تقریباً 1 میلیون دستگاه خوراک قابلمه 6 کوارته Express Crock قابلمه فراخوانی شده توسط محصولات آفتابگردان به دلیل خطر سوختگی

میامی، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده اخیراً از فراخوان نزدیک به یک میلیون دستگاه Crock-Pot 6-Quart Express Crock Multi-اجاق گاز در سراسر کشور پس از سالها تحقیق در مورد خطر درپوش ظروف چند منظوره Express Crock خبر داد خاموش در حالی که محصولات تحت فشار هستند. دفاتر حقوقی جیسون تورچین زمینه فراخوان و شکایات متعدد مصرف کننده را فراهم کرده است ، زیرا چندین دادخواست را به نمایندگی از مشتریانی که هنگام استفاده از چند کوره Crock-Pot 6-Quart Express Crock خود به شدت سوخته بودند ، تنظیم کرده است.

با توجه به اخطار فراخوان ثبت شده توسط کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده ایالات متحده ، “اجاق گاز چند منظوره فراخوانی شده Crock-Pot می تواند در صورت قفل نشدن درب کاملاً تحت فشار قرار گیرد. این باعث می شود در حین استفاده از محصول ، ناگهان درب آن جدا شود و باعث سوختگی شود خطرات مصرف کنندگان از مواد غذایی گرم و مایعات خارج شده از محصول. “

اخبار مرتبط  عصاره زهرهای فرعی 100٪ متعلق به Hollister Bioscience ، درآمد ماهانه رکورد ماه مه را تولید می کند

شرح:

فراخوان مربوط به Crock-Pot 6-Quart Express Crock Multi-Cookers ، شماره مدل SCCPPC600-V1 است. اجاق های چندقلو در بین تولید می شدند 1 جولای 2017 و 1 اکتبر 2018، با کد تاریخ K196JN از طریق K365JN و L001JN تا L273JN ، که می تواند در یکی از شاخه های شاخه برق و در پایین پایه قرار گیرد.

حوادث:

محصولات Sunbeam گزارش شده است که بیش از 100 گزارش از جدا شدن درب را دریافت کرده است ، و در نتیجه ادعاهای زیادی در مورد آسیب دیدگی سوختگی وجود دارد ، بسیاری از آنها با زخم های دائمی و تغییر رنگ دارند.

اخبار مرتبط  HKTDC پلت فرم منابع آنلاین را به روز می کند

خرده فروشان:

اجاق های فشار Crockpot فراخوانی شده در Walmart ، Target ، Best Buy ، Kohl’s ، Bed Bath and Beyond ، سایر فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور و آنلاین در آمازون و سایر خرده فروشان آنلاین از جولای 2017 از طریق نوامبر 2020.

شرکت تولید کننده:

محصولات Sunbeam، Inc. از بوکا راتن ، فلوریدا

درمان:

هر کسی که مالتی کوکر Crock-Pot 6-Quart Express Crock فراخوانی شده داشته باشد ، می تواند برای درب جدید درخواست کند. هرکسی که توسط چند دستگاه پخت و پز Crock-Pot 6-Quart Express Crock سوزانده شده است نیز ممکن است حق مطالبه مدنی برای بازیابی پول بابت درد و رنج ، هزینه های پزشکی ، از دست دادن دستمزد و سایر خسارات را داشته باشد.

اخبار مرتبط  استنلی بلک اند دکر سود سهام ترجیحی سه ماهه اول را اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ادعای ادعای آسیب سوختگی در صورت آسیب دیدگی توسط Crock-Pot 6-Quart Express Crock Multi-Cookers ، به وکیل ادعای آسیب سوختگی Crock-Pot مراجعه کنید جیسون تورچین مقاله ای در مورد شهرک های اجاق گاز تحت فشار Crockpot: (https://www.victimaid.com/sunbeam-crock-pot-recall-notice.html).

مخاطب:
جیسون تورچین
(800) 337-7755
[email protected]

SOURCE دفاتر حقوقی جیسون تورچین

لینک های مربوطه

http://victimaid.com