباره شب سال نو Times Square
Alliance Times Square و Countdown Entertainment برگزار کنندگان شب سال نو Times Square هستند. اتحاد Times Square Alliance برای بهبود و ارتقا promote Times Times تلاش می کند تا انرژی ، قدرت و ویژگی متمایزی را که از آن به عنوان نمادی از سرگرمی ، فرهنگ و زندگی شهری در آورده است ، حفظ کند. Countdown Entertainment نمایندگان صاحبان میدان One Times و سال نو است توپ حوا.

منبع واترفورد

لینک های مربوطه

https://www.waterford.com/