مخلوط قهوه الهام بخش Kwanzaa که توسط شرکت کوچک کوچک قهوه هارلم منتشر شده است

نیویورک، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با توجه به روح اوموجا (وحدت) و هفت اصل کوانزا ، شرکت قهوه جدید هارلم ترکیبی معطر از قهوه لذیذ Kwanzaa را منتشر کرد. این قهوه به طور عمده از قهوه چند ریشه مخلوط می شود کاستاریکا و آمریکای مرکزی، در یک ترکیب خاص و در دسته های کوچک تفت داده شده تا به این عطر و طعم مخصوص ادویه برسد.

اخبار مرتبط  84 Lumber برای میزبانی رویداد استخدام در هوستون بزرگ ، به دنبال پر کردن فوریت های مدیریت ، حیاط چوب ، موقعیت های دیگر

نیو هارلم قهوه یک شرکت کوچک قهوه مستقر در هارلم است که بهترین دانه های قهوه را برای تولید قهوه با نام تجاری New Harlem Family Reserve تهیه می کند.

از سال 1952 ، پدر و مادر خانواده یک سنت برتری را در تمام جنبه های هنر آشپزی ساختند. قهوه نیز از این قاعده مستثنی نیست. سنت خانوادگی انتخاب و تفت دادن قهوه سبز در کاستاریکا رشد کرده و در هارلم نیویورک خانه ای پیدا کرده است. این خانواده در دهه 1960 به آمریکا سفر کردند و کار انتخاب دقیق دانه های قهوه و تفت دادن در دسته های کوچک نیز به همین ترتیب انجام شد. تصویر “مامی” پدر مادر خانواده با افتخار بر روی هر کیف با سابقه خانوادگی نشان داده شده است.

از سال 1952 ، خانواده قهوه را تهیه و تفت می دهند کاستاریکا. این خانواده به آمریکا سفر کردند و این کار نیز انجام شد.

سنت کیفیت ، در هر جرعه قهوه New Harlem Family Reserve Kwanzaa زنده می شود. مائوریسیو دونالدسون شخص سخنگوی این برند اظهار داشت: “لطفاً این فرصت را به ما بدهید تا قهوه مخصوص خانواده ما را تجربه کنید ، Kwanzaa Blend بهترین و تازه ترین قهوه انتخابی موجود در هر نقطه از جهان است.”

وی ادامه داد: “ما با افتخار در خانه جدیدمان هارلم نیویورک ، مهد فرهنگ و موسیقی ، قول یک تجربه قهوه را می دهیم که از نظر غنی و کیفیت قابل مقایسه باشد.”

این شرکت به دوستداران قهوه زمین اسپرسو Family Reserve ، لوبیای کامل بو داده و لوبیای سبز ارائه می دهد. دوستداران Kwanzaa برای کسب اطلاعات و ثبت سفارش به وب سایت خود در Newharlemcoffee.com ، یک محصول گرم کننده دارند تا در این فصل از Black Business لذت ببرند و از آن پشتیبانی کنند.

موریسیو اظهار داشت: “صبح Kwanzaa خود را با ما در میز قهوه خود شروع کنید و یک فنجان دنج قهوه New Reserve Family Reserve در حالی که در خانه یا دفتر کار می کنید کاملاً با روحیه اوموجا نگه دارید.”

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
مائوریسیو دونالدسون
قهوه جدید هارلم
نیویورک ، نیویورک 10037
تلفن: 1 646 261 5334 (تماس 24 ساعته)
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE شرکت جدید قهوه هارلم