شرکای محوری رشد کارخانه هات داگ اصلی و بال ادویه را به مجموعه مفاهیم غذایی که به سرعت در حال گسترش هستند اضافه می کنند

شیکاگو، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکای رشد محوری (PGP) از اضافه شدن کارخانه اصلی هات داگ و Spice Wing به سبد محصولات خود با مارک های با کیفیت بالا در حال ظهور خدمات غذایی خبر دادند. هر دو مارک ، مستقر در آتلانتا، جورجیا در میان مفاهیم منحصر به فرد و در حال ظهور PGP از جمله یخ ایتالیایی جرمیا و گریل کنراد قرار خواهد گرفت.

کارخانه هات داگ اصلی صاحب عنوان “بهترین هات داگ آمریکا” است و به مشتریان خود گزینه های برنده جایزه از جمله امضای مارک Chicago Dog و معروف Detroit Coney ، و همچنین گزینه های کمتر سنتی ، اما به همان اندازه گزینه های هوس انگیز از جمله سگ کارولینای اسلاو. ماموریت آنها ایجاد تجربه های به یاد ماندنی زندگی برای مشتریان ، شرکای حق رای دادن و کارمندانشان در یک محیط سرگرم کننده و خانوادگی با تمرکز بر ارائه بهترین تجربه در کلاس است. این برند در حال حاضر دارای 11 مکان باز با 20 مکان دیگر در مراحل مختلف توسعه است.

“بعد از مسافرت ایالات متحده در پی ایجاد موارد منویی که طعم مناطق مختلف در سراسر کشور را به مشتریان ارائه می دهد ، کارخانه هات داگ اصلی متولد شد ” دنیس مک کینلی، بنیانگذار و امتیاز دهنده کارخانه The Hot Hot Dog Factory. “همچنان که به گسترش خود ادامه می دهیم ، من از داشتن فرصت همکاری با تیم PGP برای به حداکثر رساندن رشد نام تجاری خود هیجان زده ام و مشتاقم ببینم این مشارکت ما را به کجا خواهد کشاند.”

اخبار مرتبط  iHerb از طریق برنامه پاداش iHerb فرصت های جدید بسیار خوبی برای کسب درآمد ارائه داده است

شرکای محوری رشد نیز اضافه شده است آتلانتاSpice Wing که در سبد نام تجاری خود قرار دارد. Spice Wing در سال 2016 توسط گروهی از هزاره ها که در تجارت حق رای دادن بزرگ شده اند ، تاسیس شد و ماموریت Spice Wing این است که برای مشتریان ، کارمندان و صاحبان امتیاز خود به یک تجربه تغییر بال بازی تبدیل شود. Spice Wing ضمن ارائه تمرکز بر رویکرد “همیشه تازه” در مورد غذا ، عملیات و فناوری ، به ارائه اقتصادی ترین ، خوش طعم ترین و نوآورانه ترین مارک تجاری خود افتخار می کند. Spice Wing در حال حاضر دارای پنج مکان در سراسر کشور است آتلانتا بال مرغ تازه ، هرگز منجمد ، کاملاً طبیعی ، 17 گزینه ادویه و طعم ، چهار سبک مختلف سیب زمینی سرخ کرده و مرغ و وافل مخصوص آنها.

اخبار مرتبط  کارمندان Highlite اعلام می کنند که در بازار ماری جوانای میسوری گسترش می یابد

بنیانگذار Pivotal Growth Partners گفت: “کارخانه اصلی هات داگ و Spice Wing فرصتی منحصر به فرد برای آوردن محصولات جدید و قابل اشتیاق به هر دو مشارکت حق رای دادن فراهم می کنند.” برایون استیونز. “اگرچه مارک های جدید ما برای مدل های سنتی مناسب هستند ، اما آنها همچنین مجوز منحصر به فردی را برای اپراتورهایی فراهم می کنند که می خواهند مدیریت روزمره را به حداکثر برسانند و انواع مختلفی از منو را برای مصرف کنندگان انتخاب می کنند ، در حالی که باعث ایجاد خطوط اضافی اضافی می شوند. درآمد ”

با راهنمایی PGP ، کارخانه هات داگ اصلی و Spice Wing توافق نامه اصلی صدور مجوز را برای هدایت موج بعدی رشد سودآور برای هر برند منعقد کرده اند. کارخانه هات داگ اصلی و Spice Wing هر زمان که امکان پذیر باشد با افتخار به انتخاب منوی یکدیگر در مکان های حق امتیاز خود خدمت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارخانه Hot Hot Dog و Spice Wing ، یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های حق رای دادن با هر مارک ، به https://pivotalgrowthpartners.com/brands/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  MMK + (Ketchum) و Pantene Win Campaign Global of Year در PRWeek Awards Awards

درباره شرکای رشد محوری
در سال 2018 توسط متخصصان قدیمی صنعت حق رای دادن تاسیس شد برایون استیونز و کامرون کامینز، مأموریت PGP ایجاد فرصت های تغییر زندگی و ثروت میراثی با مشارکت مارک های تجاری ، امتیاز دهندگان ، صاحبان امتیاز و کارمندان خود است. PGP با داشتن بیش از 50 سال تجربه و شبکه ای از شرکای خبره مالی ، رشد و توسعه ، به مارک های کوچک و نوظهور کمک می کند تا برای رشد سریع سرعت و ارزش خود را به حداکثر برسانند. PGP بر ایجاد فرایندها ، سیستم ها و رویه ها برای اطمینان از یکپارچگی نام تجاری از طریق عملیات ، همسویی سرمایه های انسانی و مالی برای تسهیل رشد و توسعه فرهنگ های رشد برنده جایزه برای آماده سازی مارک ها برای کسب درآمد تمرکز دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pivotalgrowthpartners.com مراجعه کنید.

SOURCE شرکای محوری رشد

لینک های مربوطه

http://www.pivotalgrowthpartners.com