کمک مالی Walgreens ، Kellogg به United Way تأثیر واقعی را ایجاد می کند

BATTLE CREEK ، میش.، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – راه متحد فیلادلفیا بزرگ و جنوب نیوجرسی (UWGPSNJ) مأموریتی برای کاهش فقر و گسترش فرصت برای همه است. UWGPSNJ بودجه سازمان های غیر انتفاعی را تأمین می کند و راه حل های جسورانه ای ایجاد می کند که چرخه فقر را می شکند – نوعی فقر که خانواده ها را برای نسل های مختلف به دام می اندازد. پم پورتو ، مسئول بخش دادن در UWGPSNJ به اشتراک می گذارد که چگونه کمک مالی اخیر Kellogg و Walgreens تأثیر واقعی را در جوامعی که خدمت می کنند ، فراهم می کند.

Social K – وبلاگ شرکت Kellogg
توسط پام پورتو
افسر دادن ، راه متحد فیلادلفیا بزرگ و جنوب نیوجرسی

هر روز در بزرگتر فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی در این منطقه ، کارمندان و داوطلبان اختصاصی ما در بیش از 500 آژانس با افراد ارتباط برقرار می کنند تا علاوه بر اینکه کمک به گرسنگی می کنند ، بلکه تعاملی شاد نیز خواهند داشت که روز کسی را زیباتر می کند.

اخبار مرتبط  Exotec 90 میلیون دلار برای حمایت از گسترش بین المللی راه حل های رباتیک انبار خود جمع می کند

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، گرسنه شدن بیشتر آمریکایی ها ، جامعه ما با چالش های بی سابقه ای روبرو است. در یونایتد وی ، ما این بار را احساس می کنیم و برای مقابله با آن با اهدا کنندگان و داوطلبان همکاری می کنیم!

به همین دلیل ما ذلیل می شویم 25000 دلار کمک های Kellogg و Walgreens که اخیراً به سازمان ما اهدا شده است. با تشکر از مشارکت آنها ، ما می توانیم به افرادی که تجربه یا در آستانه مواجهه با ناامنی غذایی هستند ، مراقبت آگاه از آسیب روانی را ارائه دهیم. با یک رویکرد آگاهانه از آسیب دیدگی ، می توانیم آگاهی بهتری را برای خجالت و شرمندگی که می تواند با کمک غذایی همراه باشد ، به ارمغان آوریم. و با تحت تأثیر قرار گرفتن بیشتر افراد مبتلا به COVID و نیاز به حمایت ، نیاز اساسی برای شکستن این انگ وجود دارد.

اخبار مرتبط  نشست iHerb تقاضای جهانی ویتامین D و C را افزایش داد

به طور خاص ، این کمک هزینه به طور منحصر به فرد تیم ما را قادر می سازد کارگاه هایی را توسعه دهد که افراد نیازمند را در جایی که هستند ملاقات کنند. این به معنای درک و درگیر کردن افرادی است که دچار عدم امنیت غذایی هستند و شناسایی بهترین راه های پرورش آنها با پشتیبانی مناسب.

بسیار جالب است که والگرینز و کلاگ اهمیت همکاری را هنگام تأثیر جامعه درک می کنند. Kellogg یک سنت غنی در ایجاد ارتباطات معنی دار با مردم دارد – خواه مصرف کنندگان آنها ، همکاران خرده فروشی مانند Walgreens یا سازمان هایی مانند United Way ، که بیش از 90 سال با آنها همکاری داشته اند.

در سالی که پر از چالش ها و موانع فراوان است ، ما از والگرینز و کلوگ قدردانی می کنیم که به ما در ایجاد تحولات واقعی ، قابل اندازه گیری و تأثیر معنادار در جوامع ما کمک کردند.

اخبار مرتبط  م Instituteسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس رویه زیبایی شناسانه ای را برای تغییر زندگی به "قهرمان الهام بخش" اهدا می کند

درباره شرکت Kellogg
در شرکت Kellogg (NYSE: K) ، ما سعی در غنی سازی و لذت بردن از طریق غذاها و مارک های مهم جهان داریم. مارک های محبوب ما شامل Pringles® ، Cheez-It® ، Special K® ، Kellogg’s Frosted Flakes® ، Pop-Tarts® ، Kellogg’s Corn Flakes® ، Rice Krispies® ، Eggo® ، Mini-WheatsK ، کاشیچ ، RXBAR، مزارع MorningStar… و بیشتر فروش خالص در سال 2019 تقریباً بوده است 13.6 میلیارد دلار، متشکل از میان وعده ها و غذاهای راحت مانند غلات و غذاهای منجمد. مارک های Kellogg در بازارهای جهان محبوب هستند. ما همچنین شرکتی هستیم با قلب و روح ، متعهد به ایجاد روزهای بهتر برای 3 میلیارد نفر تا پایان سال 2030 از طریق ما Kellogg’s® Better Days بستر جهانی هدف. از www.KelloggCompany.com یا www.OpenforBreakfast.com دیدن کنید.

شرکت Kellogg SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.kelloggcompany.com