دیکی در مورد واقعه کارت پرداخت به روزرسانی می کند

دالاس، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز دیکی اطلاعات تکمیلی را در مورد حادثه امنیتی کارت پرداخت گزارش داده است 20 نوامبر 2020.

پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه ممکن است در برخی از امتیازات یا مکان های خاص دیکی ، حادثه امنیتی کارت پرداخت رخ داده باشد ، بلافاصله دیکی شروع به کار با حق رای دهندگان ما برای انجام تحقیقات و شرکت های تحقیقات پزشکی قانونی کرد. دیکی همچنین به مجریان قانون و شبکه های کارت پرداخت اطلاع داده است.

تحقیقات کاملی در حال انجام است و تقریباً کامل است. تحقیقات نصب کد غیر مجاز طراحی شده برای یافتن داده های کارت پرداخت را که در مکان های خاص رستوران دارای حق امتیاز در زمان های مختلف در طول دوره عمومی کار می کنند ، شناسایی کرد. 9 ژوئن 2019 به 24 نوامبر 2020 برای بیشتر مکان ها و چند هفته بعد برای چند مکان.

اخبار مرتبط  مراسم تحلیف پروژه مجتمع غذایی CPV در مورد مرغ صادراتی کاملاً تلفیقی برگزار شده در Binh Phuoc

کد غیرمجاز فقط در حدود 55 مکان یافت شده است. علاوه بر این مکان ها ، مکان های دیگری نیز وجود دارند که سرور یا سیستم برنامه پرداخت خود را قبل از شروع تحقیقات به روز کردند یا در غیر این صورت دارای سرور یا سیستمی بودند که دیگر برای تجزیه و تحلیل در دسترس نبود. اگر کد غیر مجاز در آن مکان ها نصب شده بود ، با تغییر یا به روزرسانی ، کد کد غیر مجاز پایان یافت. مکانهای دیگری نیز وجود دارد که مورد بررسی قرار گرفته و کد غیر مجاز یافت نشده است.

این کد به دنبال داده هایی در قالب داده های ردیابی بود که از نوار مغناطیسی کارت پرداخت هنگام هدایت از طریق سرور یک رستوران خوانده می شد. این داده ها ممکن است شامل نام دارنده کارت ، شماره حساب اصلی ، تاریخ انقضا و مقدار تأیید داخلی باشد.

اخبار مرتبط  پیش بینی تقاضای پلاتین با هجوم سرمایه گذاران به سمت فلزات گرانبها افزایش می یابد

لیستی از رستوران های دیکی و چارچوب زمانی مربوطه که بسته به مکان متفاوت است و لیستی از مکان هایی که قبل از شروع تحقیقات تغییر کرده اند ، در https://www.dickeys.com/payment-card-notification موجود است. این سایت همچنین اطلاعاتی راجع به این حادثه و اقدامات اضافی مشتریان ممکن است انجام دهد.

دیکی به سرعت اقداماتی را برای مهار این حادثه ، حذف کد غیر مجاز انجام داد و در تلاش است اقدامات بیشتری را برای افزایش امنیت کارت پرداخت انجام دهد. با این وجود ، همیشه توصیه می شود مشتریان با بررسی صورت حساب های کارت پرداخت خود برای هرگونه فعالیت غیر مجاز ، نسبت به احتمال تقلب هوشیار باشند. مشتریان باید فوراً هرگونه هزینه غیرمجاز را به بانکی که کارت را صادر کرده است گزارش دهند ، زیرا قوانین کارت پرداخت معمولاً پیش بینی می کند که دارندگان کارت مسئولیتی در قبال هزینه های غیرمجاز گزارش شده به موقع ندارند. شماره تلفنی که می توانید تماس بگیرید معمولاً در پشت کارت پرداخت قرار دارد.

اخبار مرتبط  ابزارهای تکنیکی PlayZoom برای کودکان به زودی برای جمعه سیاه راه اندازی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حادثه ، مشتریان می توانند از ساعت 9 به وب سایت ذکر شده در بالا مراجعه کنند یا با مرکز تماس اختصاصی مشتری با شماره (833) 971-3302 ، از دوشنبه تا جمعه تماس بگیرند:00 صبح تا 6:30 بعد از ظهر ، به وقت شرقی.

SOURCE Dickey’s Barbecue Pit

لینک های مربوطه

https://www.dickeys.com/payment-card-notification