مراسم تحلیف پروژه مجتمع غذایی CPV در مورد مرغ صادراتی کاملاً تلفیقی برگزار شده در Binh Phuoc

BINH PHUOC ، ویتنام، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 23 دسامبر 2020، مراسم تحلیف مجتمع غذایی CPV پroject در مورد مرغ صادراتی کاملاً یکپارچه توسط CPV Food Co.، Ltd (یک شرکت تابعه از شرکت C.P ویتنام) برگزار شد (آدرس: منطقه صنعتی B5-CN Becamex Binh Phuoc ، مین ثان بخش ، منطقه چون تان ، بین فوک استان) این بزرگترین مجموعه پرورش و فرآوری مرغ برای صادرات در است جنوب شرقی آسیا تا به حال.

اخبار مرتبط  تلویزیون لیزر دوران TriChroma را در سال 2021 فتح می کند

برای انتشار کامل چندرسانه ای ، اینجا را کلیک کنید: https://www.prnasia.com/mnr/CPVietnam_202012.shtml

مراسم افتتاح مجتمع غذایی CPV به طور موازی برگزار شد و فعالیت برجسته کنفرانس ارتقاment سرمایه گذاری Binh Phuoc در منطقه صنعتی Becamex Binh Phuoc بود که به ریاست معاون نخست وزیر دائم ویتنام تروونگ هوآ بین و نزدیک به 1000 نماینده از بخشها ، کنسولگریها و گروههای اقتصادی داخلی و بین المللی.

در این مراسم ، C.P ویتنام افتخار استقبال از معاون نخست وزیر دائمی ویتنام تروونگ هوآ بین، هیئت رئیسه ادارات و رهبران بین فوک استان برای شرکت و برش روبان تحلیف. در سایت C.P Vietnam Corporation (CPV) ، آقای مونتری سووانپسری – رئیس CPV و هیئت مدیره مسئول امور تجاری CPV و CPV Food Company ، با مسئولیت محدود ، و بیش از 400 مهمان که شریک ، مشتری و کارمند CPV هستند در آن شرکت کردند.

پس از دو سال کنفرانس تقویت سرمایه گذاری Binh Phuoc در سال 2018 برگزار شد ، C.P. ویتنام به تعهدات سرمایه گذاری خود در زمینه ساخت مجتمع کارخانه فرآوری مرغ صادراتی CPV Food Binh Phuoc پی می برد که به توسعه اقتصادی استان و مردم محلی کمک می کند.

پروژه مجتمع CPV Food Binh Phuoc دارای سرمایه اولیه است 250 میلیون دلار، ظرفیت 100 میلیون جوجه گوشتی در سال (بعد از 2023) توسط CP Group اجرا می شود. CPV Food Binh Phuoc در سطح بین المللی مورد ارزیابی قرار می گیرد ، و ایجاد موفقیت اضافی در این زمینه است ویتنام صنعت دام؛ محصولات گوشت مرغ با کیفیت بالا و ایمنی غذایی را برای مصرف کنندگان داخلی و صادرات فراهم می کند: ژاپن (45٪) ، اروپا (35٪) ، آسیا (10٪) ، و خاورمیانه (10٪) پیش بینی می شود این پروژه ارز خارجی داشته باشد 100 میلیون دلار/ سال در مرحله 1 و 200 میلیون دلار/ سال در مرحله 2.

این پروژه یکی از پروژه های بسیار بزرگ و مهم گروه C.P هنگام سرمایه گذاری و توسعه در آن است ویتنام زیرا این اولین پروژه صادرات مرغ صادراتی کاملاً یکپارچه است ویتنام با بزرگترین مقیاس در جنوب شرقی آسیا. CPV Food Binh Phuoc شروع به کار کرده و از سال 2020 اولین گروه مرغ صادراتی را به خود اختصاص داده است ویتنام وارد گروه عمده تولید کنندگان غذای مرغ در جهان می شوند.

“سرمایه گذاری در ویتنام برای بیش از یک ربع قرن ، ما عمیقاً سیاست ماکروسکوپی دولت ویتنام و جهت گیری وزارت کشاورزی و توسعه روستایی را در ارتقا ویتنام برای تبدیل شدن به یک کشور تولید کننده مواد غذایی که مطابق با استانداردهای بین المللی است و صادرات را افزایش می دهد. با قدرت و تجربه موفق در صادرات گوشت طیور بیش از 20 سال از گروه CP ، ما با اطمینان ماموریت پروژه زنجیره ای خودکفا برای صادرات گوشت مرغ از ویتنام. ماموریت بهبود کیفیت غذا در ویتنام، کمک به حمل ویتنام بر روی نقشه صادرات گوشت مرغ مارک در جهان“،” آقای مونتری سووانپسری – رئیس CPV گفت.

پروژه مجتمع CPV Food Binh Phuoc با ردیابی 100٪ کل زنجیره تأمین از مواد تشکیل دهنده تا محصولات فرآوری شده مطابقت دارد و راه حل های همگام برای محیط زیست و رفاه حیوانات همگی از معیارهای دقیق کشور وارداتی پیشرفته است. این پروژه به دو مرحله تقسیم شده است. در مرحله 1 (2019 – 2023) ، در 6 منطقه محلی اجرا می شود بین فوک استان ، از جمله دونگ خوآی شهر ، Binh Long شهر ، منطقه دونگ فو ، منطقه چون Thanh منطقه Hon Quan و منطقه Bu Dang با مقیاس 50 میلیون حیوان در سال. ظرفیت مرحله 2 تا 100 میلیون جوجه گوشتی در سال افزایش می یابد.

پنج منطقه از بین فوک استان به عنوان اولین منطقه ایمنی بیماری در شناخته می شود ویتنام توسط سازمان جهانی بهداشت حیوانات (OIE). شرکت CPV Food Company ، با توجه به استانداردهای OIE ، سیستم انبارهایی برای تولید ایمن از آنفولانزای مرغی و نیوکاسل ساخته است. به طور خاص ، تنظیمات یکپارچه امکانات ایمنی بیماری برای تولیدکنندگان خوراک: مزارع مرغ والدین ، ​​جوجه کشی ، مزارع مرغ گوشتی ، کارخانه های کشتار و فرآوری. این عوامل پیش فرض مهمی برای ارتباط بین برند مرغ ویتنامی با جهان است.

این مجموعه از تکنولوژی پیشرفته درجه یک ، تولید و پردازش ایمنی زیستی ، ایمنی بیماری ، محیط زیست استفاده می کند. استفاده از فناوری 4.0 ، هوش مصنوعی ، داده های کلان در مدیریت و تولید به عنوان مرحله کلیدی ارزیابی می شود. این شرایط برای افزایش بهره وری و کیفیت محصولات ، بهبود رقابت با قیمت مناسب ، برای پایداری دام خواهد بود.

از طرف دیگر ، مزایای متنوع دیگری از جمله: ایجاد شغل برای بیش از 3000 کارگر ؛ به حداقل رساندن آلودگی محیط زیست به دلیل برنامه ریزی پرورش به سمت مزارع متمرکز و دور از مناطق مسکونی ؛ مشاوره و پشتیبانی رایگان برای پیشگیری از بیماری ، اطمینان از بهره وری دام و سلامت جامعه ؛ آموزش و انتقال فن آوری دامپروری – دامپزشکی ؛ افزایش آگاهی در مورد ایمنی بیماری برای کشاورزان منطقه برای کمک به بهبود بهره وری دام و بهره وری اقتصادی. آزمایش رایگان آنفلوانزای مرغی و نیوکاسل برای نظارت بر بیماری. به طور خاص ، پشتیبانی رایگان از ضد عفونی 3 بار در سال برای به حداقل رساندن فشار عوامل بیماری زا در محیط تولید مثل.

“داشتن 100 سال تجربه در صنایع غذایی و بیش از 20 سال صادرات گوشت مرغ مارک از تایلند، ما موفقیت های خود را تقاضا کرده ایم تا در این پروژه اعمال شود. علاوه بر این ، ما با موفقیت پیشرفته ترین فن آوری ها را در جهان اعمال کردیم – به خصوص ، فناوری هایی وجود دارد که هرگز در کشورهای دیگر در گروه جهانی CP استفاده نشده است و اکنون برای اولین بار در بین فوک استان ، ویتنام. استفاده از فناوری 4.0 ، هوش مصنوعی ، داده های کلان در مدیریت و تولید به عنوان مرحله کلیدی ، ایجاد دستیابی به موفقیت در جهت بهبود بهره وری و کیفیت محصول ، بهبود رقابت با قیمت های مناسب و هدف توسعه پایدار صادرات ارزیابی می شود. و دام از این رو، ویتنام می تواند باور و افتخار کند که یک مدل زنجیره ای خودکفا از صادرات مرغ با فناوری اضافی وجود دارد ، که مطابق با استانداردهای کیفیت ، ایمنی زیستی ، ایمنی بیماری و سازگاری با محیط زیست برای صادرات به همه کشورهای جهان است ، حتی بازارهای دشوار مانند اروپا و ژاپن. ایجاد پیش فرض محکم برای صنعت دام ویتنامی که به جهانیان می رسد، “ – آقای مونتری گفت.

VTVCorp JSC
تماس: خانم لین نگوین (+ 84 963 376 037)

SOURCE CP ویتنام