خرده فروشی پوست فنتی در سطح جهانی راه اندازی شد

“من همیشه می خواستم اطمینان حاصل کنم که مردم به محصولات زیبایی و مراقبت از پوست دسترسی دارند. بتوانم علاوه بر چکمه و کفش ، Fenty Skin را به سراسر جهان به سفورا برسانم. هاروی نیکولز، نشان می دهد که مردم در سراسر جهان توانایی لذت بردن از تجربه خرده فروشی Fenty Skin و همچنین Fenty Beauty را دارند ، همه زیر یک سقف. “- ریحانا

سانفرانسیسکو، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Fenty Skin – نام تجاری ارائه دهنده مراقبت از پوست ریحانا – در Sephora ، Boots و هاروی نیکولز از 26 دسامبر سال 2020 ، در مکان های مختلفی در سراسر جهان انتخاب شده است مارک های کندو، یک توسعه دهنده زیبایی متعلق به LVMH ، در اوایل سال جاری با یک ماموریت برجسته برای ارائه راه حل های آسان برای انواع رنگ و پوست. با این گسترش ، Fenti Skin با استقرار در 30 کشور در دسترس تعداد بیشتری از مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

اعلامیه چند کاناله تعاملی را از طریق: https://www.multivu.com/players/English/8833951-rihanna-fenty-skin-global-retail-launch/ بشناسید.

Fenty Skin نشان دهنده فرهنگ جدید مراقبت از پوست است ، مراقبت از پوست تمیز ، بدون دردسر و موثر را برای همه فراهم می کند. همه محصولات چند وظیفه ای آسان استفاده می شوند و دارای مزایایی هستند. همه چیز برای تکمیل آرایش Fenty Beauty طراحی شده است ، و برای انواع پوست و سایه ها آزمایش شده است ، به طور کلی به طور کلی کار می کند. با گسترش خرده فروشی Fenty Skin ، خریداران می توانند به راحتی در زیر یک سقف از Fenty Skin و Fenty Beauty لذت ببرند.

اخبار مرتبط  تأمین نیرو برای خانه ها و خانواده ها

ریحانا با الهام از سبک زندگی جهانی خود ، مواد مختلفی را از سراسر جهان گرد هم آورده و آنها را با موارد برجسته مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و نیاسینامید جفت می کند تا از نظر بالینی قابل قبول باشد. این فرمول های تمیز را که از نظر گیاهخواری ، بی رحمی ، فاقد گلوتن و هشیار به سیاره نیز در اولویت هستند قرار داده است: SPF مرطوب کننده روز صخره های مرجانی دوستانه است و بسته بندی مواد بازیافتی و بسته بندی را در اولویت قرار داده است. قابل شارژ هوشمند که هنوز هم احساس تجمل می کنند. بعلاوه ، این تجربه با چابکی ، بافتهای منحصر به فرد ، گرم و رایحه های تمیز و خوشمزه را عالی کرده است. با تشکر از Fenty Skin ، ریحانا زندگی روزمره خود را برای مراقبت از پوست به اشتراک می گذارد تا چهره ای درخشان و سالم برای صبح و عصر بدست آورد.

اخبار مرتبط  انبار تأمین فروشگاه به عنوان یک مکان برتر کار در سال 2020 انتخاب شد

مجموعه Fenty Skin شامل موارد زیر است:

  • کل پاک کننده های پاک کننده پاک کردن همه چیز (25 دلار) ، یک پاک کننده و پاک کننده آرایش همه در یک با کف خامه ای است که بدون خشکی پوست ، آلودگی ، روغن و آرایش طولانی مدت را از بین می برد.
  • سرم تونر تصفیه کننده منافذ آب چربی (28 دلار) ، یک تونر انقلابی و ترکیبی سرم که وارد منافذ می شود ، باعث ایجاد ظاهر جوش های سرسیاه ، تقویت ، صاف و مقابله با درخشش می شود – این همه بدون از بین بردن پوست است.
  • ضد آفتاب Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 (35 دلار ، 30 دلار دوباره پر کردن) ، مرطوب کننده و ضد آفتاب همه در یک سبک ، بدون روغن و به لطف رنگ پوست صورتی ملایم ، در تمام نت های پوست کاملاً نامرئی است. کمبود آب ، تغییر رنگ و جوش های سرسیاه را اصلاح می کند ، با آرایش احترام می گذارد – بدون قرص زدن یا بازگشت به عقب. و علاوه بر همه اینها ، می توان آن را پر کرد.
  • بازنشانی فوری ژل-کرم بازیابی شبانه (40 دلار ؛ دوباره پر کردن 36 دلار) ، مرطوب کننده غنی از ژل خامه ای که فوراً هیدراته می شود ، باعث کاهش خطوط و چین و چروک های ظریف می شود تا چهره ای برجسته و با طراوت را در صبح نشان دهد. فقط در طی یک هفته ، منافذ و جوش های سرسیاه نیز بهتر به نظر می رسند. و علاوه بر این ، می توان آن را پر کرد.
  • ست شروع کننده Fenty Skin (40 دلار) ، یک مجموعه 3 تکه شامل Total Cleans’r ، Fat Water و Hydra Vizor در اندازه های کوچک.
اخبار مرتبط  Haier راه حل های کامل اکوسیستم خانه هوشمند را در 128th نمایشگاه کانتون به نمایش می گذارد

منبع کندو