میختر در غم از دست دادن استاد عالی مقطر ویلی پرات عزادار است

لوییزویل ، کنتاکی، 29 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – در اندوهی عمیق ، میختر دیروز درگذشت Master Distiller Emeritus را اعلام کرد ویلی پرات شناخته شده.

ویلی در سال 1942 در یک معلم مدرسه و معدنچی در شهر هازارد در به دنیا آمد کنتاکی شرقی بدنیا آمدن. سن ویلی 20 سال راه خود را بالا برد لوئیزویلپیدا کردن کار او به مشروب فروشی بزرگ براون-فرمن پیوست و هزینه تحصیل وی را برای وی پرداخت کرد ، به طوری که از کلاسهای شب فارغ التحصیل شد دانشگاه لوئیزویل می تواند انجام دهد ویلی بیش از چهار دهه در سمت های مختلف در Brown-Forman کار کرد ، جایی که چندین سال در کمیته شرکت در زمینه مقابله با تقطیر ، همکاری و پیری خدمت کرد.

سن ویلی به مدت 65 سال از Brown-Forman بازنشسته شد ، اما علاقه او به صنعت بوربن او را همچنان ادامه داد. در سال 2007 ، ویلی به عنوان استاد مقطر به میختر پیوست. هنگامی که او شروع به کار در این شرکت کرد ، وی نظارت بر تولید میچر را که در یک کارخانه تقطیر دیگر در آن انجام شد ، انجام داد کنتاکی قبل از اینکه مایچر توانایی خرید سیستم خود را داشته باشد انجام شده است. سرانجام ، ویلی بر طراحی و نظارت نظارت کرد ساخت و ساز از کارخانه تقطیر شیوه فوق العاده مدرن میچر. وقتی ویلی تصمیم گرفت کمتر کار کند ، مسئولیت استاد مشروب میکر را به عهده گرفت پام هیلمنکه سرانجام از دن مک کی جایگزین شده بود. ویلی به عنوان کارخانه اصلی تقطیر بازنشسته شرکت به کار خود ادامه داد و تا زمان مرگ وی در تولید در میچر فعالانه شرکت داشت.

در سال 2017 ویلی به تالار مشاهیر مجله ویسکی راه یافت. “من بسیار خوش شانس بودم که با ویلی کار کردم و او را به عنوان یک دوست داشتم. وقتی چالش ها طاقت فرسا به نظر می رسیدند ، مهارت های رهبری ویلی برجسته شد. وی یک مثال برجسته از قدرت و شجاعت بود. ” قبل از اینکه اشتباه کند ، حتی اگر ویسکی به طور قابل توجهی بالاتر از سن برچسب باشد.

ویلی مورد احترام و محبوبیت تیم میختر بود که به ساختن آن کمک کرد. “در چنین شرایطی ، من می فهمم که چقدر خوش شانس بودم که از یکی از بزرگان صنعت یاد گرفتم. دلم برای حضور در کارخانه تقطیر با ویلی تنگ خواهد شد ، در مورد ساخت ویسکی صحبت می کنم و به داستان زندگی او گوش می دهم. ” دن مک کی. آندره ویلسون، استاد بلوغ در میختر ، اظهار داشت: “این اغلب اوقات نیست که در حرفه خود این فرصت را داشته باشید که به کسی با بیش از 50 سال تجربه در این صنعت گوش دهید که قلب و روح خود را برای هر جزئیات گذاشته است. ساختن بوربن برای ویلی شغل نبود ، بلکه برای او یک لذت خالص بود. “استاد مشروب فروشی Emerita von Michters Pam Heilmann گفت:” این یک لذت و یک فرصت بی نظیر بود که با ویلی کار کردم. در سالهای گذشته هنگامی که ما با هم کار می کردیم ، به لطف خرد و راهنمایی های وی ، من چیزهای زیادی آموختم و دانش خود را در مورد صنعت بوربن گسترش دادم. ”

سرگرمی های ویلی شامل ماهیگیری در فلوریدا، موتورسواری و پرواز با چهار نفره چروکی خود. او همسر محبوبش پاتسی ، فرزندانش ، نوه هایش ، نوه هایش و فرزندانش را پشت سر می گذارد سگ سوفی.

مخاطب: جوزف جی ماگلیوکو
502-774-2300 x580
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1392465/Michters_Distillery___Willie.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1392464/Michters_Distillery___Willie_Smiling.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1392463/Michters_Distillery___Willie_1st_Barrel.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1392466/Michters_Distillery___Willie_Pratt.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/4586/michter_s_distillery__llc_logo_4734_21071_.jpg

لینک های مربوطه

https://michters.com/

منبع کارخانه مشروب فروشی Michter’s

اخبار مرتبط  InventHelp یک دستگاه امنیتی کیف (MTN-3456) ارائه می دهد