LuckyGunner، LLC تغییر مالکیت را اعلام می کند

KNOXVILLE ، تن.، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – LuckyGunner، LLC (LG) ، خرده فروش آنلاین در خدمت صنعت ورزش تیراندازی و اجرای قانون ، امروز اعلام کرد که اخیراً توسط Mollenhour Gross ، LLC واگذار شده است و به 2A Group ، LLC ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی پیوست. فقط متعلق به جردن ملنهور.

LuckyGunner.com همچنان به خدمت و عرضه تیراندازان تفریحی ، تیراندازان رقابتی ، امکانات آموزش ایمنی ، شکارچیان بازی ، باشگاه های اسلحه ، اجرای قانون و دارندگان مجوز حمل ایالات متحده. انتظار نمی رود که تغییر مالکیت منجر به تغییر در خدمات یا عملیات شود. وی گفت: “ما همچنان در خدمت رسانی به مشتریان خود و همکاری با بسیاری از شرکای صنعت خود متمرکز هستیم.” جیک فلده، مدیر ارشد اجرایی “این بر تعهد تأثیری نخواهد گذاشت.”

اخبار مرتبط  فروش کتاب های الکترونیکی چینی در طی همه گیر شدن 10 برابر شده است

2A Group، LLC گفت: “به گسترش سرمایه گذاری های خود در صنعت ورزش تیراندازی ادامه خواهد داد.” جردن ملنهور. “جیک و تیمش در درک نیازهای مشتریان خود و با تعهد خستگی ناپذیر به وعده های مارک ال جی به آنها خدمات خارق العاده ای می دهند. آنها سابقه واقعا استثنایی دارند که تحت رهبری جیک ادامه خواهد یافت.”

اخبار مرتبط  یاتسن با فن آوری های حساس وارد همکاری استراتژیک می شود

هرگونه س questionsال مربوط به این اطلاعیه باید به آن سوق داده شود [email protected].

درباره LuckyGunner، LLC
LuckyGunner ، LLC ، در سال 2009 تاسیس شد ، یک خرده فروش آنلاین مشتری محور است که دفتر مرکزی آن در ناکسویل ، TN این شرکت زنجیره تأمین جهانی و جامعه فروشندگان خود را برای خدمت به مشتریان در بیشتر مناطق داخلی هماهنگ می کند ایالات متحده.

درباره 2A Group، LLC
2A Group، LLC یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که فقط متعلق به آن است جردن ملنهور. این مجموعه شامل مجموعه ای از مارک های در حال رشد است که به ورزش تیراندازی و جوامع اجرای قانون خدمت می کنند.

اخبار مرتبط  کمک به خانواده ها برای برقراری ارتباط مجدد در طول مسافت اجتماعی

پیوندهای مرتبط: https://www.luckygunner.com/

منبع LuckyGunner