LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای دور بعدی تأمین مالی آماده می کند

برلسلاوی ، لهستان ، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 700000 کاربر در سراسر جهان به LESS_ پیوستند ، یک بستر آنلاین برای فروش لباس و لوازم جانبی دست دوم که از لهستان فعالیت می کند. این برنامه در ژوئن 2019 راه اندازی شد و شش ماه بعد 4 میلیون یورو در یک دور سرمایه بذر جمع آوری کرد. LESS_ هم اکنون در حال آماده سازی برای دور بعدی تأمین مالی است که هدف آن گسترش به بازارهای اروپای شرقی و جنوبی است. این برنامه با مهمترین روند جهانی مصرف کننده مطابقت دارد که نمایانگر فرصتهای مهم برای سرمایه گذاران است.

سرعت سریع توسعه LESS_ ، و همچنین سودمندی اجتماعی مدل تجاری اتخاذ شده ، توسط مجله تجاری MyCompany قدردانی شد و به عنوان شرکت راه اندازی لهستان در سال 2020 شناخته شد. ماتئوس اولکسیوکمدیر عامل ، توضیح می دهد: “LESS_ متولد شد زیرا ما نیاز به ایجاد فضایی برای عاشقان مد آگاه دیدیم. با همدیگر با ایجاد فرصت هایی برای لذت بردن از زندگی از ذات مینیمالیسم ، نوع نگاه به خرید را تغییر دادیم. ما آموزش می دهیم و تحریک می کنیم. ما بینشی آگاهانه از مصرف را ارتقا می دهیم. به نظر ما ، مد و مینیمالیسم می توانند با هم هماهنگ شوند. این یکی از قوی ترین روندهای جهانی است و ما در حال کار بر روی آن هستیم زیرا مزیت های جهانی خود را برای سرمایه گذاران توسعه می دهیم. رشد تجارت الکترونیکی در طی شیوع همه گیر همچنین روند جهانی است و این روند باعث افزایش طرح های تجارت الکترونیکی می شود. ”

اخبار مرتبط  محصولات باغ سبز که توسط Central Garden & Pet خریداری می شود

این پلتفرم امکان دسترسی به هزاران کمد مجازی مشاهیر ، اینفلوئنسرها ، ورزشکاران ، خوانندگان و بسیاری دیگر را فراهم می کند که به هواداران خود دسترسی آسان به مقالات بت های خود را می دهند. یکی از LESS_ دارندگان حساب است رابرت لواندوفسکی، بهترین فوتبالیست جهان در سال 2020 از نظر فیفا ، که همچنین یک سرمایه گذار در شرکتی است که این سیستم عامل را اداره می کند. علاوه بر بازیکن بایرن از مونیخ، ساختار سهامداران همچنین شامل سرمایه گذاران با تجربه گسترده است. Krzysztof Pawiński رئیس و مالک گروه Maspex ، بزرگترین شرکت مواد غذایی در اروپای مرکزی و شرقی است. داوید شهری، یک سرمایه گذار ارزشمند فرشته ، بنیانگذار و COO LESS_؛ اریک استانکونوویچ ، سردبیر قدیمی نسخه لهستانی فوربس ؛ سزاري پيترازيكمدیر سابق CEE در شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی Warburg Pincus ؛ و همچنین بنیانگذاران Allegro ، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در این منطقه از اروپا.

اخبار مرتبط  WEBTOON والد NAVER تصویب توافق برای خرید Wattpad را اعلام کرد

برای اطلاعات بیشتر: درباره LESS_

منبع کمتر_

لینک های مربوطه

https://less.app/

SOURCE LESS_