Twin Peaks برای اولین بار در مرکز شهر هالیوود که بسیار پیش بینی می شود

هالیوود ، فلوریدا، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Twin Peaks در مکان جدید خود در منوی خوشمزه ساخته شده از ابتدا ، آبجو معروف 29 درجه ای یخ زده و مناظر دیدنی را به مهمانان ارائه می دهد. مرکز شهر هالیوود ، فلوریدا. درها قرار است در این هفته باز شوند.

Twin Peaks Hollywood در مرکز شهر واقع شده است هالیوود نوار ، در یک اقامتگاه بزرگ کوهستانی دو طبقه ، سه بار! واقع در بلوار هالیوود 1903 ، هالیوود ، فلوریدا 33020 ، جدید قله های دوقلو این رستوران دارای تلویزیون های صفحه تخت با کیفیت بالا از هر جهت ، انتخاب گسترده ای از پیش نویس های یخ زده ، پاسیوی دو سطح در فضای باز و روحیه متنوع برای انتخاب از یک میله چشمگیر بزرگ است.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

برای تحسین انتخاب گسترده نوشیدنی ، دختران Twin Peaks انواع غذاهای راحتی آمریکایی ساخته شده از ابتدا و غذاهای مورد علاقه و قابل اشتراک را ارائه می دهند. خواه برای ناهار باشد ، هم برای ساعات خوشی ، یا برای شام ، میهمانان می توانند انتظار اقلام و غذاهای مخصوص ساخته شده را داشته باشند که بتوانند همه اشتها را برآورده کنند.

“این یک لنگر عالی در خواهد بود مرکز شهر هالیوود. غذای سرگرم کننده ، نوشیدنی و ورزش. ما به خصوص فضای بیرونی دو سطح را دوست داریم. ما از استقبال هیجان زده ایم قله های دوقلو به جدید و بهبود یافته است جامعه هالیوود در مرکز شهر، “- شهردار شهر هالیوود، جاش لوی.

متعلق به جک فلچنر، فرد برجس، آستین هستر از DMD Ventures، LLC. این یکی از پنج است قله های دوقلو مکانهای رستوران متعلق به قله های دوقلو صاحب امتیاز

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مانع خشک ماندن (CCT-4388) می شود

“ما نمی توانیم برای خدمت به هیجان بیشتر شویم انجمن هالیوود و به دنبال ایجاد تجربه تماشای ورزش به یاد ماندنی برای مهمانان در این مکان جدید هستند. ” جک فلچنر.

Twins Peaks Downtown Hollywood شغل های جدید زیادی را در این منطقه ایجاد خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره: 954-477-7999 تماس بگیرید ، یا به این آدرس مراجعه کنید:

فیس بوک:

https://www.facebook.com/twinpeakshollywood/

اینستاگرام:twinpeaks_hollywood

در باره قله های دوقلو
تاسیس شده در سال 2005 در دالاس حومه شهر لوئیزویل، قله های دوقلو اکنون 85 مکان در 26 ایالت دارد. قله های دوقلو یک استراحتگاه عالی ورزشی است که دارای غذاهای ساخته شده از ابتدا و سردترین آبجو در این حرفه است که توسط دختران دوست داشتنی و جذاب Twin Peaks Girls احاطه شده از منظره های زیبا و جدیدترین تلویزیون های با کیفیت بالا ارائه می شود. Folds of Honor – یک سازمان غیرانتفاعی است که بورسیه های تحصیلی را به همسران و فرزندان اعضای خدمات از کار افتاده و معلول آمریکا ارائه می دهد – موسسه خیریه ملی این کشور است قله های دوقلو. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید twinpeaksrestaurant.com.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی سرو

SOURCE Twin Peaks هالیوود

لینک های مربوطه

https://twinpeaksrestaurant.com/