نصب چمن مصنوعی چشم انداز صحرا را به واحه ای خیره کننده تبدیل می کند

R.E. & Sons Landscaping اخیراً 1800 فوت مربع از انبار چمن مصنوعی را نصب کرده است Diamond Pro Fescue در خانه ای در Prescott Valley، AZ. TigerTurf Diamond Pro Fescue دارای یک رنگ دوتایی از رنگ های سبز و سبز زیتونی و تیغه های آن است و دارای ارتفاع شمع 1.875 اینچ است. با وزن صورت 75 اونس ، برای ترافیک متوسط ​​تا سنگین پا ایده آل است و برای صاحبان حیوانات خانگی کاملا مناسب است. همچنین از فناوری نوآورانه TigerCool بهره می برد که دمای سطح را تا 15 درصد سردتر نگه می دارد. هیچ گزینه بهتری برای چشم انداز متشنج کویر وجود ندارد.

R.E. مشتری & Sons به دنبال طراحی حیاط خانه بود که بتواند برای سرگرمی مهمانان و همچنین مناسب خانواده آنها مناسب باشد. آنها با داشتن حیوانات خانگی در خانه ، به یک محصول چمن بسیار بادوام احتیاج داشتند که حتی در هنگام دویدن و بازی دوستان خزدار ، سرسبز باقی بماند. آنها به طور خاص به دنبال طراحی منظره ای بودند که چمن مصنوعی و سنگفرش را با هم ترکیب کند ، تا یک منطقه استراحتگاه برای آتش ایجاد کنند که بتوانند با دوستانشان در شب های کویر لذت ببرند. R.E. & Sons با استفاده از سنگفرش های موجود در بالای زمین چمن ، مسیری زیبا را در میان چمن ها ایجاد کردند و سپس به منظور ایجاد علاقه بصری ، روبان های چمن را به عرشه سنگ فرش اضافه کردند. ایجاد تعادل در زیبایی و عملکرد برای مشتری ضروری بود ، به همین دلیل آنها Synthetic Grass Warehouse Diamond Pro Fescue را برای این کار انتخاب کردند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری اصلاح شده برای کاهش فشار پشت (BGF-2445) را اصلاح می کند

R.E. و پسران به محوطه سازی اعتماد شده است آریزونا شمالی بیش از 20 سال جامعه ، از زمان تأسیس در سال 1999 ، به طور مداوم تأسیسات استثنایی چمن مصنوعی را به شهرهای چهارگانه تحویل می دهد. تیم بسیار ماهر و متعهد آنها از نزدیک با صاحبان خانه همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام مراحل کار با رضایت کامل انجام می شود و آنها افتخار می کنند خودشان در اولین بار انجام کار درست آنها در چمن مصنوعی ، فضای سبز و نگهداری تخصص دارند.

اخبار مرتبط  آکادمی ورزش + کارمندان تفریحی در فضای باز

R.E. & Sons Landscaping برنده “نصب ماه” انبار چمن مصنوعی برای دسامبر 2020.

R.E. محوطه سازی & پسران:
R.E. و پسران در سال 1999 تاسیس شد و بیش از 20 سال است که با افتخار به شهرهای چهار محله خدمت کرده است. آنها به عنوان یک خانواده تحت مالکیت و اداره مشاغل تجاری ، به خدمات مشتری عالی و کاردستی با کیفیت خود افتخار می کنند. می توانید درباره R.E اطلاعات بیشتری کسب کنید. & Sons Landscaping و خدمات نصب چمن مصنوعی آنها با مراجعه به وب سایت آنها در https://www.reandsonslandscaping.com/ یا بررسی اینستاگرام آنها (reandsonslandscaping).

اخبار مرتبط  تغییر در مدیریت گروه آلفا لاوال

درباره انبار چمن مصنوعی:
انبار چمن مصنوعی توزیع کننده انحصاری ملی محصولات علف مصنوعی مارک های TigerTurf و Everlast است. انبار چمن مصنوعی در سال 2004 تاسیس شد ، متخصص محصولات چمن است که برای محوطه سازی ، حیوانات خانگی ، قرار دادن سبزه ها و زمین های بازی طراحی شده است. SGW حمل و نقل همان روز را برای همه سفارشات چمن فراهم می کند. اطلاعات بیشتر در https://www.syntheticgrasswarehouse.com.

SOURCE Synthetic Grass Warehouse، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.syntheticgrasswarehouse.com