زندگی مخفی ویرانگر T.S الیوت

T.S. از نظر تاریخی جنسیت الیوت هرگز حل و فصل نشده است. در واقع ، الیوت علناً همجنسگرایی بودن را انكار كرد ، سپس تقریباً تمام نامه هایی را كه ممكن بود با این موضوع مغایرت داشته باشند ، سوزاند. اما در 2 ژانویه 2020، بیش از 1100 نامه توسط الیوت نوشته شده توسط دانشگاه پرینستون. امیلی هیل، گیرنده این نامه ها ، آنها را با دستورالعمل چاپ 50 سال پس از مرگ او و الیوت اهدا کرد. آنها بینش واقعی شخصیت الیوت را نشان می دهند ، یک طرف او در معرض دید عموم قرار دارد.

اخبار مرتبط  Cameo مشارکت با (RED) را برای مبارزه با ایدز و COVID-19 در روز جهانی ایدز و # دادن سه شنبه گسترش می دهد

که در بیابان، الیوت به عنوان یک انسان توخالی در دنیای مخوف یک لندن بانک در دهه 1920 یک روز الیوت برای نجات کتک خوردن مردی دخالت می کند. او کشف جک ، یک مرد همجنسگرا بیرون و افتخار. جک الیوت را به زیرزمین همجنسگرا معرفی می کند و سیل خلاقیتی را آغاز می کند که زندگی او را دگرگون می کند.

در همین حال ، ویوین دوست داشتنی اما ساده لوح نیز عاشق الیوت می شود. الیوت در می یابد که با افزایش شهرت ، فشار برای انطباق نیز افزایش می یابد. عدم تحمل مذهبی ، افزایش فاشیسم ناشی از خشونت ضد همجنسگرایان ، و توجه عمومی همیشه روشن تر ، وی را فدا می کند.

اخبار مرتبط  شراب سازی Concha y Toro برای آزمایش COVID-19 آزمایشگاه تحقیقاتی خود را تأیید می کند و 50 هزار لیتر ژل الکل و ضد عفونی کننده اهدا می کند

بیابان داستان ناگفته T.S است. الیوت

“تازه ، سریع و تنگ. با سرعت و سرعت عمل ، صفحه ورق زدن با استفاده از دستور زبان انگلیسی این خواندن را متفکر و سرگرم کننده می کند.” – اسکرین کرافت

هارپر جیمسون فارغ التحصیل از دانشگاه براون با مدرک تاریخچه ، و کنفرانس تأثیرات اجتماعی را برای حمایت از افرادی که به تغییرات مثبت اجتماعی اختصاص داده شده اند ، راه اندازی کرد. او فهمید که داستان سرایی برای تغییر جهان اساسی است و تاریخ بزرگترین داستانهای همه را در خود جای داده است. او شخصیت های مهم اما فراموش شده یا سوtood تفاهم تاریخی را به زندگی بازمی گرداند تا خوانندگان بتوانند از نزدیک با آنها آشنا شوند.

اخبار مرتبط  انبار خانه خرید کامل تجهیزات HD را کامل می کند

اطلاعات بیشتر در مورد سطح 4 مطبوعات: https://www.level4press.com/corporateinformation

منتشر شده توسط IPG.

SOURCE سطح 4 مطبوعات

لینک های مربوطه

https://www.level4press.com