چشم انداز فناوری ، روندها و فرصتها در بازار چاپ مواد سه بعدی

نیویورک، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – روندها ، فرصت ها و پیش بینی های موجود در بازار فناوری چاپ مواد سه بعدی تا سال 2024 توسط صنعت استفاده نهایی (خودرو ، کالاهای مصرفی ، پزشکی ، هوافضا و سایر موارد) ، فناوری مواد (فوتوپلیمرها ، گرمانرمها ، فلزات ، سرامیک و سایر موارد) ) ، و منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05890425/؟utm_source=PRN

بازار مواد چاپی سه بعدی در سالهای اخیر دستخوش تغییرات چشمگیری شده است ، و مواد چاپی سه بعدی از ترموپلاستیک و فوتوپلیمرها به مواد چاپ سه بعدی با محیط زیست تبدیل شده اند. موج فزاینده تولید افزودنی های سه بعدی ، پتانسیل عظیمی را برای برنامه های جدید چاپ مواد 3D و تقاضای رانندگی برای مواد / سیستم های چاپ سه بعدی ایجاد می کند. محرکهای اصلی این بازار پذیرش سریع فناوری چاپ سه بعدی از نمونه سازی ، طراحی محصول و مدل سازی مفهوم ، انعطاف پذیری در استفاده از مواد چندگانه برای چاپ سه بعدی و افزایش آگاهی و نفوذ در بازار از فن آوری چاپ سه بعدی در صنایع مختلف استفاده نهایی ، مانند محصولات پزشکی ، هوافضا ، خودرو و محصولات مصرفی.

در این بازار ، فوتوپلیمرها ، گرمانرمها ، فلزات و سرامیک مهمترین فناوریهای مواد مورد استفاده در ساخت مواد افزودنی چاپ سه بعدی هستند. نوآوری در فناوری چاپ مواد سه بعدی ، افزایش هزینه های تحقیق و توسعه ، سهولت در تولید محصولات سفارشی ، توسعه سریع محصول با هزینه کم و کاهش اتلاف مواد مهمترین محرک بازار مواد چاپی سه بعدی است. فوتوپلیمرها بزرگترین بخش بازار مواد چاپی سه بعدی است و با رشدی متوسط ​​رشد می کند. ترموپلاستیک و فوتوپلیمرها بهترین تکنولوژی مواد بر اساس زمان ساخت و پیچیدگی بخشی هستند. از نظر هزینه و سهولت کاربرد ، گرمانرمها از سایر فناوریهای ماده بسیار بهتر هستند.

اخبار مرتبط  اولین نلی فورتادو "اوه ، نلی!" بیستمین سالگرد بزرگداشت نسخه جدید فقط دیجیتالی که در تاریخ 23 اکتبر منتشر می شود ، دارای پنج آهنگ پاداش ، شامل ریمیکس Timbaland "خاموش کردن نور" است

این گزارش به بلوغ فناوری ، میزان اختلال ، شدت رقابت ، پتانسیل بازار و سایر پارامترهای فن آوری های مختلف در بازار مواد چاپی سه بعدی می پردازد. برخی از بینش ها با شکل نمونه ای در زیر نشان داده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارقام ، شرکتهای تحقیق شده و سایر اهداف / مزایای این گزارش تحقیق ، لطفاً بروشور گزارش را بارگیری کنید.

مواد چاپ سه بعدی

مواد چاپ سه بعدی

مواد چاپ سه بعدی

انتظار می رود بازار رشد یابد 4،081.2 میلیون دلار تا سال 2024 با نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) از 19.3٪ نسبت به مدت پیش بینی سال 2019 تا 2024. در این بازار ، فوتوپلیمرها ، گرمانرمها ، فلزات و سرامیک ها مهمترین فناوری مورد استفاده در ساخت مواد افزودنی چاپ سه بعدی هستند. نوآوری در فناوری چاپ مواد سه بعدی ، افزایش هزینه های تحقیق و توسعه ، سهولت در تولید محصولات سفارشی ، توسعه سریع محصول با هزینه کم و کاهش اتلاف مواد مهمترین محرک بازار مواد چاپی سه بعدی است. فوتوپلیمرها بزرگترین بخش بازار مواد چاپی سه بعدی است و با رشدی متوسط ​​رشد می کند. ترموپلاستیک و فوتوپلیمرها بهترین تکنولوژی مواد بر اساس زمان ساخت و پیچیدگی بخشی هستند. از نظر هزینه و سهولت کاربرد ، گرمانرمها از سایر فناوریهای ماده بسیار بهتر هستند.
با توجه به روندهای فناوری در بازار مواد چاپی سه بعدی ، خودرو به دلیل توجه مداوم بر توسعه محصول جدید و نوآورانه ، یکی از سریعترین بخشهاست. چاپ سه بعدی کاربرد خود را در ساخت نمونه های اولیه ، آزمایش طراحی ، ساخت قطعات کوچک و همچنین در چاپ قطعات بزرگ خودرو در حال رشد می کند.

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

آسیا و اقیانوسیه بزرگترین منطقه خواهد بود و همچنین انتظار می رود بیشترین رشد را در طول دوره پیش بینی به دلیل راه اندازی پرینتر سه بعدی نوآورانه و مواد جهت استفاده در صنایع مختلف استفاده نهایی منجر به رشد موفقیت آمیز تقاضا برای چاپ مواد در آسیا و اقیانوسیه منطقه و ورود فن آوری تولید افزودنی در بازار با نفوذ کم فرصت رشد مواد چاپی سه بعدی را ایجاد کرده است.

این مطالعه شامل روند و پیش بینی روند فناوری در بازار جهانی چاپ مواد سه بعدی توسط صنعت استفاده نهایی ، نوع فناوری و منطقه به شرح زیر است:

توسط فناوری مواد [Volume (Tons) and $M shipment analysis for 2013 – 2024]:
فلزپلیمرهای ترموپلاستیک فلزات سرامیک سایر

در پایان استفاده از صنعت [Volume (Tons) and $M shipment analysis for 2013 – 2024]:
وسایل نقلیهپتوپلیمرهای ترموپلاستیک پلاستیکها و سرامیکها و لوازم جانبی

براساس منطقه [Volume (Tons) and $M shipment analysis for 2013 – 2024]:
آمریکای شمالیEuropeAsia Pacific بقیه جهان
برخی از شرکت های تولید مواد چاپ سه بعدی که در این گزارش نشان داده شده اند شامل شرکت ExOne ، EOS ، و EnvisionTech و دیگران هستند.

این گزارش به شرح زیر 11 سؤال اصلی:
Q.1. برخی از امیدوار کننده ترین پتانسیلها ، فرصتهای رشد بالا برای روند فناوری در بازار جهانی چاپ مواد 3D توسط صنایع نهایی (خودرو ، کالاهای مصرفی ، پزشکی ، هوافضا و سایر موارد) ، فناوری مواد (فوتوپلیمرها ، ترموپلاستیک ، فلزات) چیست؟ ، سرامیک ، و دیگران) ، و منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو بقیه جهان)؟
Q.2. کدام بخش های فناوری با سرعت بیشتری رشد می کنند و چرا؟
Q.3. کدام مناطق با سرعتی بیشتر رشد می کنند و چرا؟
Q.4. عوامل اصلی مؤثر در پویایی فن آوری های مختلف مواد چیست؟ محرک ها و چالش های این فناوری های مواد در بازار جهانی چاپ مواد سه بعدی چیست؟
Q.5. خطرات و تهدیدهای تجاری در مورد روندهای فناوری در بازار جهانی چاپ مواد 3D چیست؟
Q.6. روندهای نوظهور در این فناوریهای مواد در بازار جهانی چاپ مواد سه بعدی و دلایل وجود آنها چیست؟
Q.7. کدام فناوری ها امکان ایجاد اختلال در این بازار را دارند؟
Q.8. تحولات جدید در روند فناوری در بازار جهانی چاپ مواد 3D چیست؟ کدام شرکتها پیشرو این تحولات هستند؟
س.9. بازیگران اصلی روندهای فناوری در بازار جهانی چاپ مواد سه بعدی چه کسانی هستند؟ چه ابتکارات استراتژیک توسط بازیگران کلیدی برای رشد مشاغل اجرا می شود؟
Q.10. فرصت های رشد استراتژیک در این فضای فناوری چاپ مواد سه بعدی چیست؟
Q.11. چه فعالیتهای M&A در 5 سال گذشته در روند فناوری در بازار جهانی چاپ مواد 3D صورت گرفته است؟

اخبار مرتبط  شیرین کننده های پلیول اندازه بازار ارزش 9.3 میلیارد دلار تا سال 2027

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05890425/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com