USANA فیلیپین بهترین افتخارات جوایز Enterprise Asia Pacific را دریافت می کند

شهر “سالت لیک، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – USANA ، پیشرو در تغذیه سلولی ، به دلیل مکمل های با کیفیت و لیست طولانی جوایز – از جمله جایزه اخیر جوایز Enterprise Asia-Pacific (APEA) – مشهور است. شرکت فیلیپین بازار در نسخه منطقه ای APEA 2020 به بالاترین سطح شهرت دست یافت.

USANA فیلیپین در رده برند الهام بخش اهدا شد. شرکت های دریافت این افتخار هم الهام بخش هستند و هم الهام بخش. اینها مارک های تحول آفرینی هستند که به دنبال ارتقاness خوبی ، تندرستی و / یا پایداری هستند – “قهرمانان” در جهان نام تجاری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد USANA و محصولات برنده جایزه غذایی و مراقبت از پوست ، به این سایت مراجعه کنید USANA.com.

اخبار مرتبط  Blinds.com مجموعه ای از سایه های سلولی سازگار با محیط زیست را که از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است ، اعلام می کند

“این بسیار عالی است که ببینیم USANA فیلیپین همچنان صنعت را هدایت می کند و این جایزه را به خانه خود می برد. آنها واقعا گروه الهام بخشی از مردم هستند” دیوید ملهم، مدیر فروش USANA. “فیلیپین یکی از قوی ترین بازارهای USANA است و آنها بسیار شایسته این شناخت هستند. من می خواهم از مدیر کل تشکر کنم Ampig گیلاس برای رهبری الهام گرفته از وی و به کارکنان و همکاران ما برای همه کاری که USANA را به یک برند خانگی و مهم در این کشور بزرگ تبدیل کرده تبریک می گوییم. ”

اخبار مرتبط  Ignite دو انتصاب جدید به هیئت مدیره و نتایج مجمع عمومی سالانه سال 2020 اعلام کرد

APEA ثابت کرد که شرکت های سازگار و استثنایی هستند ، و دارای روحیه کارآفرینی در این سال بی سابقه فراتر از انتظار هستند.

“ما از حضور تیم خود بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم فیلیپین یک جایزه باورنکردنی دیگر دریافت کنید. فیلیپین، و برای همه در سراسر جهان است. بسیار فروتنانه است که می بینیم تمام تلاش و فداکاری ما مورد توجه یکی از معتبرترین انجمن های جایزه قرار گرفته است. همه در فیلیپین بازار باید به کار خود و همه چیزهای خارق العاده ای که انجام داده اند افتخار کند. علیرغم موانعی که امسال بر سر آنها ایجاد کرده است. تبریک به تیم شگفت انگیز ما ”

اخبار مرتبط  صاحب اسپا در پرونده افترا ، در برابر اشلی بلک و 'FasciaBlaster' غلبه می کند

درباره USANA
USANA (نیویورک: USNA) افتخار خود را در ارائه با کیفیت ترین محصولات غذایی در جهان به مصرف کنندگان ارائه می دهد. از مکمل های برنده جایزه گرفته تا خط ابتکاری مراقبت از پوست ، USANA بیش از 25 سال ثابت کرده است که چرا شرکتی است که می توانید به آن اعتماد کنید. چطور ما را امتحان کنید؟ در USANA.com خرید کنید یا در whatsupusana.com بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه: اشلی کالینز
معاون اجرایی بازاریابی
(801) 954-7629
رسانه (در) us.usana (نقطه) com

منبع USANA

لینک های مربوطه

http://www.usana.com