Robin Autopilot و Weed Man برای تقویت موقعیت هر دو شرکت در بازار چمن زنی رباتیک که به سرعت در حال رشد است مشارکت می کنند

به عنوان هشتمین شرکت بزرگ در این کشور قرار گرفته است 100 بالا چمن و چشم انداز 2020، بر اساس درآمد سال 2019 ، Weed Man به مدت 50 سال خدمات مراقبت از چمن با کیفیت بالا را ارائه داده است. این شرکت هنگامی که TurfBot را در سال 2018 برای آزمایش این مفهوم راه اندازی کرد ، کار خود را در زمینه تراشکاری رباتیک گسترش داد و مزایای ارائه خدمات تراش رباتیک باتری و بدون آلایندگی را به مشتریان شناخت. TurfBot در حال حاضر در سه مکان فعالیت می کند و برنامه هایی برای برنامه های توسعه تهاجمی در سال 2022 دارد.

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که با Weed Man که سابقه طولانی و برجسته ای به عنوان یک پیشگام و رهبر در بازار خدمات مراقبت از چمن آمریکای شمالی دارد ، شریک باشیم.” لوگان فهی، مدیر ارشد اجرایی Robin Autopilot. “ما در حال ایجاد نیروی جدید قوی در بازار چمن و محوطه سازی هستیم که به هر دو شرکت ما کمک می کند تا رشد خود را ادامه دهند زیرا ما فرصت بیشتری را برای استفاده از فناوری تراش رباتیک به مشتریان بیشتری ارائه می دهیم.”

اخبار مرتبط  شرکت Cansortium پیشرفت های بیشتر در مورد ابتکارات استراتژیک را اعلام کرد

گفت: “رابین اتوماتیک خلبان انتخاب آشکاری برای ما در جستجوی یک شریک با فن آوری پیشرفته و تخصص بود که به ما در رشد صنعت هیجان زنی رباتیک کمک می کند.” جنیفر لمکه، مدیر ارشد اجرایی Weed Man. “ما بر این باوریم که تراش رباتیک آینده درخشانی دارد و ما مشتاقانه منتظر همکاری با رابین برای ادامه تحول در صنعت مراقبت از چمن از طریق مزایای گسترده زیست محیطی و اقتصادی این فناوری جدید هستیم.”

درباره رابین خودکار
پلت فرم نرم افزار Robin Autopilot راه حل هایی را فراهم می کند تا محوطه سازان بتوانند با استفاده از نرم افزاری برای مدیریت ناوگان و مشاغل خود ، آموزش و مواد آموزشی برای کارکنان و مشتریان خود ، وثیقه بازاریابی برای گسترش پایگاه مشتری خود و در آخر ، محصولات نوآورانه برای ساده سازی نصب و مدیریت ماشین های چمن زنی رباتیک. دستگاه های چمن زنی رباتیک باتری ، قابل برنامه ریزی و کم مصرف و مقرون به صرفه هستند. می توان روزانه از آنها استفاده کرد تا یک چمن کوتاه به طول دقیق بریده شود ، و در نتیجه فضای جذاب تری با مزایای کاهش آلودگی معادل جایگزینی دو ماشین خانوادگی با وسایل نقلیه برقی ایجاد شود. این امکان را برای محیط بانان و خدمه نگهداری از چمن فراهم می کند تا یک راه حل قابل اطمینان و سازگار با محیط زیست برای چمن زنی نسبت به چمن زنی سنتی که با گاز کار می کند و همچنین باعث ایجاد یک چمن سالم می شود. ماشین های چمن زنی اتوماتیک همچنین برای ارائه دهندگان خدمات منظره که به دلیل کمبود نیروی کار موجود در بسیاری از بازارها به چالش کشیده می شوند ، تسکین قابل توجهی می دهند.

اخبار مرتبط  Open Cat Extracts از کاتالوگ محصولات پاییز 2020 برای مشتریان دارای برچسب سفید و برچسب خصوصی رونمایی شد

درباره مرد علف هرز
بر اساس اوشاوا ، انتاریو ، کانادا، وید من از سال 1970 خدمات مراقبت از چمن با کیفیت بالا را ارائه داده است. در طی آن زمان ، این شرکت از ریشه کانادایی خود به یک شبکه بین المللی متشکل از بیش از 300 حق رای دادن محلی و تحت اداره محلی ارائه خدمات تولید چمن های سبز و سرسبز برای صاحبان خانه در کانادا، ایالات متحده و انگلستان. برنامه ها و خدمات مراقبت از چمنزارهای سازگار با محیط زیست وید من ابتدا بر روی یک برنامه باروری متعادل و با کیفیت بالا متمرکز شده اند که به نوبه خود ضخیم ترین و سالم ترین چمن ممکن را تولید می کند. از کود دهی چمن گرفته تا کنترل علف های هرز ، مدیریت تلفیقی آفات و هر آنچه در این بین است ، وید من برای هر چمن برنامه ای برای مراقبت از چمن دارد.

اخبار مرتبط  فناوری Actev از Ascend Performance Materials که در جوایز نوآوری Outdoor Retailer اهدا شد

برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:
الن برونو، VP ، عملیات
574-524-0364
[email protected]

منبع Robin Autopilot

لینک های مربوطه

robinautopilot.com