یاتسن با فن آوری های حساس وارد همکاری استراتژیک می شود

گوانگژو ، چین، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یاتسن هولدینگ محدود (“یاتسن” یا “شرکت”) (NYSE: YSG) ، یک رهبر در حال تحول سریع چین بازار زیبایی ، اعلام کرد که با همکاری Sensient Technologies Corporation و Sensient Technologies Corporation (استچین) محدود (“حساس”) برای ایجاد آزمایشگاه های رنگی نوآورانه با همکاری در شانگهای، گوانگژو، و سنگاپور.

از طریق این همکاری ، Sensient تجربه آزمایشگاهی جهانی خود را برای ایجاد راه حل های جدید فرموله شده که مطابق با روند لوازم آرایشی در آن است ، هدایت می کند چین و در سراسر جهان یاتسن با ارائه تجربیات گسترده خود در زمینه لوازم آرایشی و مراقبت از پوست ، محصولات زیبایی نوآورانه ارائه می دهد.

تجربه Sensient در تولید مواد ایمن و ابتکاری بدون شک یک مزیت برای مارک های به سرعت در حال گسترش یاتسن خواهد بود ، زیرا استفاده از مواد اولیه مناسب برای کیفیت محصولات آرایشی حیاتی است.

این آزمایشگاههای نوآورانه رنگی بر تحقیق و توسعه رنگهای نوآورانه و مواد جدید برای لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین استفاده از کنترل کیفیت مواد اولیه و استفاده از فن آوری های پیشرفته برای حل چالشهای فنی تکراری در صنعت لوازم آرایشی تمرکز خواهند کرد.

اخبار مرتبط  WhistlePig و Moët Hennessy اتحاد بین المللی را اعلام می کنند

Sensient Technologies با سابقه 120 ساله یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد غذایی ، آرایشی و رنگی و پیشرو در ایمنی محصولات آرایشی است. از طریق چهار آزمایشگاه نوآوری و شش آزمایشگاه خام حمایت از مواد کارخانه های سراسر جهان ، مواد و مواد رنگی با کیفیت را به بزرگترین محصولات آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان ارائه می دهد.

درباره یاتسن هولدینگ محدود

یاتسن هولدینگ محدود (NYSE: YSG) یک رهبر در حال تحول سریع است چین بازار زیبایی با ماموریت ایجاد یک سفر جدید هیجان انگیز کشف زیبایی برای مصرف کنندگان در چین و در سراسر جهان این شرکت سه مارک آرایشی رنگی و مراقبت از پوست با رشد سریع ، موفق را راه اندازی کرده است: دفتر خاطرات کامل، آندین کوچولو و انتخاب ابی، و اخیراً کسب کرده است گالنیک، یک برند برجسته مراقبت از پوست. این شرکت با بهره گیری از مدل تجاری مستقیم مشتری خود به صورت دیجیتالی ، پلتفرمی با قابلیت های اصلی ساخته است که هر بخشی از زنجیره ارزش صنعت زیبایی سنتی را مختل می کند و ارزش بیشتری به مشتریان خود می رساند. این شرکت با حضور گسترده در کل سیستم عامل های عمده تجارت الکترونیکی ، اجتماعی و محتوایی به طور مستقیم به صورت آنلاین و آفلاین با مشتریان ارتباط برقرار می کند و چین. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://ir.yatsenglobal.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  UniFirst در فروش سالانه قدرت "50 بهترین شرکت برای فروش برای" در لیست جایزه قرار می گیرد

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که ممکن است بیانیه های “آینده نگر” باشد که مطابق مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 ارائه می شود. این بیانیه های آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده ، “” انتظار دارد “،” پیش بینی می کند “،” اهداف “،” آینده “،” قصد دارد “،” برنامه ریزی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “،” احتمال دارد “و جملات مشابه. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات ، برنامه ها و انتظارات شرکت ، گزاره های آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های شرکت در SEC وجود دارد. کلیه اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی است و شرکت هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر در مواردی که طبق قانون قابل اجرا است.

اخبار مرتبط  گاوصندوق JUDY به عنوان یکی از چیزهای مورد علاقه اپرا در این سال انتخاب شده است

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:

که در چین:

یاتسن هولدینگ محدود
روابط سرمایه گذار
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت
امیلی وو
تلفن: + 86-21-6039-8363
پست الکترونیک: [email protected]

که در ایالات متحده:

گروه Piacente ، شرکت
برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Yatsen Holding Limited

لینک های مربوطه

http://ir.yatsenglobal.com