عزاداری های میختر از دست دادن استاد عالی مقطر ویلی پرات

لوییزویل ، کی.، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با ناراحتی عمیق است که میختر خبر فوت دیروز استاد مقطر استاد را اعلام کرد ویلی پرات.

متولد 1942 از مادر معلم مدرسه و پدر معدن زغال سنگ ساکن شهر هازارد در کنتاکی شرقی، ویلی به راه افتاد لوئیزویل او به مشروب فروشی بزرگ Brown-Forman پیوست ، که با حضور در کلاسهای شب و اخذ مدرک تحصیلی ، هزینه تحصیل خود را پرداخت می کرد. دانشگاه لوئیزویل. ویلی بیش از چهار دهه در مشاغل مختلفی در Brown-Forman کار کرد ، جایی که وی برای مدت چند سال در کمیته شرکت مشغول تحصیل در زمینه تقطیر ، همکاری و پیری بود.

در سن 65 سالگی ، ویلی از Brown-Forman بازنشسته شد ، اما علاقه او به صنعت بوربن باعث شد او دوباره به کار خود ادامه دهد. در سال 2007 ویلی بعنوان استاد مشروب فروشی به میکتر پیوست. در آغاز تصدی خود در این شرکت ، وی بر برنامه تولید میچر که در دیگری انجام می شد نظارت داشت کنتاکی مشروب فروشی قبل از اینکه مایچر بتواند امکانات آجر و ملات خود را داشته باشد. سرانجام ویلی نظارت بر طراحی و ساخت مدرن ترین کارخانه مشروب سازی میخی را بر عهده داشت. هنگامی که ویلی تصمیم گرفت با یک برنامه کاهش یافته کار کند ، او کار خود را در کارخانه مشروب فروشی استاد میختر به عهده گرفت پام هیلمن، که سرانجام توسط وی موفق شد دن مک کی. ویلی همچنان به عنوان Master Distiller Emeritus شرکت خدمت می کرد و تا زمان مرگ فعالانه در تولید میچر شرکت داشت.

در سال 2017 ویلی به تالار مشاهیر مجله ویسکی راه یافت. رئیس میختر گفت: “همکاری با ویلی و داشتن او به عنوان یک دوست هدیه فوق العاده ای بود. وقتی چالش ها طاقت فرسا به نظر می رسیدند ، آن زمان بود که رهبری ویلی درخشید. وی الگوی قدرت و شجاعت بود.” جوزف جی ماگلیوکو. لیزر با تمرکز بر کیفیت ، از فروشندگان میختر به دلیل امتناع وی از انتشار ویسکی برای بطری تا زمانی که وی وی را صحیح تشخیص نداد ، از نظر طبیعی ویلی به عنوان “دکتر نه” شناخته شد ، حتی اگر ویسکی به طور قابل توجهی قدیمی تر از بیان سن باشد برچسب.

ویلی مورد احترام و محبوبیت تیم میختر بود که در ساختن آن کمک کرد. “زمانهایی از این دست به من فهماند که چقدر خوشبخت بوده ام که توانسته ام از یکی از بزرگان این صنعت بیاموزم. من می خواهم کنار ویلی ایستاده در مشروب فروشی ، در مورد ساخت ویسکی صحبت کنم و به داستانهای زندگی او گوش دهم ، “Dan McKee استاد مقطر استاد میختر گفت. آندره ویلسون ، استاد بلوغ میختر ، اظهار داشت: “معمولاً در حرفه شما مجبور نیستید که بنشینید و به کسی با بیش از 50 سال تجربه در این صنعت گوش دهید که قلب و روح خود را در همه جزئیات ریخته باشد. ساخت بوربن یک کار نبود برای ویلی ، این یک لذت ناب بود. ” استاد مشروب میکر ، امریتا پام هیلمن ، گفت: “این لذت و فرصت زندگی من بود که با ویلی کار کردم. سالهایی که با هم بودیم یادگیری من را افزایش داد و دانش من را در مورد صنعت بوربن به واسطه خرد و تدریس وی افزایش داد.”

سرگرمی های ویلی شامل ماهیگیری در فلوریدا، موتورسیکلت سواری و پرواز چهار نفره چروکی خود. از او همسر محبوبش پاتسی ، فرزندانش ، نوه ها ، نوه های بزرگش و سگش سوفی باقی مانده است.

مخاطب: جوزف جی ماگلیوکو
502-774-2300 x580
[email protected]

منبع کارخانه مشروب فروشی Michter’s

لینک های مربوطه

https://michters.com/

اخبار مرتبط  در مواجهه با COVID-19 ، متخصص تغذیه جوان به افراد کمک می کند تا خانواده ها را با راه اندازی منبع رایگان تغذیه کنند