راه اندازی خرده فروشی جهانی Fenty Skin

Fenty Skin معرف فرهنگ جدید مراقبت از پوست است ، مراقبت از پوست تمیز ، بدون عارضه و موثر را برای همه فراهم می کند. استفاده از هر محصول چند وظیفه ای آسان است و دارای مزایایی است. همه اینها برای تکمیل آرایش Fenty Beauty طراحی شده و بر روی انواع پوست و رنگ آزمایش شده است تا به صورت یکپارچه با هم کار کنند. با گسترش خرده فروشی Fenty Skin ، خریداران می توانند به راحتی از Fented Skin و Fenty Beauty در یک سقف استفاده کنند و لذت ببرند.

ریحانا با الهام از سبک زندگی جهانی خود ، موادی را از سراسر جهان گرد هم آورده و آنها را با خانه های مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و نیاسینامید جفت می کند تا از نظر بالینی اثبات شود. او فرمول های تمیز که از نظر گیاهخواری ، بی رحمی ، گلوتن و هوشیار به زمین هستند را در اولویت خود قرار داده است: مرطوب کننده روز spf دوستدار صخره های مرجانی است و بسته بندی مواد قابل بازیافت و بسته های قابل شارژ هوشمند را در اولویت قرار داده است که هنوز هم احساس تجمل می کنند. به علاوه ، او کل تجربه را با بافت های نرم ، منحصر به فرد و رایحه های گرم و خوشمزه و تمیز ارتقا داده است. ریحانا با استفاده از Fenty Skin ، کارهای روزمره مراقبت از پوست در زندگی واقعی خود را برای دستیابی به چهره ای روشن و سالم برای صبح و شب به اشتراک می گذارد.

اخبار مرتبط  شرکت بهداشت و درمان CVS اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 را برگزار می کند

مجموعه Fenty Skin شامل موارد زیر است:

  • کل پاک کننده های پاک کننده پاک کردن همه چیز (25 دلار)، پاک کننده و پاک کننده آرایش در یکی با کف خامه ای برای از بین بردن آلودگی ، روغن و آرایش لباس بلند بدون خشک شدن پوست.
  • سرم تونر تصفیه کننده منافذ آب چربی (28 دلار)، یک ماده ترکیبی تونر-سرم تغییر دهنده بازی که منافذ را هدف قرار می دهد ، باعث بهبود ظاهر لکه های تیره ، روشن شدن ، صاف شدن و مبارزه با درخشش می شود – همه اینها بدون از بین بردن پوست است.
  • ضد آفتاب Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 (35 دلار، دوباره پر کردن 30 دلار) ، مرطوب کننده و ضد آفتاب در یکی از انواع سبک ، بدون روغن و کاملاً نامرئی در تمام رنگ های پوست با رنگ صورتی ملایم. در اثر کم آبی ، تغییر رنگ و لکه های تاریک کف می زند و سازگار با آرایش است – بدون پیلینگ و برگشت چشم. به علاوه ، قابل تعویض است.
  • بازنشانی فوری ژل-کرم بازیابی شبانه (40 دلار؛ دوباره پر کردن 36 دلار) ، یک مرطوب کننده غنی از کرم ژل است که بلافاصله هیدراته می شود ، و باعث کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک می شود تا چهره ای تازه و روشن را در صبح نشان دهد. فقط در طی یک هفته ، منافذ و لکه های تیره نیز بهتر به نظر می رسند. به علاوه ، قابل تعویض است.
  • مجموعه شروع کننده پوست Fenty (40 دلار)، یک مجموعه 3 تکه شامل Total Cleans’r ، Fat Fat و Hydra Vizor در مینی های سفر.
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی بدون گوشی را برای پشتیبانی از تلفن همراه (CLM-465) توسعه می دهد

منبع کندو