تولید کننده 81 ساله آمریکایی چند ابزار ضد میکروبی بدون سرب را برای ایمن نگه داشتن مردم و جمع آوری پول برای رفع گرسنگی راه اندازی کرده است

سیمونز متوجه بسیاری از شرکت ها شده است که فروش درب های بدون لمس درب های آنلاین را می فروشند. اما همانطور که برخی از حفاری ها را انجام دادند ، دریافتند که بسیاری از این محصولات ناامن هستند. و تقریباً تمام محصولاتی که به صورت آنلاین فروخته می شوند از شرکت های ناشناخته و بدون سابقه تولید محصولات با کیفیت بالا بودند.

وی گفت: “ما شاهد تولید محصولات ضد میکروبی به عنوان ضد میکروبی هستیم که از موادی ساخته شده اند که در واقع ضد میکروبی نیستند.” تیم اوکیمدیر ارشد اجرایی صنایع سیمونز. “ما با دانش خود در مورد مس و برنج و میراث تولیدی 81 ساله خود احساس کردیم ، می توانستیم محصولی را به بازار بیاوریم که هم از نظر ایمنی و هم ضد میکروبی باشد و در عین حال برای یک دلیل عالی پول جمع کنیم.”

اخبار مرتبط  بایر به دنبال سودآوری از فروش Weedkiller مرتبط با لنفوم غیر هوچکین و دارویی برای درمان آن است

Symmons SAFEkey from از مس خالص (C110 Alloy که 99.96٪ مس است) ساخته شده است و حاوی هیچ سرب است و توسط EPA به عنوان ضد میکروبی شناخته شده است. ماده برتر استفاده شده به SAFEkey ™ امتیاز رسانایی بالاتری می بخشد و به آن کمک می کند تا با صفحه لمسی بهتر کار کند.

اخبار مرتبط  استرس Relaxintuit.com؟ اضطراب؟ افسردگی؟ کتاب صوتی جدید Audiobook New Expert Expert Relief ReliefBward Now برنده جایزه شد

هر SAFEkey ™ در کارخانه Symmons در کشور تولید می شود Braintree ، MA.

ابزار Symmons SAFEkey for برای فروش در ایران موجود است ایالات متحده در Symmons.com/SAFEkey.

درباره صنایع Symmons

از سال 1939 ، Symmons Industries تولید کننده برتر محصولات لوله کشی تجاری و مسکونی بوده است. Symmons با حمایت یک فرهنگ مشتری اول ، انواع اتصالات لوله کشی با دوام ، مطمئن و زیبا را برای کاربردهای مسکونی و تجاری ارائه می دهد. شیر دوش ضد تعرق Symmons در ترکیب با محصولات پریمیوم گسترده اش برای آشپزخانه و حمام باعث می شود Symmons واقعاً انتخاب هوشمندی در لوله کشی باشد. سیمونز به نوآوری در رده لوازم جانبی سفارشی ادامه می دهد و راه حل های طراحی متفاوتی را برای پروژه های مهمان نوازی و آپارتمان برتر ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  مصرف کنندگان شادی را در شکلات و آب نبات در طول COVID-19 می یابند

دفتر مرکزی در Braintree ، MA، Symmons یک شرکت خصوصی با دفاتر فروش منطقه ای و نمایندگان محلی است که در سراسر آن واقع شده است ایالات متحده، کانادا و آسیا. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.symmons.com مراجعه کرده و یا با شماره های 1-800-SYMMONS تماس بگیرید.

SOURCE Symmons Industries، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.symmons.com