Amyris اعلام کرد گواهینامه Bonsucro تولید پایدار نیشکر برای مواد اولیه تمیز

EMERYVILLE ، کالیفرنیا، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آمیریس ، شرکت (Nasdaq: AMRS) ، یک شرکت بیوتکنولوژی مصنوعی پیشرو که از طریق مارک های مصرفی خود در بازارهای بهداشت و زیبایی تمیز فعالیت می کند و یکی از تأمین کنندگان اصلی مواد پایدار و طبیعی است ، امروز اعلام کرد که گواهینامه نگهداری زنجیره Bonsucro را دریافت کرده است.

بونسکرو یک سازمان جهانی است که تولید ، فرآوری و تجارت پایدار نیشکر را در سراسر جهان گسترش می دهد. استاندارد زنجیره نگهداری Bonsucro تضمین می کند که ادعاهای پایداری در طول زنجیره تأمین نیشکر از کشاورز تا کاربر نهایی قابل ردیابی است.

پایداری ستون اصلی “عدم سازش” آمیریس استTM تعهد ، و پلت فرم زیست شناسی مصنوعی برجسته ما شیمی پاک را با استفاده از نیشکر با منبع پایدار ارائه می دهد. گواهینامه Bonsucro وضوح و اعتبار را برای مصرف کنندگان و مشتریان ما فراهم می کند که ما محصولات را با استفاده از اصول اخلاقی و تجارت منصفانه ، یک روند مهم و رو به رشد در محصولات مصرفی ، تولید می کنیم. اعضای Bonsucro از طریق کد رفتار خود متعهد به حمایت از کشاورزی پایدار نیشکر و کار با زنجیره های تأمین اخلاقی هستند. بونسوکرو همچنین بخشی از پیمان جهانی ملل متحد است و کد رفتار اعضای آن را با اصول راهنمای سازمان ملل در زمینه تجارت و حقوق بشر همسو می کند و بر چندین هدف توسعه پایدار از جمله مصرف مسئولانه و اقدامات اقلیمی تمرکز دارد.

اخبار مرتبط  تعادل بنیانگذار طبیعت در بیانیه رسمی به خوش بینی پیرامون COVID-19 می پردازد

وی گفت: “این بیماری همه گیر باعث تقدم و تقاضای مصرف کننده برای محصولات تمیز ، با منابع پایدار و زندگی سالم می شود. گواهی Amyris از زنجیره نگهداری استاندارد Bonsucro مأموریت ما را برای ارائه راه حل های پاک و پایدار برای یک سیاره سالم تأکید می کند.” جان ملو، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی آمیریس. “ما اولین و تنها شرکت بیوتکنولوژی هستیم که توسط پلتفرم اختصاصی زیست شناسی مصنوعی آزمایشگاه ما به بازار امکان پذیر شده است تا برخی از مولکول های برجسته جهان را توسعه داده و این محصولات را با گواهینامه Bonsucro تولید و تحویل دهیم. این یک ارزش افزوده برای مشتریان ما است. و شرکا و به ادامه صنعت منجر به رشد درآمد و تعمیق مشارکت های استراتژیک ما کمک خواهد کرد. “

اخبار مرتبط  برندهای Newleaf حرکت خود را به 7،500 متر مربع متر مربع از تخصص ویژه مایکولوژی تحقیق و توسعه و توسعه محصول در دنور ، کلرادو اعلام کردند

درباره آمیریس
Amyris (Nasdaq: AMRS) یک رهبر علم و فناوری در تحقیق ، توسعه و تولید مواد پایدار برای بازارهای Clean Health & Beauty و Flavors & Fragrances است. Amyris از مجموعه قابل توجهی از فن آوری های منحصر به فرد ، از جمله پیشرفته ترین آموزش ماشین ، رباتیک و هوش مصنوعی استفاده می کند. مواد تشکیل دهنده ما در بیش از 3000 محصول از مارک های برتر جهان گنجانده شده است و بیش از 200 میلیون مصرف کننده را به خود اختصاص داده است. Amyris مفتخر است که صاحب سه مارک مصرفی است – همه در وعده “No Compromise” از مواد تمیز ساخته شده است: Biossance ™ مراقبت از پوست ، زیبایی پاک ، Pipette are مراقبت از پوست کودک و Purecane ™ ، یک شیرین کننده کم کالری که به طور طبیعی از نیشکر گرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.amyris.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سفال Pewabic از انرژی خورشیدی برای افزایش پایداری استفاده می کند

Amyris ، نشان Amyris ، بدون سازش ، Biossance ، Pipette و Purecane علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Amyris ، Inc در ایالات متحده و / یا کشورهای دیگر است.

منبع Amyris، Inc.

لینک های مربوطه

www.amyris.com