LG برای راه حل کامل پخت و پز ، Air Sous Vide را به محدوده های کشویی Instaview جدید اضافه می کند

طیف وسیعی از LG با استفاده از حالت جدید Air Sous Vide ، غذا را در کیسه های بسته شده با خلا کاملاً با دمای دقیق کم و جریان هوا کنترل شده می پزد – برای ظروف مرتفع مناسب است. غذاهای بسته بندی شده در خلاuum قادرند حداکثر طعم و رایحه را برای بالا بردن غذاهای خانگی درست در اجاق گاز بدون مزاحمت حمام آب یا وسایل آشپزخانه که فضای پیشخوان بیشتری را اشغال می کنند ، قفل کنند. LG Air Sous Vide می تواند هر دمایی را بین 100 تا 205 درجه فارنهایت (38 تا 96 درجه سانتیگراد) تا 48 ساعت بدون آب حفظ کند تا نتیجه مطلوبی داشته باشد.

وقتی صحبت از غذاهای راحت می شود ، این محدوده از فناوری Air Fry ال جی نیز بهره می برد تا به کاربران کمک کند نسخه های بدون گناه مورد علاقه خود را بدون روغن تهیه کنند. بدون نیاز به پیش گرمایش ، محدوده های LG می توانند با صرفه جویی در وقت ، برای بسیاری از افراد Air Fry کنند. و ProBake Convection ال جی® – استاندارد طلای فناوری همرفت LG – به کباب شدن گوشت ها کمک می کند و هر بار ، در هر قفسه ، کلوچه و پای را به طور یکنواخت می پزد.

اخبار مرتبط  TCL برای ارائه بهترین محتوا با یک تجربه تماشای عالی اعلام راه اندازی Google TV در CES2021

با استفاده از فناوری نمادین InstaView ال جی ، دو بار کوبیدن در شیشه ای اجاق گاز به طور خودکار چراغ داخلی را روشن می کند تا پیشرفت بصری بصری سریع و راحت انجام شود – همه اینها بدون باز شدن درب اجاق گاز و کند کردن روند پخت و پز است. برای سبک و عملکرد بیشتر ، LG InstaView Range دارای دکمه های روشنایی LED است تا کاربران بتوانند به سرعت ببینند که آیا مشعل های برد آنها از فاصله دور روشن است. با محدوده های جدید مجهز به گاز ، ال جی با دوگانه قدرت پخت و پز را افزایش می دهد 22 کیلو مشعل BTU که به سرعت به حرارت زیاد می رسد تا سریع بجوشد یا به یک جوش آرام تبدیل می شود. و با تشکر از EasyClean® فناوری – اکنون در سطح آشپزخانه موجود است1 و درون کوره – کاربران می توانند فر خود را مانند جدید نگاه کنند. کافی است داخل اجاق گاز را فقط با آب بپاشید ، EasyClean را فشار دهید و سپس در عرض 10 دقیقه ، هرگونه مواد زائد مانده را به سرعت پاک کنید.2

برای راحتی بیشتر ، می توان محدوده LG را با استفاده از ThinQ کنترل و کنترل کرد® برنامه متصل به بلندگوهای هوشمند Google Assistant و Amazon Alexa. و شرکای ال جی SideChef ، Innit ، Drop و Tovala الهام بخش آشپزی مفیدی را از طریق صدها دستورالعمل آسان برای دنبال کردن در برنامه های خود ارائه می دهند. هنگامی که کاربر دستور العمل را انتخاب کرد ، دستورالعمل پخت و پز به فر ارسال می شود و سپس حالت و درجه حرارت مناسب را تنظیم می کند. با استفاده از Drop و میکسر Thermomix با قابلیت هوشمند ، تهیه پیتزا در خانه با استفاده از برنامه ThinQ برای کنترل تنظیمات Thermomix و گرم کردن اجاق گاز LG InstaView Range امری بی عیب و نقص است ، بنابراین به محض چرخاندن خمیر و قرار دادن مواد رویه ، پیتزا درست می شود آماده پختن گرم کردن وعده های غذایی منجمد از مارک هایی مانند Nestlé و Kraft Heinz به سادگی اسکن بارکد با Scan to Cook است.

اخبار مرتبط  جشن خانوادگی دلار و دلار جمع آوری 2 میلیون دلار برای باشگاه های دختران و پسران آمریکا

برای آرامش بیشتر ، دامنه جدید پشتیبانی می کند مراقبت از مشتری LG Proactive. اولین صنعت پشتیبانی مشتری شخصی صنعت ، نکاتی را برای تعمیر و نگهداری سفارشی ، گزارشات استفاده ماهانه برای عملکرد بهتر لوازم خانگی و هشدارهایی ارائه می دهد که قبل از بروز مشکلات احتمالی را هشدار می دهد – بدون هیچ هزینه اضافی.

اخبار مرتبط  هلندی سبز ارگانیک نتایج Q3-2020 و تغییرات رهبری را اعلام می کند

محدوده 2021 LG InstaView Range با Air Sous Vide در نمایش داده می شود غرفه نمایشگاهی مجازی ال جی در زمان شروع CES 2021 11 ژانویه.

1 EasyClean فقط برای مدل آشپزخانه موجود در مدل های گازی.


2 تجمع زیاد ممکن است به تلاش دستی اضافی یا استفاده از ویژگی خود تمیز کننده پر کردن نیاز داشته باشد.

درباره ال جی الکترونیک ایالات متحده آمریکا
شرکت LG Electronics USA ، Inc ، مستقر در Englewood Cliffs، N.J. ، زیرمجموعه آمریکای شمالی LG Electronics ، Inc. ، 53 میلیارد دلار مبتکر جهانی در فناوری و ساخت است. که در ایالات متحده، تمرکز ال جی بر نوآوری برای یک زندگی بهتر با طیف گسترده ای از لوازم خانگی نوآورانه ، محصولات سرگرمی در منزل ، تلفن های همراه ، نمایشگرهای تجاری ، سیستم های تهویه مطبوع ، راه حل های انرژی خورشیدی و اجزای وسایل نقلیه مثال زدنی است. موضوع بازاریابی “Life’s Good” شامل چگونگی اختصاص LG به شادی مردم با فراتر از انتظارات امروز و فردا است. ال جی یک ستاره ENERGY STAR 2020 است® شریک تعالی پایدار سال. www.LG.com.

SOURCE LG Electronics ایالات متحده آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.lg.com