Sundial توافق نامه مجوز کنسانتره را با Simvent Solventless اعلام می کند

کالگری ، AB، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Sundial Growers Inc. (NASDAQ: SNDL) (“ساعت آفتابی” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که با Simply Solventless Concentrates Ltd. (“SSC” توافق نامه مجوز (“قرارداد”) را امضا کرده است. ) (به طور مشترک “طرفین”) برای پردازش و ساخت مجموعه ای از محصولات کنسانتره شاهدانه بدون حلال توسط Sundial در تأسیسات Rocky View خود با استفاده از مالکیت معنوی SSC. این توافق نامه به ساندیال امکان می دهد تا از دارایی Rocky View خود استفاده کند ، در حالی که تمرکز خود را در تولید مواد قابل استنشاق برتر افزایش می دهد.

توافق نامه جدید این فرصت را به شرکت می دهد تا از دانش و تخصص SSC در مورد تولید کنسانتره با یک سری محصولات گسترده استفاده کند.

گفت: “به عنوان بخشی از اقدامات بهینه سازی هزینه و فرآیند ، ما خوشحالیم که با SSC توافق نامه صدور مجوز را امضا می کنیم که شامل یک قرارداد خرید غیر الزام آور برای فروش تأسیسات Rocky View است. اندرو استوردور، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ساعت آفتابی. “ما بر این باوریم که این همکاری با SSC بازده سرمایه سرمایه گذاری شده ما را بهبود می بخشد و علاوه بر این ، محصولات عالی شاهدانه نیز به مصرف کنندگان اضافه می کند.”

“به سادگی Solventless از همکاری با Sundial برای تهیه نمونه کارهای کنسانتره های حلال خالص ، قوی و غنی از ترپن در سراسر کانادا،” اضافه جف سوینسون، رئیس و مدیر اجرایی SSC. “از هش مدرسه قدیمی تا سرم زنده ، کنسانتره های بدون حلال با کیفیت عالی دستی ساخته می شوند تا حتی متصدی ترین مصرف کنندگان را مجذوب خود کنند.”

اخبار مرتبط  بزرگترین مشاغل شاهدانه کالیفرنیا برای فروش | ژانویه 2021

طبق این توافق نامه ، SSC حق امتیاز فروش محصولات تولید شده با استفاده از مارک و فناوری SSC را دریافت خواهد کرد. SSC علاوه بر پرداخت هزینه مدیریت ماهیانه به Sundial ، مواد غیر شاهدانه را نیز برای تولید محصولات کنسانتره SSC تأمین می کند. حداقل 75٪ از مواد شاهدانه مورد نیاز برای فرآوری و ساخت محصولات SSC توسط Sundial کشت می شود مگر اینکه موجودی موجود در دسترس نباشد.

طرفین تلاش می کنند تا قراردادهای قطعی برای فروش دارایی Rocky View برای منعقد کنند 5 میلیون دلار، در انتظار تکمیل مراقبت های لازم ، مذاکره نهایی در مورد شرایط توافق نهایی و تأیید مجوز بهداشت کانادا. هدف طرفین این است که در اسرع وقت این توافق نامه ها را منعقد کنند.

Sundial انتظار می رود توزیع محصولات SSC را در سراسر کشور مقیاس بندی کند ، در حالی که اولین محصولات SSC در سه ماهه دوم سال 2021 در فروشگاه ها عرضه می شود. با پشتیبانی SSC ، Sundial از صنعت خود در مقیاس برای تولید و بسته بندی محصولات کنسانتره شاهدانه استفاده می کند ، ضمن استفاده از زیرساخت های فروش و توزیع شده خود ، محصولات را با سرعت و مقیاس به بازار عرضه می کند.

اخبار مرتبط  در سال 2020 ، QVC و The Big Find QVC واقعاً برگزار می شوند

درباره شرکت Sundial Growers Inc.

Sundial یک شرکت سهامی عام است که سهام مشترک آن با نماد “SNDL” در Nasdaq معامله می شود.

Sundial یک تولید کننده مجاز است که با استفاده از امکانات پیشرفته داخلی ، شاهدانه کار می کند. رویکرد رشد مدولار “صنایع دستی در مقیاس” ، ژنتیک برنده جایزه و استادکاران باتجربه ما را از یکدیگر متمایز می کند.

عملیات کانادایی ما با استفاده از رویکرد “اتاق” منحصر به فرد ، شاهدانه های کوچک را با 448،000 فوت مربع فضای کشت می کند.

نمونه کارها با نام تجاری Sundial شامل برگ بالا، حشیش آفتابی، پالمتو و علفزارها. تجربه کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده ما را قادر می سازد نه تنها شاهدانه با کیفیت پرورش دهیم ، بلکه تجربیات استثنایی مصرف کننده و مشتری را نیز ایجاد کنیم.

ما با افتخار آلبرتان ، دفتر مرکزی در کلگری ، AB، با عملیات در Olds ، AB ، و Rocky View County ، AB.

بیانیه اخطار اطلاعاتی رو به جلو

این نسخه خبری شامل بیانیه هایی است که شامل “اطلاعات آینده نگرانه” خاص به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار (“بیانیه های آینده نگر”) ، شامل ، اما نه محدود به اظهارات مربوط به اقدامات استراتژیک آینده شرکت از جمله فروش بالقوه Rocky مشاهده تسهیلات ، اهداف عملیاتی و تقاضای شرکت برای محصولات شرکت. عبارات آینده نگر اغلب با کلماتی مانند “برنامه ریزی” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “احتمال” ، “چشم انداز” مشخص می شوند ، “پیش بینی” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “بالقوه” ، “پیشنهادی” و سایر کلمات مشابه ، یا عباراتی که برخی وقایع یا شرایط “ممکن است” یا “رخ دهد”. این اظهارات تنها پیش بینی هستند. در نتیجه گیری و یا پیش بینی های موجود در بیانیه های آینده نگر در طول این انتشار اخبار ، فرضیات مختلفی مورد استفاده قرار گرفت. اظهارات رو به جلو براساس نظرات و برآورد مدیریت در تاریخ ساخت اظهارات استوار است ، و در معرض انواع خطرات و عدم اطمینان و سایر عواملی است که می تواند وقایع یا نتایج واقعی را از آنچه پیش بینی می شود متفاوت کند بیانیه ها را نادیده گرفتن لطفاً برای بحث در مورد ریسک های اساسی که می تواند نتایج واقعی را از قبل متفاوت کند ، عوامل خطر شناسایی شده در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، از جمله موارد مشخص شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 20-F را ببینید. – نگاه کردن به اطلاعات این شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و تعهدی برای بروزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند ، مگر در مواردی که صریحاً در قانون اعمال می شود.

اخبار مرتبط  MGH پاکستان برای تحویل ماسک به آلمان چندین پرواز هواپیمایی منشور را اجرا می کند.

SOURCE Sundial Growers Inc.

لینک های مربوطه

www.sundialgrowers.com