با هوای تازه در خانه خود سالم باشید

کویتو ، اکوادور، 28 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – Whirlpool ، رهبر جهانی لوازم آشپزخانه و لباسشویی ، دو دستگاه را معرفی می کند که می تواند به جلوگیری از بیماری های ریوی کمک کند ، زیرا طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، ما بیشتر هزینه می کنیم 80٪ از وقت ما در فضاهای بسته است ، که در آنها هوا بین دو تا پنج برابر بیشتر از خارج از منزل آلوده است. یک محیط بی کیفیت می تواند بر سیستم تنفسی ما تأثیر بگذارد و باعث ناراحتی مانند رینیت آلرژیک یا آسم برونش شود. در کوچکترین حالت ، رشد ریه می تواند تحت تأثیر قرار گیرد ، که معمولاً منجر به آسم ، آلرژی و سایر بیماریهای تنفسی می شود.

آلودگی داخل خانه ما به دلیل عوامل داخلی و خارجی است که اگر به آنها حساس باشیم می توانند بر سلامتی ما تأثیر بگذارند:

  • هاگ و سایر مانده ها از حمام بیرون می آیند که در بقیه خانه پخش می شوند ، در آشپزخانه فعالیت هایی را انجام می دهیم که دود و رطوبت ایجاد می کند ، در حالی که بر روی مبلمان ، مواد دفع کنه کسانی را که آلرژی دارند تهدید می کند.
  • مواد ساطع شده توسط اتومبیل ها و کارخانه ها ، گرده گل و سایر ذرات خارجی را می توان با باران و باد حمل کرد تا از در و پنجره های خانه ما دزدکی حرکت کند.
اخبار مرتبط  Harborside اعطای کمکهای گزینه سهام را اعلام می کند

اینگونه است که حتی در خانه نیز در معرض هوایی هستیم که خیلی خالص نیست و گرچه مجبور هستیم روزانه هوا را تهویه کنیم تا محیط را به گردش درآوریم و آلاینده ها را دفع کنیم ، اما چند برابر سرما ، باد یا سر و صدا از بیرون ما را مجبور می کند بستن آنها ، بنابراین داشتن گزینه هایی برای حفظ یک محیط خالص ضروری است.

اخبار مرتبط  لنزهای تماسی BAUSCH + LOMB ULTRA® سیلیکون هیدروژل در چین تصویب را دریافت کردند

برای کاهش آلرژی و بیماری های احتمالی ، دستگاه های تصفیه هوا گرداب راه حل هستند. فضاها تمیزتر خواهند بود زیرا طبق آزمایشات کیفی ، باکتری ها ، گرد و غبار و بوها را هنگام تصفیه هوا و محیط از بین می برند. فیلترهای آن دارای گواهینامه True HEPA هستند که توسط متخصصان آلرژی آمریکایی اعطا شده و با 99.9٪ ذرات فرار مقابله می کنند. همچنین ، در حالت خواب، صدای سفید آن به خواب رفتن شما کمک می کند.

اخبار مرتبط  فارمی آخرین فروش را اعلام می کند

یکی دیگر از گزینه های عالی که به ما ارائه می دهد گرداب نفس راحت نفس کشیدن در خانه خط شماست کوچک کردن، که آخرین نسل در کولرهای گازی هستند که به راحتی نصب می شوند و باعث صرفه جویی در انرژی با عملکرد بالا می شوند. سیستم آن در اطراف شما دمای مناسب را در سراسر اتاق تضمین می کند ، راحتی بیشتری را فراهم می کند ، عملکرد Climazone به طور خودکار تعادل بین دما و رطوبت را ایجاد می کند ، در حالی که فناوری اینورتر از تغییرات ناگهانی دما جلوگیری می کند.

از آنجا که همه جزئیات مهم است ، تنفس هوای تازه برای راحتی و امنیت در خانه بهترین هدیه ای است که می توانیم به عزیزانمان بدهیم.

منبع گرداب

منبع گرداب