تغییر شیوه زندگی و فناوری متصل به افزایش نرخ رشد بازار کفش: TMR

آلبانی ، نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – صنعت کفش به عنوان یکی از صنایع در حال تکامل در سراسر جهان ظاهر شده است. از آنجا که فقط یک وسیله جانبی برای محافظت از پا است ، به عنوان یکی از مرسوم ترین مواردی که یک فرد می تواند داشته باشد ، ظهور کرده است. روندهای همیشه در حال تغییر و تأثیر فزاینده نوآوری ها ممکن است چشم انداز رشد فوق العاده ای برای بازار کفش به همراه داشته باشد.

هر ساله موج تازه ای از روند کفش آغاز می شود. رقبا باید در مورد انواع مختلف گرایش ها آگاه و هوشیار بوده و استراتژی خود را بر این اساس طراحی کنند. استفاده از کفش برای موارد مختلف ممکن است فرصت رشد در بازار کفش را تا حد زیادی افزایش دهد. علاوه بر این ، تغییر سبک زندگی و شهرنشینی در حال رشد ممکن است ستارگان اضافی از رشد را به بازار کفش اضافه کند.

محققان در تحقیقات بازار شفافیت ، پس از تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق در مورد جنبه های مختلف ، به این نتیجه رسیدند که بازار کفش جهانی با CAGR 8 ~ در دوره ارزیابی 2020-2030 گسترش خواهد یافت. انتظار می رود بازار جهانی کفش به یک ارزش برسد 1.7 دلار آمریکا تا پایان دوره پیش بینی

تأثیر روزافزون کفش در صنعت ورزش ممکن است یک عامل رشد امیدوار کننده برای بازار کفش باشد. تمایل تعداد زیادی از افراد به سمت تناسب اندام ممکن است چشم اندازهای زیادی برای رشد بازار کفش ایجاد کند. پایداری همچنین نقشی اساسی در رشد بازار کفش دارد. بسیاری از تولید کنندگان کفش از مواد بازیافتی برای تأمین نیازهای خریداران استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  Onogo.com سفر تحول را با نیروی کار دیجیتالی Cevitr با سرعت بالا می برد

دانلود بروشور PDF – https://www.transparencymarketresearch.com/sample/sample.php؟flag=B&rep_id=339

بازار کفش: یافته های کلیدی

بخش کفش ورزشی و شکم برای مشاهده رشد استثنایی

انتظار می رود که بخش کفش های ورزشی و شکم از نظر نوع سلطنت عالی باشد. افزایش آگاهی در مورد مزایای تناسب اندام در بین تعداد قابل توجهی از افراد ممکن است عامل اصلی رشد این بخش در طی دوره ارزیابی باشد. از زمان ظهور COVID-19 ، افراد با توجه به مکانیسم مداوم کار از خانه ، وقت برای تناسب اندام پیدا کرده اند. بنابراین ، این جنبه در افزایش تأثیر بخش کفش ورزشی و شکم در طول دوره ارزیابی ، سهم شیر خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل بازار کفش رشد در 30+ کشور از جمله ایالات متحده ، کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، روسیه، لهستان، بنلوکس ، نوردیک ، چین، ژاپن، هند، و کره جنوبی. یک نمونه را درخواست کنید از مطالعه

لباس هوشمند و کفش متصل به دعوت از امواج رشد

ظهور فناوری های پیشرفته صنعت کفش را ترک نکرده است. صنعت کفش به سرعت این فناوری ها را تطبیق می دهد تا با بازار رو به رشد رشد کند. یکی از نمونه های کلاسیک چنین فناوری هایی ، Nike Adapt است. این کفش ها دارای فن آوری خود بندبندی هستند که به صورت الکترونیکی متناسب با شکل پای فرد تنظیم می شوند. این کفش ها توسط Nike App تغذیه می شوند. چنین پیشرفت هایی ستاره های رشد بیشتری به بازار کفش می بخشد.

178 صفحه تحقیق فوق العاده ، سناریوی فعلی بازار و پیش بینی های گسترده جغرافیایی را کاوش کنید. بینش هایی در مورد بازار کفش (نوع: کفش ورزشی و شکم ، کفش ، چکمه ، صندل و غیره ؛ نوع استفاده: ورزشی و غیر ورزشی ؛ نوع ماده: چرم ، منسوجات و سایر مصنوعات ؛ قیمت: جرم و حق بیمه ؛ کاربر نهایی: زن ، مرد ، و کودکان و کانالهای توزیع: بصورت آنلاین و آفلاین) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پیش بینی ، 2020-2030 در https://www.transparencymarketresearch.com/footwear-market.html

اخبار مرتبط  Dematic به مرکز ملی توزیع اتوماتیک جدید Woolworths در سیدنی

بازار کفش: شتاب دهنده های رشد

ظهور تازه واردان در بازار کفش ، چشم انداز رشد امیدوار کننده ای را برای بازار کفش به ارمغان آورده است. این استارتاپ ها کفش هایی با ویژگی های جدید معرفی می کنند و در نهایت سرعت رشد بازار کفش را افزایش می دهند.

افزایش تقاضا برای کفش ورزشی ممکن است یک تسریع کننده بزرگ رشد در بازار کفش باشد

همکاری های استراتژیک مارک های بین المللی با بازیگران محلی منجر به تولید مثمر ثمر و در نتیجه رشد می شود

تجزیه و تحلیل تأثیر Covid19 را در https://www.transparencymarketresearch.com/sample/sample.php؟flag=covid19&rep_id=339

پوشش برنده جایزه تحقیقات جهانی شفافیت را در Global بررسی کنید صنعت کالاهای مصرفی و خدمات:

بازار کفش های محافظ صنعتی – پیش بینی می شود بازار جهانی کفش های محافظ صنعتی با CAGR ثابت 4.1٪ از 2018 تا 2027 گسترش یابد. تا پایان سال 2027 پیش بینی می شود که بازار جهانی به حدود ارزش برسد 9،270.1 دلار آمریکا. بر اساس حجم ، پیش بینی می شود بازار در دوره پیش بینی از 2018 تا 2027 با CAGR 5.5٪ گسترش یابد.

اخبار مرتبط  SBA به منظور حمایت از فروش بین المللی محصولات K ، میزبان "نمایشگاه جهانی تأمین منابع جهانی جایزه سئول 2020" است

بازار کفش های دیابتی – انتظار می رود بازار کفش های دیابتی با CAGR ثابت 8.1٪ افزایش یابد. با رشد این سرعت ، تصور می شود که بازار از ارزش اولیه خود افزایش می یابد 5.0 میلیارد دلار آمریکا برای رسیدن به یک ارزیابی از 9.9 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2024.

درباره تحقیقات بازار شفافیت

Transparency Market Research یک شرکت اطلاعاتی در بازار جهانی است ، که گزارش ها و خدمات اطلاعات کسب و کار جهانی را ارائه می دهد. ترکیب انحصاری پیش بینی کمی و تجزیه و تحلیل روند ، بینش آینده نگرانه را برای هزاران تصمیم گیرنده فراهم می کند. تیم تجربی تحلیلگران ، محققان و مشاوران ما از منابع داده اختصاصی و ابزارها و تکنیک های مختلف برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات استفاده می کنند.

مخزن اطلاعات ما توسط تیمی از متخصصان تحقیق به طور مداوم به روز می شود و تجدید نظر می شود ، به طوری که همیشه آخرین روندها و اطلاعات را منعکس می کند. با قابلیت تحقیق و تجزیه و تحلیل گسترده ، تحقیقات بازار شفافیت از تکنیک های تحقیقاتی اولیه و ثانویه دقیق در ایجاد مجموعه های متمایز داده ها و مواد تحقیقاتی برای گزارش های تجاری استفاده می کند.

مخاطب

آقای روهیت بیسی
تحقیقات بازار شفافیت
برج ایالتی
خیابان 90 ایالتی ،
سوئیت 700 ،
آلبانی نیویورک – 12207
ایالات متحده
ایالات متحده آمریکا – تلفن رایگان کانادا: 866-552-3453
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: http://www.transparencymarketresearch.com
منبع اطلاعیه مطبوعاتی: https://www.transparencymarketresearch.com/pressrelease/footwear-market.htm
وبلاگ: https://tmrblog.com/

منبع تحقیقات بازار شفافیت