مجله Princeton Review شرکت خود را در سال 2020 به اشتراک می گذارد و پیش از سال 2021 نگاه می کند

نیویورک، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به پایان سال 2020 و جهان با اشتیاق از آغاز سال 2021 استقبال می کند ، بررسی پرینستون® امروز نکات برجسته ای از فعالیت ها و دستاوردهای شرکت در سال گذشته و چشم اندازهای سال آینده را به اشتراک گذاشت.

یکی از مشهورترین شرکتهای خدمات آموزشی کشور ، پرینستون ریویو امسال 39 سالگی را جشن گرفتهفتم سالگرد. گفت راب فرانک، سردبیر روزنامه پرینستون ریویو ، “برای نزدیک به چهار دهه ، ما برای کمک به مردم در یادگیری ، به دست آوردن بهترین امتیاز در آزمون های استاندارد ، تحقیق ، اعمال و پذیرش در کالج ها و مدارس تحصیلات تکمیلی ، و ارتقاill سطح شغلی و پیشرفت شغل خود تلاش کرده ایم. هرگز سالی را ندیده ایم که دانشجویان در سراسر جهان نسبت به سال 2020 با چالش های بیشتری روبرو شوند. ”

در سال 2020 ، این شرکت به میلیون ها زبان آموز – از دانش آموزان دبستان تا دانش آموزان فارغ التحصیل تا حرفه ای – کمک کرد تا طیف گسترده ای از چالش های یادگیری را ارائه دهند ، به دلیل مسائل پیچیده ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، خدمات لازم برای پیش بینی و همچنین نیازهای آموزشی پیش بینی نشده را ارائه می دهند. . این میلیونها زبان آموز شامل افرادی بودند که دوره های آمادگی آزمون Princeton Review را می گذرانند ، با استفاده از مشاوره پذیرش و خدمات تدریس خصوصی راهنمایی مشق شب و دسترسی به اطلاعات به روز از طریق فیلم ها ، وبینارها ، وب سایت و کتابهای شرکت.

خدمات و منابع مرتبط با COVID-19

در ماه مارس ، پرینستون ریویو هزاران دانشجو را که در دوره های آماده سازی آزمون حضوری و همچنین کسانی که به طور مستقیم و به صورت حضوری تدریس خصوصی می کنند ، به پلتفرم اختصاصی کلاس LiveOnline شرکت منتقل کرد. این پلتفرم Princeton Review را قادر می سازد تا به بهترین وجهی در کلاس و به صورت لحظه ای به همه دانشجویان خود آموزش دهد – از جمله هزاران دانشجو که شرکت قبلاً از طریق دوره های آنلاین خود از راه دور خدمت می کرد. خوشبختانه ، پرینستون ریویو ، که اولین دوره آنلاین خود را در سال 1999 توسعه داده بود ، با استفاده از دو دهه تجربه ارائه آموزش آنلاین کاملاً کارآمد ، از موقعیت خوبی برای این انتقال برخوردار بود.

در ماه مارس ، Princeton Review همچنین سری فیلم های YouTube خود را در مورد تأثیر COVID-19 در پذیرش مدارس و آموزش عالی معرفی کرد. این مجموعه به موقع در مورد آزمایشات SAT مشاوره می دهد®/ عمل®/ AP® به GRE®/ LSAT®/ MCAT®. این گزارش به روزرسانی های مربوط به تغییرات در قالب ها ، سیستم های تحویل ، برنامه ریزی و لغو ها و همچنین راهکارها و نکات مربوط به تست را ارائه می دهد. فیلم های این مجموعه در حال انجام همچنین اطلاعاتی راجع به برنامه های کالج و تحصیلات تکمیلی برای پذیرش و کمک مالی ، مسائل مربوط به ثبت نام و برنامه های آموزش عالی ارائه می دهند. این مجموعه – که اکنون 98 ویدئو است – به سرعت مشتاقان و بینندگان زیادی را به خود جلب کرد.

اخبار مرتبط  Eurazeo سهام کل خود را در Farfetch می فروشد

از مارس به بعد ، پرینستون ریویو ده ها وبینار رایگان و جریان مستقیم برای کمک به دانشجویان دبیرستانی و دانشگاهی برای آمادگی در آزمون های استاندارد استاندارد تولید کرد. این جلسات تعاملی یک ساعته که در YouTube نمایش داده شده است [email protected] صفحه ، همچنان به ارائه استراتژی های ارزشمند و دقیق تست گیری از معلمان و مربیان خبره The Princeton Review بپردازید.

سازندگان محتوای Princeton Review چندین مقاله جدید در وب سایت منتشر کردند که به روز رسانی و مشاوره در مورد تغییرات مدیریت آزمون در سال 2020 را ارائه می کردند. در میان آنها: SAT شما به دلیل COVID-19 لغو شد … حالا چه؟

تیم تحریریه پرینستون ریویو ، به همان اندازه مشغول ، ده ها کتاب برنامه ریزی شده را در برنامه 2020 خود منتشر کرد و همچنین پنج کتاب دیگر مربوط به COVID-19 را برای انتشار پاییزی سریع دنبال کرد. کتاب های جدید شامل پذیرش دانشکده در طول کووید (که در ماه نوامبر در NBC TODAY به نمایش در آمد) ، و یک سری چهار کتاب “در خانه یاد بگیرید”: 1خیابان نمره در خانه ، 2دوم نمره در خانه ، 3rd نمره در خانه، و 4هفتم درجه در خانه. این مجموعه برای کمک به والدین در جهت کمک به فرزندان در جهت پیشبرد مهارتهای ریاضی و خواندن و همچنین کاهش “اسلاید COVID” ساخته شده است. کتابهای پرینستون ریویو همگی توسط Penguin Random House منتشر شده است.

در ماه ژوئیه ، به عنوان بخشی از پروژه سالانه “بهترین کالج ها” ، پرینستون ریویو از مدیران کالج در حدود 400 موسسه در مورد برنامه های بازگشایی پاییز ، تغییرات دانشگاه به دلیل COVID-19 ، روند ثبت نام و سایر مسائل به موقع نظر سنجی کرد. گزارشی از یافته های نظرسنجی منتشر شده در وب سایت شرکت در ماه آگوست. پیش از این ، در ماه مارس ، Princeton Review یافته های 17 مورد خود را گزارش دادهفتم بررسی سالانه امیدها و نگرانی های کالج. در این نظر سنجی نزدیک به 13000 متقاضی دانشگاه و والدین آنها در مورد چشم انداز پذیرش ، کالج های “رویایی” ، نیازهای کمک مالی و سایر مباحث شرکت کردند.

در طی سال 2020 ، پرینستون ریویو پیشنهادات خود را برای آزمایش امتحان کرد و چندین دوره جدید از جمله GMAT 700+ ، LSAT 165+ و MCAT 515+ LiveOnline Immersion را راه اندازی کرد. در ماه دسامبر ، این شرکت دوره جدید آنلاین را برای افرادی که آماده شرکت در سطح II CFA هستند ، آغاز کرد® (تحلیلگر ارشد مالی)®) امتحان پیشنهاد جدید بر اساس موفقیت دوره آنلاین سطح 1 آزمون CFA است که The Princeton Review در سپتامبر 2019 راه اندازی کرد.

اخبار مرتبط  دکتر پل صبا M.D. طرفداری می کند که سیاست های بهداشتی رئیس جمهور ترامپ زندگی آمریکایی ها را نجات می دهد

نظرسنجی ها و لیست های رتبه بندی گزارش شده در سال 2020

در سال 2020 ، پرینستون ریویو نظرسنجی های طولانی مدت خود را برای مشخصات مدرسه سالانه این شرکت و رتبه بندی مدارس در بیش از 100 دسته انجام داد. تیم مدیریت نظرسنجی پرینستون ریویو برای گردآوری مشخصات سالانه به روز شده و لیست های رتبه بندی ، هزاران نقطه داده از نظرسنجی های خود را در مورد بیش از 3900 مدیر آموزش عالی و بیش از 200000 دانش آموز در مدارس تجزیه و تحلیل کرده است. یک دسته از لیست های جدید رتبه بندی ، “بهترین خدمات مشاوره ای” ، در راهنمای کالج برجسته این شرکت ، بهترین کالج های 386 ، که در ماه آگوست منتشر شد ، شروع به کار کرد. این 20 کالج برتر را مشخص می کند که در آن دانش آموزان از خدمات مشاوره بهداشت روان مدرسه خود بالاترین امتیاز را کسب می کنند. شماره 1 در لیست است ویرجینیا تک همه پروفایل ها و رتبه بندی های مدارس The Princeton Review به صورت رایگان در PrincetonReview.com قابل مشاهده هستند. بسیاری از اینها علاوه بر این در کتابهای راهنمای شرکت منتشر شده است.

100 فهرست لیست رتبه بندی سالانه Princeton Review که در سال 2020 گزارش شده است شامل بهترین کالج های ارزشی در هفت دسته گزارش شده در ماه فوریه ، مدارس عالی کارشناسی و کارشناسی ارشد آن برای مطالعه طراحی بازی است که در ماه مارس گزارش شده است ، رتبه بندی بهترین کالج های آن در 62 دسته گزارش شده در ماه آگوست و آن رتبه بندی و راهنمای کالج های سبز در ماه اکتبر گزارش شده است. در ماه نوامبر ، این شرکت رتبه بندی بهترین دانشکده های حقوق را در 14 دسته ، بهترین مدارس کسب و کار را در 19 دسته و مدارس برتر برای کارآفرینی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گزارش داد ، پروژه ای که این شرکت با همکاری کارآفرین مجله به مدت 15 سال.

در طول سال ، چندین رتبه بندی مدرسه The Princeton Review توسط چند صد رسانه از جمله نشریات چاپی و آنلاین ، و همچنین کانال های پخش و رسانه های اجتماعی گزارش شده است. از جمله: بازار رسانه های عمومی آمریکا ، CBS MarketWatch ، CNBC.com ، NHK-World (سیستم ملی پخش ژاپن) ، PBS MetroFocus ، Teen Kid News و Westwood One Radio.

نگاهی پیش رو به سال 2021

در سال 2021 ، پرینستون ریویو سه مرحله مهم را جشن می گیرد. در میان آنها: 40هفتم 35 سالگرد تاسیس شرکتهفتم سالگرد انتشار اولین راهنمای سالانه The Princeton Review به SAT (کتابی که همچنان تمایز به عنوان تنها راهنمای آزمون برای مقدمات را دارد) نیویورک تایمز پرفروش ترین) ، و 30هفتم سالگرد رتبه بندی مدارس مبتنی بر نظرسنجی توسط پرینستون ریویو که در کتاب راهنمای بهترین کالج های آن به طور گسترده دنبال می شود. از میان کتاب های پیش رو که این شرکت در سال 2021 منتشر خواهد کرد (علاوه بر عناوین بسیاری که سالانه به روز می شود) ، نسخه جدید آن است راهنمای K&W دانشکده ها برای دانشجویان با تفاوت های یادگیری (فوریه) ، و یک کتاب کاملاً جدید ، راهنمای تندرستی پردیس (جولای).

اخبار مرتبط  FAB CBD چهارمین جشن را در حالی که به حمایت از دانشجویان ادامه می دهد جشن می گیرد

وی گفت: “با پایان یافتن سال 2020 ، ما از دانش آموزان ، والدین ، ​​مربیان ، مدیران و شرکای سازمانی تشکر می کنیم که به Princeton Review و همچنین شرکت وابسته ما ، Tutor.com ، به عنوان ارائه دهنده قابل اعتماد خدمات آموزشی امسال مراجعه کردند.” پارک جوشوا، مدیر عامل ، پرینستون ریویو و Tutor.com. “ما همچنین از کارمندان ، معلمان و مربیان متعهد و سخت کوش خود که برای ارائه خدمات ما و طراحی راه حل برای بسیاری از چالشهای پیش آمده در طی COVID-19 ، احترام می گذاریم. ماموریت ما همیشه کمک به دانش آموزان در هر سنی ، علایق ، و زمینه ها به پتانسیل علمی خود می رسند و در مدرسه و شغلشان موفق می شوند. ما همیشه بیشتر به این مأموریت و ایجاد حتی روشهای تأثیرگذار ، موفق و قابل دسترسی برای ارائه خدمات آموزشی در سال 2021 متعهد هستیم. “

درباره پرینستون ریویو

Princeton Review یک شرکت پیشرو در زمینه تدریس خصوصی ، آمادگی آزمون و خدمات پذیرش دانشگاه است. هر ساله ، به میلیون ها دانش آموز وابسته به دانشگاه و تحصیلات تکمیلی کمک می کند تا از طریق دوره های آنلاین و غیر حضوری که توسط شبکه ای متشکل از بیش از 4000 معلم و مربی ، منابع آنلاین و بیش از 150 چاپ و چاپ آن ، به اهداف آموزشی و شغلی خود برسند. کتاب های دیجیتالی منتشر شده توسط خانه پنگوئن تصادفی. شرکت Tutor.com مارک یکی از بزرگترین خدمات تدریس خصوصی آنلاین در ایالات متحده است. این جامعه متشکل از هزاران مدرس است که بیش از 19 میلیون جلسه آموزش شخصی به یک نفر ارائه داده اند. دفتر مرکزی پرینستون ریویو در نیویورک ، نیویورک. پرینستون ریویو وابسته نیست دانشگاه پرینستون. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید PrincetonReview.com و شرکت مرکز رسانه. شرکت را در توییتر دنبال کنید (ThePrincetonRev) و اینستاگرام (theprincetonreview)

SAT® و AP® علامت های تجاری ثبت شده توسط هیئت کالج هستند ، که وابسته به آن نیستند و The Princeton Review را تأیید نمی کنند.

همه آزمایشات علائم تجاری ثبت شده صاحبان مربوطه هستند. هیچ یک از دارندگان علائم تجاری به The Princeton Review وابسته نیستند.

CFA® و تحلیل گر مالی® علائم تجاری متعلق به موسسه CFA هستند که وابسته به آن نیستند و The Princeton Review را تأیید نمی کنند.

منبع The Princeton Review، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.princetonreview.com