شرکت گوشت گوشتخوار تجهیزات ماورا UV بنفش را به سیستم های مراقبت های بهداشتی برای عقیم سازی ماسک پزشکی اهدا می کند

در میان کمبودهای نگران کننده تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که در مارس سال جاری افزایش یافت ، شرکت گوشت گوشتخوار با اهدای استفاده از تجهیزات اشعه ماورا UV بنفش خود برای عقیم سازی ماسک ها و سایر PPE ها برای اولین پاسخ دهندگان محلی و متخصصان مراقبت های بهداشتی ، پاسخ داد. “ما الهام گرفته شدیم تا به سرعت حرکت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی جامعه ما می توانند به ماسک های ایمن و تمیز در صورت لزوم و در زمانی که PPE در سراسر کشور کم است دسترسی پیدا کنند” لانی ویگوت، مدیرعامل و مالک شرکت گوشت گوشتخوار. “رئیس جمهور ترامپ 21 مارچ فراخوان اقدام برای کمک به آمریکا برای کمک به کارگران خط مقدم ما ایده استفاده از تجهیزات ماورا UV بنفش برای ضدعفونی کردن ماسک و PPE را برانگیخت و ما توانستیم به سرعت عمل کنیم. “در طی یک هفته ، این مفهوم به واقعیت تبدیل شد.

اخبار مرتبط  MSA Safety شرکت Bristol Uniforms ، تولید کننده انگلیسی لباس محافظ در برابر آتش را خریداری کرد

ویگوت با همکاری متخصصان بهداشت محلی ، جابجایی تجهیزات را به یک اتاق تمیز در اتاق سازمان داد 29 مارس، که اولین تاسیسات عقیم سازی UV PPE در خط کاملاً عملیاتی و شناخته شده در سال شد ایالات متحده.

از آن زمان ، این مرکز هزاران ماسک برای مراکز درمانی ، بخش های پلیس و آتش نشانی ، مطب های دندانپزشکی و مشاغل محلی را در سراسر کشور پردازش کرده است. شمال شرقی ویسکانسین، به آنها اجازه می دهد با خیال راحت و با اطمینان به جوامع خود خدمت کنند. با وجود کمبود ماسک N95 در سراسر کشور ، تقریبا 70 سازمان از خدمات ارائه شده توسط مرکز عقیم سازی UV بهره مند شده اند. در اوایل سال جاری ، آزمایشگاه بهداشت ایالتی ویسکانسین در نظر گرفته بود که این مرکز را برای کمک به جوامع دیگر مناطق دیگر تکثیر کند.

اخبار مرتبط  Belle Cosmic Manufacturing موارد ضدعفونی کننده قابل حمل UV را برای صنعت بسته بندی لوازم آرایشی ارائه می دهد

ویگوت اظهار داشت: “این امید صمیمانه ماست که بیمارستان های HSHS شرقی ویسکانسین و Prevea Health بتوانند حتی در صورت نیاز به نیازهای محلی ، محلی یا منطقه ای علاوه بر مشاغل ، به کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان نیز کمک کنند.” “ما خوشبخت هستیم که در موقعیتی قرار داریم که می توانیم در غلبه بر مشکلات مرتبط با COVID-19 نقش مهمی داشته باشیم.”

درباره شرکت گوشت گوشتخوار

Carnivore Meat Company تولید کننده برنده جایزه غذای حیوانات اهلی منجمد و منجمد خشک و غذاهای خانگی است. واقع در گرین بی ، ویسکانسین، مارک های به سرعت در حال رشد این شرکت شامل مزیت طبیعت، در دسترس آنلاین و در فروشگاه های انتخاب شده Costco ، ملزومات حیاتی، نوار خام و گربه حیاتی® ، که در بیش از 6000 خرده فروش در سراسر کشور ، در 14 بازار بین المللی و به صورت آنلاین به Chewy.com ، Amazon ، PetFlow.com و دیگران توزیع می شود. بخش طولانی محصولات یخ زده این شرکت که به عنوان یک پیشگام غذای حیوانات خانگی خام در نظر گرفته می شود ، در سراسر جهان برچسب خصوصی ، بسته بندی مشترک و مواد اولیه را به مشتریان ارائه می دهد. Carnivore Meat Company متعلق به خانواده است و به دلیل موفقیت های رشد و تعالی ساخت در سال های اخیر با جوایز زیادی از جمله جایزه رشد اتاق بزرگ خلیج سبز ، جایزه سال تولید کننده ویسکانسین ، جایزه دستاورد صادرات فرماندار ، اتاق خلیج سبز بزرگ شناخته شده است. جایزه ساخت Distinction و Inc 5000 شرکت خصوصی سریعترین رشد. www.carnivoremeat.com

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

تماس با رسانه: ملیسا اولسون | [email protected]
دیر: 920-367-4063 | سلول: 920-615-2460
نامه: Vital Essentials، P.O. جعبه 9227 ، گرین بی ، WI 54308-9227

SOURCE شرکت گوشت گوشتخوار

لینک های مربوطه

www.carnivoremeat.com