Savvy Wellness بسته های ضدعفونی کننده دست فرموله شده توسط داروساز را اعلام می کند

لس آنجلس، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همه گیری جهانی مشكلی آشكار را آشكار كرده است. دنیای ما با محصولات محافظ شخصی لازم آماده نشده بود تا از آلودگی به میکروب های سمی در امان بمانیم.

طبق CDC ، “اگر آب و صابون در دسترس نیست ، مصرف کنندگان باید از یک ضد عفونی کننده ضد الکلی بر پایه الکل استفاده کنند که حداقل حاوی 60٪ الکل باشد.”

تیم SAVVY WELLNESS ، به سرپرستی دکتر ارل میندل (متخصص بهداشت و سلامت بین المللی و نویسنده 64 کتاب در آن زمینه) “GERMS AWAY PLUS” را تولید کرده است که اولین بسته های یکبار مصرف ژل ضد عفونی کننده دست است که فرمولاسیون فارماسیست می کند.

ترکیب اختصاصی وی شامل موارد زیر است:
80٪ الکل اتیلیک ،
آلوئه ورا و
4 روغن اساسی:
درخت چای روغن ، روغن اسطوخودوس ، پوست درخت دارچین روغن و روغن پوست لیمو.
این روغن ها ترکیب می شوند و بوی مطبوعی دارند (و نه بوی الکل وحشتناک معمول) در حالی که دستان شما را نرم و میکروب ها را آزاد نگه می دارند.

“GERMS AWAY PLUS” نسل بعدی ضد عفونی کننده های دست است که موثرترین رویکرد را به نیازهای امروز ارائه می دهد. این بسته های Single Serve نیز با برچسب خصوصی ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات در مورد میزان خرید در دسترس بودن ، لطفاً برای اطلاعات بیشتر به ایمیل ارسال کنید [email protected].

سلامتی SAVVY (www.germsawayplus.com) با مشارکت THE SNG GROUP، LLC ، یک شرکت بهداشتی معروف در نیوجرسی (www.azmons.com) توافق نامه ای را برای تهیه قرارداد منعقد کرده اند شهرستان اقیانوس بخش بهداشت با ضد عفونی کننده دست 2 اونس. بطری هایی که اقیانوس COUNTY label. اولین سفارش برای 50،000 بطری با برچسب شهرستان است که تحویل هفته اول آغاز می شود ژانویه 2021. (توزیع شده توسط SAVVY WELLNESS و گروه SNG.) مدیر عامل SAVVY WELLNESS ، رابرت ویلیامز اظهار داشت که انتظار دارد این اولین سفارش از بسیاری از استانهای مختلف در باشد نیوجرسی و همچنین سایر ایالت ها.

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات Savvy Wellness.
مخاطب: داگ وار در [email protected] یا با شماره 1-323-872-9517 تماس بگیرید

تماس با رسانه:
رابرت ویلیامز
[email protected]
818-457-8535

SOURCE سلامتی سلام

اخبار مرتبط  InventHelp لوازم جانبی صندلی نوآورانه ارائه می دهد (HLW-2304)