LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای دور بعدی تأمین مالی آماده می کند

WROCŁAW ، لهستان ، 30 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – 700000 کاربر جهانی از این سیستم عامل برخوردار هستند کمتر_ هم اکنون ، یک بستر اینترنتی برای فروش لباس های دست دوم مستقر در لهستان. این برنامه در ژوئن 2019 راه اندازی شد و شش ماه بعد 4 میلیون یورو بودجه برای شروع کار دریافت کرد. LESS_ اکنون در حال آماده سازی برای دور بعدی تأمین مالی به منظور جمع آوری بودجه برای توسعه برنامه ریزی شده به بازارهای اروپای شرقی و جنوبی است. این برنامه مهمترین روند جهانی مصرف کننده را انتخاب کرده و فرصت جالبی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

سرعت سریع توسعه LESS_ و ارتباط اجتماعی مدل کسب و کار انتخاب شده توسط مجله تجاری MyCompany شناخته شد ، که LESS_ را به عنوان راه اندازی سال 2020 لهستان معرفی کرد. ماتئوس اولکسیوکمدیر عامل ، توضیح می دهد: “LESS_ برای پاسخگویی به تقاضای مکانی برای دوستداران هوشیار مد ایجاد شده است. ما در حال تغییر نحوه خرید مردم هستیم و فرصتی را برای زندگی در روح مینیمالیسم فراهم می کنیم. ما آموزش می دهیم و تحریک می کنیم. ما یک نگاه آگاهانه به مصرف را تشویق می کنیم. به نظر ما ، آگاهی از مد و مینیمالیسم از یکدیگر جدا نیستند. این یکی از قوی ترین روندها در سرتاسر جهان است و ما در حال انتخاب آن هستیم و سرمایه گذاران ما از این واقعیت که ما اکنون دانش فنی خود را در سراسر جهان مقیاس می کنیم ، سود می برند. رشد تجارت الکترونیکی در طی شیوع همه گیر نیز روند جهانی است و این روند ابتکارات جدیدتری را در زمینه تجارت الکترونیکی به ارمغان می آورد. “

اخبار مرتبط  بهترین معاملات سال

این پلتفرم امکان دسترسی به هزاران کمد لباس مجازی متعلق به افراد مشهور ، اینفلوئنسرها ، ورزشکاران و خوانندگان را فراهم می کند و از این طریق دسترسی آسان به اقلام بت های طرفداران آنها را فراهم می کند. یکی از دارندگان حساب LESS_ است رابرت لواندوفسکی، بهترین بازیکن سال FIFA در سال 2020. او همچنین یک سرمایه گذار در شرکت عامل این سیستم عامل است. گروه سهامداران علاوه بر بازیکن بایرن مونیخ ، سرمایه گذاران بسیار باتجربه ای را نیز شامل می شود: Krzysztof Pawiński رئیس جمهور و مالک گروه Maspex ، بزرگترین شرکت مواد غذایی در اروپای مرکزی و شرقی است داوید اوربان، یک فرشته با ارزش تجاری ، بنیانگذار و COO ارزشمند توسط LESS_ ، اریک استنکونوویچ ، سردبیر باسابقه نسخه لهستانی فوربس ، سزاري پيترازيكمدیر سابق CEE در شرکت سرمایه گذاری خصوصی Warburg Pinkus مستقر در لندن و همچنین بنیانگذاران Allegro ، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در این منطقه از اروپا.

اخبار مرتبط  Crypto.com به صورت زنده در سایت Ledger.com زندگی می کند

برای اطلاعات بیشتر: اطلاعات در مورد LESS_

لینک های مربوطه

https://less.app/

SOURCE LESS_