LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای دور بعدی تأمین مالی آماده می کند

WROCŁAW ، لهستان ، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 700000 کاربر در سراسر جهان به LESS_ ، یک بستر اینترنتی فروش لباس و لوازم جانبی دست دوم که از لهستان فعالیت می کنند ، پیوسته اند. این برنامه در ژوئن 2019 راه اندازی شد و شش ماه بعد 4 میلیون یورو در مرحله بذر به دست آورد. اکنون ، LESS_ در حال آماده سازی برای دور بعدی بودجه است که به سمت گسترش به بازارهای اروپای شرقی و جنوبی خواهد رفت. این برنامه با مهمترین روند جهانی مصرف کننده سازگار می شود و فرصت هایی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

سرعت سریع توسعه LESS_ و همچنین سودمندی اجتماعی مدل تجاری اتخاذ شده توسط مجله تجاری MyCompany قدردانی شد و به عنوان شرکت راه اندازی لهستان در سال 2020 شناخته شد. ماتئوس اولکسیوکمدیر عامل ، توضیح می دهد: “LESS_ متولد شد زیرا ما نیاز به ایجاد فضایی برای دوستداران هوشیار مد را دیدیم. با هم ما رویکرد خرید را تغییر می دهیم و فرصتی برای لذت بردن از زندگی در راستای مینیمالیسم فراهم می کنیم. ما تغییر می دهیم و به آنها الهام می دهیم. ما بینشی آگاهانه از مصرف را ارتقا می دهیم. به نظر ما ، مد و مینیمالیسم می توانند با هم هماهنگ شوند. این یکی از قوی ترین روندهای جهانی است و ما در حال حاضر در تلاش هستیم تا امتیاز جهانی خود را برای سرمایه گذاران خود بسازیم. رشد تجارت الکترونیکی در طی همه گیر شدن نیز روند جهانی است و این روند به افزایش ابتکارات تجارت الکترونیکی دامن می زند.

اخبار مرتبط  بازار رستوران های سریع و گاه به گاه سریع به 209.1 میلیارد دلار ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 10.6٪ CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

این پلتفرم امکان دسترسی به هزاران کمد لباس مجازی را که متعلق به افراد مشهور ، اینفلوئنسرها ، ورزشکاران و خوانندگان است ، دارند که به راحتی به طرفداران خود دسترسی به مقالات بت خود را می دهند. یکی از LESS_ دارندگان حساب است رابرت لواندوفسکی، بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2020 از نظر فیفا ، که همچنین یک سرمایه گذار در شرکتی است که مجری سیستم عامل است. علاوه بر بازیکن بایرن مونیخ ، ساختار سهامداران شامل سرمایه گذاران بسیار باتجربه نیز می شود. Krzysztof Pawiński رئیس و مالک گروه Maspex ، بزرگترین شرکت مواد غذایی در اروپای مرکزی و شرقی است ، داوید شهری، یک فرشته با ارزش تجاری ، بنیانگذار و مدیر LESS_ ، اریک استنکونوویچ ، سردبیر قدیمی چاپ لهستانی Forbes ، سزاري پيترازيك، مدیر سابق CEE در سهام خصوصی Warburg Pinkus لندن، و همچنین بنیانگذاران Allegro ، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در این منطقه از اروپا.

اخبار مرتبط  TONIC چگونه از زیبایی های گیاهی استفاده می کند

اطلاعات بیشتر: درباره LESS_

لینک های مربوطه

https://less.app/

SOURCE LESS_