LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای دور بعدی تأمین مالی آماده می کند

وروتسلاو ، لهستان ، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 700000 کاربر در سراسر جهان برای فروش لباس و لوازم جانبی دست دوم به LESS_ ، یک بستر اینترنتی فعال در لهستان پیوسته اند. این برنامه در ژوئن 2019 راه اندازی شد و شش ماه بعد ، در مرحله سرمایه بذر 4 میلیون یورو درآمد کسب کرد. اکنون ، LESS_ در حال آماده سازی برای دور بعدی تأمین مالی است که برای گسترش به بازارهای اروپای شرقی و جنوبی اعمال خواهد شد. این برنامه در مهمترین روند جهانی مصرف کننده گنجانده شده و فرصت هایی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

سرعت سریع توسعه LESS_ ، و همچنین سودمندی اجتماعی مدل تجاری پذیرفته شده ، توسط مجله تجارت MyCompany برجسته شد و این برنامه به عنوان شرکت راه اندازی لهستان در سال 2020 شناخته شد. ماتئوس اولکسیوکمدیر عامل ، توضیح می دهد: “LESS_ ایجاد شد زیرا ما نیاز به ایجاد فضایی برای دوستداران هوشیاری مد را دیدیم. با هم ، روش خرید را تغییر دادیم و فرصتی برای لذت بردن از زندگی در پی مینیمالیسم فراهم کردیم. ما آموزش می دهیم و تحریک می کنیم. ما یک دیدگاه آگاهانه از مصرف را ترویج می دهیم. به نظر ما ، مد و مینیمالیسم می توانند با هم هماهنگ شوند. این یکی از قوی ترین روندهای جهانی است و ما هم اکنون در آن حضور داریم و مزیت جهانی خود را برای سرمایه گذاران خود ایجاد می کنیم. رشد تجارت الکترونیکی در طی همه گیری نیز روند جهانی است که باعث افزایش ابتکارات تجارت الکترونیکی می شود. ”

اخبار مرتبط  United Aqua Group (UAG) کریگ گودسون را به عنوان رئیس جدید خود معرفی می کند

این پلتفرم امکان دسترسی به هزاران کمد مجازی را دارد که از جمله افراد مشهور ، اینفلوئنسرها ، ورزشکاران و خواننده ها هستند که به هواداران خود دسترسی آسان به وسایل بت های خود را دارند. یکی از دارندگان حساب است رابرت لواندوفسکی، بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2020 ، طبق FIFA ، که همچنین یک سرمایه گذار در شرکتی است که سیستم عامل را اداره می کند. علاوه بر بازیکن بایرن مونیخ ، ساختار سهامداران شامل سرمایه گذاران بسیار باتجربه نیز می شود. Krzysztof Pawiński رئیس و مالک گروه Maspex ، بزرگترین شرکت مواد غذایی در اروپای مرکزی و شرقی است ، داوید اوربان، یک فرشته با ارزش تجاری ، بنیانگذار و مدیر CO LESS_ ، اریک استنکونوویچ ، سردبیر قدیمی لهستانی Forbes ، سزاري پيترازيك، مدیر سابق سهام خصوصی واربورگ پینکوس در اروپای مرکزی و شرقی ، و همچنین بنیانگذاران Allegro ، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در این منطقه از اروپا.

اخبار مرتبط  مواد آرایشی 'CELL BLOOM' توسط متخصصان کره ای پوست DongKoo Bio & Pharma برای بازگشت در Cosmoprof Asia در هفته دیجیتال

اطلاعات بیشتر: درباره LESS_

منبع کمتر_

لینک های مربوطه

https://less.app/

SOURCE LESS_